Kultura

26.1.2021 15:16 - Slaanesh
Gergon, co se ti nelíbilo? Video se neneslo v úplně pozitivním duchu, hodně kritiky bylo na různé marginálie, nebo věci, které jsou hodně individuální. To je pak těžké...
26.1.2021 15:26 - Gergon
Tak mě nevadí že se lidem nelíbí moje recenze, nebo že s ní nesouhlasí. To je v pohodě, spíš mě mrzí reakce typu - gergon si sere do huby, každý kdo s ním souhlasí tak je náctiletý přisluhovač, gergon má hlavu ve vlastní prdeli, hlídka je v pohodě, to gergon je idiot co ničemu nerozumí a hejtuje pouze aby hejtoval ale jeho tvrzení nemají žádnou váhu, gergon si o sobě myslí jak ví všechno nejlíp (i když sám několikráttvrdím že to co prosazuju já není nejlepší verze ani jediná správná, ale pouze můj úhel pohledu a pokud má někdo opačný, tak ať klidně hraje podle sebe) ...... nikdo z hlídky neřekl třeba - s některými věcmi nesouhlasím, ale v tom nebo tom bodě máš pravdu a opravíme to, nebo tak něco. prostě to přijmout jako konstruktivní kritiku a ne zhejtovat mě a recenzi smést ze stolu jako nesmysl co si nezaslouží pozornost.
26.1.2021 15:28 - LokiB
Gergon píše:
gergon si sere do huby, každý kdo s ním souhlasí tak je náctiletý přisluhovač, gergon má hlavu ve vlastní prdeli


A tohle byla reakce od autorů?
Jako jestli tě zhejtovali přímo autoři, nebo nějaká část fanbase.
26.1.2021 15:37 - Gergon
to netvrdím že to jsou přímo autoři, neznám je a nevím kdo je autor a kdo není autor. mě tohle mrzí všeobecně jako reakce lidí. a když už někdo něco společného s hlídkou má, tak jsou reakce také takové že moje recenze je špatná, ne že je chyba aspon částečně na straně pravidel, i když od toho člověka to bylo aspon napsané slušné a inteligentně na rozdíl od těchto jiných zastánců. co se děje na discordu DH netuším a ani tušit nechci. to je jejich boj jak se tam projevují. já jsem i ve videu jednal slušně, omluvil se dokonce pokud jsem někoho urazil a omluvil se pokud jsem zkritizoval jejich dlouhodobou práci. zpětné reakce jsou mnohem arogantnější a urážlivější.
26.1.2021 15:39 - Slaanesh
Souhlasím, že některé reakce jsou zbytečně přecitlivělé a při pohledu z druhé strany to může nakonec působit podobně - autorita + přizvukující přisluhovači. Mne osobně se recenze nijak nedotkla (ale já jsem divný), přišlo mi, že některé věci byly deklarovány dostatečně důrazně (je to tvůj osobní názor. atd.) a i tak to nebylo jen veskrze negativní. Těžko soudit, Hlídka je ostřelována z různých pozic, někdy poněkud prvoplánově, jindy až nesmyslně, nebo s absurdní úporností, takže to vypadá jako kontinuální trolling a pak už asi chybí pochopení pro negativní reakce, ale já tam našel spoustu dobrých připomínek se kterýma jsem schopen se ztotožnit, na druhé straně to byly podružnosti a dost ses na nich točil a dával tomu důraz a vytvářel kolem toho to negativní halo i když pro hru to vůbec nebylo důležité, jako dopis s runovladci.cz určený jen pro VIP edici (mimochodem já ho ale taky nepochopil, když jsem ho dostal do ruky :D ).
26.1.2021 15:49 - Slaanesh
LokiB pod videem jsem podobnou reakci nenašel. Nevím kde jinde...
26.1.2021 16:12 - sirien
Arten: 4 hráči hrajou mizenrou hru nám natruc. Wow, to nám to nandali.

Jinak koukám, že Efram a Lethrendisem ve své dobré tradici rozjeli křečovitě defenzivní linii kdy se opět ignoruje nebo nesmyslně relativizuje faktická stránka (ne/shitovost něčeho), ale kritizuje se samotná kritika, protože... reasons... což je shitstorm kterej s dovolením passnu, protože mě asi nebaví dělat ozvučnou stěnu zaseklejm kolovrátkům.
26.1.2021 16:22 - ShadoWWW
Píše:
Nevím, mohl si stáhnout Zapovězené Země zdarma v PDF před koupí?

Překvapivě ano. :-) Hlavně si je ale může jakýkoli nováček koupit v PDF dnes, to u DH dostane omezenou lite verzi (jako kdysi nic neříkající pirátskou u DrD II), která mu ale neřekne, že je to shit plný překlepů a protimluvů.
26.1.2021 16:26 - Šaman
ZZ jsou v PDF zdarma? :o
Myslel jsem, že za půlku ceny, jen se jedná o elektronickou distribuci s nižší cenou.

Zatímco DH Lite je free. Fakt se nechci do téhle diskuze namočit, ale některé argumenty mi připadají na úrovni těžkých argumentačních faulů.
26.1.2021 16:31 - ShadoWWW
Raději lžičku medu než kýbl hoven. Raději plné PDF za deset dolců než reklamní PDF zdarma na shit, za který pak vyhodíš sedm stovek oknem. Jak jsem mluvil už v původním postu, kdyby dali komplet PDF do deseti dolců (jak dává třeba Paizo a další), tak si to koupím, stejně jako hafo dalších, a možná by ty chyby odchytili ještě před vydáním. Nebo by to byl jasný signál, že nemám sedm stovek vyhazovat z okna.

