Kultura

sirien
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci
Jeskyně a draci jsou projekt vydání DnD 5e v češtině* pod nakladatelstvím Mytago

* resp. hry DnD 5e co nejpodobnější, vzhledem k tomu, že licenčně je k dispozici pouze část textů DnD příruček. J&D budou ale s DnD 5e a jeho příručkami najisto zcela kompatibilní "oběma směry".

PŘEDPRODEJ UŽ PROBÍHÁ!

PJ craft JaD rozhovory se sirienem

Rozcestník mimo Kostku
Oficiální web J&D
J&D na Discordu Mytaga
Facebook J&D
J&D na RPG Fóru
15.7.2021 19:46 - Tarfill
No vida, díky za tip, hned jsem si taky jednu předpřivlastnil...
15.7.2021 21:16 - PetrH
konečně, objednáno a začínáme doma se synem stříhat metr...
16.7.2021 08:31 - Jonáš
Bude k dispozici i volně stáhnutelné PDF? Tuším to tu bylo zmíněno jako varianta.
16.7.2021 08:47 - wlkeR
A já už se těšil, že konečně uvidím, jak dopadla definitivní obálka.
17.7.2021 16:23 - crowen
Tiez som sa tesil na obalku aj ilustracie, ale su ako colombova zena - nikto ich nikdy nevidel. No, uvisime, ked kniha pride postou :-)
18.7.2021 21:31 - Colombo
crowen píše:
ale su ako colombova zena - nikto ich nikdy nevidel

Pomluvy. Jestli chceš, pošlu ti link na facebook.
19.7.2021 18:05 - sirien
Jonáš píše:
Bude k dispozici i volně stáhnutelné PDF?

Ano bude - nicméně až s určitým odstupem oproti tiskovému vydání (nijak extra velkým, o prodeje strach není, jde spíš o pragmatický odskok z produkčních a organizačních důvodů - týdny, možná jeden dva měsíce nebo tak něco).
19.7.2021 22:27 - malkav
Proč nenecháte stávající "ilustrativní" obálku? Přijde mi fajnová.
19.7.2021 23:55 - sirien
Tak to Ti uvnitř tý knihy fajnovejch přijde těch obrázků hodně, tohle byl v podstatě skoro náhodný výběr :) (dobře, náhodný výběr z mých osobních nejoblíbenějších, ale to nutně nesouvisí se samotnou kvalitou obrázku - a i tak sem "losoval" z docela hodně kousků.)

Ne - na obálku jsou trochu jiné požadavky než na obrázky uvnitř knihy i např. co do rozložení obsahu obrázku a volného místa atp.
20.7.2021 16:11 - sirien
Mimochodem, kdo máte Facebook - bylo by super když byste nasdíleli ten post o zahájení předprodeje.

Pokud máte víc míst, kam to jde nasdílet, tak by bylo super posílat to tam postupně (třeba s denním odstupem) aby to tvořilo trochu dlouhodobější šum.
20.7.2021 16:41 - Naoki
máš to tam :)
23.7.2021 19:53 - sirien
...hm, předprodej nabral docela dobré tempo - když to sem tam každý někde ještě trochu nenásilně podpoříme, tak by to mohlo chytnout hezký virální efekt :)
23.7.2021 23:02 - Eidi
@siriene hodláte JaD implementovat do SRD pravidel? Nová povolání zde přístupná?
23.7.2021 23:18 - sirien
Eidi: výhledově ano, ale na ToDo listu jsou věci s vyšší prioritou. (Obecně jako vždy platí, že když se k tomu někdo nabídne, tak to bude moct být dřív.)
23.7.2021 23:43 - KDolecek
sirien píše:
...hm, předprodej nabral docela dobré tempo

Budete (ať už teď nebo zpětně)zveřejňovat nějaké cíle z hlediska prodeje?
24.7.2021 01:17 - sirien
KDoleček: Jakože nechci znít vyhybačně, ale to je otázka na Skavena, ne na mě - mě se vyjma nějakého občasného přispění k propagaci obchodní stránka nijak netýká a ani jí neřešim.
24.7.2021 20:53 - PetrH
by nějaké té místní streamerské/ youtuberské a další platformové ooby mohli pustit taky seedování předprodeje...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.22838997840881 secREMOTE_IP: 3.231.230.177