Kultura

ShadoWWW
16.11.2012 16:24
Mythic Adventures Playtest
Tak už i u Paiza se dali do otevřeného playtestu nové hry.
Píše:
=Mythic Adventures]

Welcome to the long-awaited playtest of Mythic Adventures. This exciting book, due out August 2013, gives you the chance to play a hero that is a cut above the ordinary sellsword, more powerful than your average hedge wizard, and able to take on challenges far beyond those of his ordinary contemporaries. Like Hercules and Achilles, these heroes inspire legends with their every deed, facing horrible foes and taking on dangerous quests that most would consider impossible. This playtest is a sample of the rules, giving you all the tools you need to run a mythic game or two right now, as well as the chance to tell us what works and what needs work.

Once you’ve had a chance to check out the playtest, head over the messageboards to give us your feedback. The playtest will run until January 14th, 2013.

Vice informací zde a zde.

ODKAZ na přímé stažení PDF.
Autorská citace #1
16.11.2012 17:13 - Vojtěch
Oni playtestují pořád něco, naposledy tvorbu nových ras pro Advanced Race Guide. Tohle je BTW jen přídavek k Pathfinderu, nikoli nová hra. Jde teď o to, umožnit Pathfinder gerojům více kousků jako uměli různí legendární rekové, jako zvednout dům a tak něco asi (ještě jsem to nepročetl) :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12702989578247 secREMOTE_IP: 3.236.222.124