Kultura

Ondřej Husák
1.6.2010 17:06
Czech expedition
Ahoj, vždy mě štvalo, že tady v česku je tak málo lidí kteří aspoň ví co je RPG aniž by si mysleli že je to hra na PC.

Jde o to, že dělám na stránce, která se bude jmenovat czech expedition, budu se snažit udělat stránku rozdělenou na několik sekci, které se budou věnovat RPG, chci tam psát články, různě eventy a reportáže nebo i snad i nějaké ty kroniky, mám v plánu udělat na internetu reklamy, aby se lidé o tom něco dozvěděli a případně začali hrát, bude tam souhrn informací jak pro nováčky,tak i pro profíky, ale spíš pro zatátečníky. nováčky často odradí že nikde není nějaký velký souhrnm info, který by jim pomphl.
cíl je, dostat k RPG nové lidi, časem bych chtěl udělat Klub a možná i distribuci a obchůdek :)

hledám lidi, kteří by do toho šli se mnou, protože sem na to sám a jen tak tak to stíhám, mám velké plány do budoucna a doufám že se to osvědčí :D

co na to říkáte, případně šli do toho se mnou, prosím o nějaké rady a tipy :D:D:D

žádám tedy server D20 o spolupráci :) děkuji ...
Autorská citace #21
7.6.2010 18:57 - Merlin
Aha...
Autorská citace #22
8.6.2010 11:24 - Shako
pipux: Tak to by taky nebyla spatna zprava, aspon by se nekdo "kvalifikovany" mohl vyjadrit k DrDII.
Autorská citace #23
8.6.2010 19:13 - Ondřej Husák
Jste vskutku velice dobří :) ano je mi 13 let, už sem vyzkoušel spoustu ssystemu a settingu, ale hledám něco, čím pomoct nováčkům, a to je to hlavní, protože ty jsou budoucnost RPG v česku (sebe nepočítám :) )
, budu se snažit udělat takoví rozcestník, budu vám vděčnej za každou kritiku, protože srever dělám poprvý.

jenom abych předešel jistým omylům vzhledem ke třídní stránce, nehodlám server dělat v CSS, a taky bych se zeptal, Pipuxy, jak si mě vystopoval :)
Autorská citace #24
8.6.2010 19:17 - Shako
Ondrej: Co presne znamena ta spousta? Zkus to upresnit.

A v cem bude server, kdyz ne v CSS?

Vystopovani: Co treba zkusit google a "Ondrej Husak RPG". A jeden z prvnich odkazu budou vase skolni stranky.:-)
Autorská citace #25
8.6.2010 19:18 - Ondřej Husák
Také si nemyslím, že by věk byl takoví problém, jestli si mě takhle chcete soudit tak si suďte, ale hodlám pomoct komunitě (aspoň trošku) a hledat nové nováčky.
v rodině RPG hráli hodně, už sem hrál WOD New a Old, (A)DND 3.5 a 4, DrD(+) shadow run a warhammer, myslím si tedy že budu vědět o čem píšu :)
prosím, kritizujte a pište tipy a připomínky dal, potřebuju si to nějak urovnat v hlavě jak to vlastně bude vypadat a moc by ste mě s tím pomohli :)
Autorská citace #26
8.6.2010 19:20 - Ondřej Husák
Ondrej Husak RPG... Hmmm, tak to sem netušil že se to usadilo tak vysoko, ale ovšem kdo bude vyhledávat Ondrej husak že :D budu ho psát v HTML ....
Autorská citace #27
8.6.2010 19:44 - Alnag
Věk není problém. Záleží na schopnostech a nadšení. :)
Autorská citace #28
8.6.2010 19:49 - Ondřej Husák
:D tak to si mě hned zapiště :D už píšu článek ddo D20, už se těším na spolupráci :)
Autorská citace #29
9.6.2010 02:10 - pipux
Ondřej Husák píše:
jenom abych předešel jistým omylům vzhledem ke třídní stránce, nehodlám server dělat v CSS

Na serveru může běžet např. Apache, Tomcat, IIS, PHP, ASP(.NET), JSP, aj. (jsou to server-side aplikace), ale rozhodně ne CSS, které je záležitostí klienta (vykresluje to webový prohlížeč) :P

Dělat stránky pouze v HTML, to bych nepřál ani svému nejhoršímu nepříteli. Můžeš si o tom CSS něco načíst (tady je dobrá knížka) a uvidíš. Jak budeš designavat stránky, dej vědět, nakouknu.
Nastylovat základní font, nadpisy, odsazení stránky a třeba nějaký obrázek na pozadí s opakováním určitě hravě zvládneš.

Kvůli věku si tě tady nikdo nedobírá, vklídku. Jen ty názory - měníš je jako ponožky. Bude web, nebude? V jaké koncepci? Spolupráce na d20? Třeba se jednou rozhodnout a pak si vesměs stát za svým názorem ;)
Autorská citace #30
9.6.2010 07:47 - Merlin
Ondra: jen prosím...prožeň ten článek/články co píšeš jazykovou korekcí (slovosled i gramatika). Bude to mít pak určitě větší váhu. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079933881759644 secREMOTE_IP: 3.235.75.229