Ono i D&D za tři tisíce jsou v porovnání s tímto shitem zadarmo.
26.1.2021 16:44 - LokiB
ShadoWWW: a viděl jsi ten DH Lite PDF? přijde mi, že ne ... že zrovna teď tady trollíš bez znalosti.
Jerson se rozčiloval, že Lit DH není vůbec Lite ... a má pravdu v tom, že jsou tam v podstatě KOMPLETNÍ pravidla. Zdarma.

Zkus si to stáhnout a říc, co ti v tom chybí proti plným pravidlům. Jakože žádný reklamní leták, v podstatě full pravidla zdarma v PDF

Ale chápu, že už jsi v nasraným módu, takže nekoukáš nalevo a napravo, viz ta poslední věta
26.1.2021 16:56 - sirien
ADMIN

Smazal jsem posty od Bigguse Dickuse a rovnou sem mu zabanoval IP. Důvod je ten, že "perma" ve slově "permaban" znamená napořád a je nám úplně jedno, jakej nick si Fritzs vymyslí a za koho se vydává - ten ban dostal a prostě platí, navěčnost.

Bohužel, protože podobnému kokotství zjevně nejde moc efektivně bránit, tak v dohledné době očekávejte zrušení možnosti anonymního příspívání, protože individuální lovení vybanovanejch trollů prostě neni zábava a bordel tu z toho dělat nenecháme.

Toto je samozřejmě bez jakékoliv relevanci k probíhající diskusi, takže se nenechte nijak rušit.

Jako vždy, veřejné komentování admin postů je proti pravidlům Kostky, ale pokud se k tomu někdo chce vyjádřit, tak klidně pište komukoliv z adminů do PM.


/ADMIN
26.1.2021 18:03 - Jerson
Loki, nevím zda jsi viděl, jak mě dotazy na Discordu skutečně probíhaly, protože to nebylo tak jak píšeš. Ale už jsem se vyjádřil, že DH dál nechci řešit.
26.1.2021 18:23 - Slaanesh
No na to, ze uz te znam nekdy od dob xchatu a v mnoha ohledech te beru a ani nemam k Hlidce nejaky prehnane ochranitelsky vztah, protoze ji za bezchybnou nepovazuju a sam s nekterymi resenimi nesouhlasim a spoustu kritiky v poho prijimam, kdyby nic jineho, tak jako zdroj k zamysleni, tak jsem mel uz fakt misty pocit, ze ti hrablo a jen trollis a nedokazal jsem to pochopit.
26.1.2021 18:35 - efram
Gergon píše:
nikdo z hlídky neřekl třeba - s některými věcmi nesouhlasím, ale v tom nebo tom bodě máš pravdu a opravíme to, nebo tak něco.


nemáš pravdu takové příspěvky jsou na discordu DH


sirien píše:
Jinak koukám, že Efram a Lethrendisem ve své dobré tradici rozjeli křečovitě defenzivní linii kdy se opět ignoruje nebo nesmyslně relativizuje faktická stránka (ne/shitovost něčeho), ale kritizuje se samotná kritika, protože.


Začíná mě tvuj nefaktický přístup vůči mé osobě už lehce nadzdvihávat. Několikrát jsem tu jasně zdůvodnil co se mi nelíbí a proč. Na nikoho neútočím a diskutuji. jasně jsem řekl, že DH chyby má. Uvádím příklady z komunikace discorud DH atd. Ty tu relativizujes, škatulkuješ, předhazuješ teorie o zástupech armád botu co jim dělají preference a domýšlíš si spoustu dalších nepodložených "faktů", které mají doložit tvůj názor.

Njn problém je v tom, že když napíšu něco ostřejšího já dostanu tunu PM o tom jaký jsem. A proforma ještě hrozbu perma banu.
26.1.2021 18:38 - Jerson
Jistě. Ptal jsem se na otázky, na které udělali jeden díl Akademie, a ani v ní, ani následně na tyto otázky neodpověděli.
Ostatně ty samé otázky jsem ti napsal ve vedlejším tématu.

Zda to jsou pitomé a trolící otázky nechám na posouzení ostatních.

Pro Lokiho jen dodám, že odpovědi na tyto otázky zněly "Když jsi tak zkušený Vypravěč, tak to jistě zvládneš určit sám."
26.1.2021 18:45 - efram
Jerson

nejsem si ted jistej, ale oni ti tam na zakladě tvých opakovaných dotazů psali, že ti už nebudou odpovídat. Nejsem si fakt jistej. Už to je nějakou dobu a poznámky si fakt nedělám. Možná proto nemáš odpovědi.
26.1.2021 18:46 - Slaanesh
Jerson: jestli to neni spis o forme nez o obsahu.
26.1.2021 18:55 - Jerson
Slaneeshi, jestli to náhodou není o tom, že už předtím jsem napsal svou recenzi, takže řada lidí tam už byla na mě přednasraná.
To pak na formě ani obsahu moc nezáleží.

Nicméně mě fakt nebaví to řešit pořád dokola. Chtěl jsi napsat konkrétní argument, s čím mám problém. Napsal jsem ho ve vedlejší debatě. Můžeš ho tam klidně rozebrat, odpovědět mi a problém bude vyřešen.
26.1.2021 19:03 - LokiB
Jerson: odpovedi na otazky, na ktere ti neodpovedeli, znely ... ?? Wtf?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.20641803741455 secREMOTE_IP: 3.238.173.209