Produkty

Yoltan
4.7.2007 11:49
Seznam a recenze románů s příběhy ze světa pod karmínovým sluncem.
Autorská citace #1
4.7.2007 11:49 - Yoltan
Zdravím ve spolek, scháním tyto svazky v našem rodném jazyce
Nomád, Hledač, Zatracenec
platím tím nejlepším obsidiánem z Uriku a pokud to budou dobré kousky, tak seženu i horké zboží z Tyru.
Kolik vám slíbili za to, že mě udáte ... dám víc ... cože kde ten Urik a co je to ta Tyr ..... no vlastně jsem tu vůbec nebyl ....
Autorská citace #2
4.7.2007 12:53 - Dalcor
Tak já jsem Společenstvo v jednom celé četl a celé jsem po několika letech dokocne i shenal. Docela zajímavé čtení, autorem je Simon Hawke autor dvou dalších knih u nás vydaných od TSR tentokrát z Birtrightu a dále u nsá vyšla jeho série Časoválky. Ze které mám první dva díly (Ivanhoe a Alexandr Veliký).
Nejlepší část je když v knize hrajou RPG o tom jak prozkoumávají ruiny do kterých se teprve chystají vydat. Myšlenka která mě také samotného napadla.
Autorská citace #3
4.7.2007 20:33 - Yoltan
Jo jo to je super scéna, ale mě se velice zamlouvá ta hazardní hra se sazkama. Hraje se tam s celou sadou kostek pro ADnD. Je to fakt super nápad a hlavně jednoduše použitelný sazkový systém pro hru v krčmě.
Dalcore, jak si říkal, že jsi to sehnal. Myslíš, že bych je od tebe mohl získat, nebo si je necháváš do sbírky?
Autorská citace #4
8.7.2007 18:10 - Dalcor
na to si nepamatuji. Bohužel, mám všechyn u nás vydané TSR knihy a zrovna tohle jsem scháněl 4 roky. Teda jediná vyjímak ej Procitnutí mága, které má tak strašnej překlad že jsem to nekoupil.
Autorská citace #5
3.6.2009 10:19 - Vannax
Konečně jsem se odhodlal pustit se do čtení trilogie Tribe of One. A s překvapením musím říct, že se mi málokdy stává, že by mně knížka chytla hned od první kapitoly. V tomhle případě se to skutečně povedlo, takže se jenom těším na zbytek.
Autorská citace #6
4.6.2009 08:44 - Yoltan
Už bylo na čase, jak máš dlouho toho avatara :)
U téhle trilogie se mi to stalo také a musím říci, že mi to vydrželo až do konce. Naštěstí jsem to jako první četl v AJ :) Po první kapitole české verze jsem to naopak zavřel :)

Jsem rád že to na DS frčí ...každé dva roky jeden příspěvek do diskuze :)
Autorská citace #7
4.6.2009 10:02 - Vannax
No, Yoltane, ruku na srdce. Chtělo by to taky přidat nějakej obsah na stránky, aby se bylo k čemu přispívat :) (i když já mám s RL co říkat....:)
Autorská citace #8
4.6.2009 12:59 - Vannax
Jak to tak vypadá, tak Dr. Džekyl & Mr. Hájt je proti Sorakovi naprostej utřinos...a to jsem teprv u třetí kapitoly :)

(A ten českej překlad bych si pak docela s chutí prohlídnul :) )
Autorská citace #9
9.6.2009 21:57 - Vannax
Po přečtení první knížky musím uznat, že ta trilogie vypadá dost slibně. Sice mi přišlo, že některý pasáže (ale jen asi dvě) Simon Hawke zbytečně natahoval, aby se vešel do danýho počtu stránek, ale jinak je to hodně poutavá knížka. Zaujme hned na samém začátku a má pěkně vygradovaný konec. Takže se už těším na druhý díl.
Autorská citace #10
10.6.2009 14:28 - noir
V druhé knize je pár dobrých věcí, osobně mi přišla nejlepší. Trojka pak ale vše zabije... Bohužel Hawkeho gambit se objevuje ve všech Hawkeho knihách.
Myslím, že je to dvojka, kde postavy hrají DnD - to se mi hodně líbilo.
Autorská citace #11
10.6.2009 15:04 - Vannax
Hawkeho gambit jsem si ve dvou lidech vyzkoušel na vlastní "kůži", nebo spíš peněženku. Hrát to ve více než dvou lidech (například v pěti nebo šesti, jak to popisuje kniha), to už musí být dost drsný. Kam se hrabou hry na automatech :-)
A co se mi tam ještě líbilo, bylo to krátký provázání osudů Soraka s Rikusem a Sadirou....to mně docela pobavilo.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073519945144653 secREMOTE_IP: 44.198.162.35