Střípky

andtom
5.1.2010 19:32
D&D 4e - Radlická
Šťastně jsem zakotvil v Praze... a rád bych si opět po čase zaDMoval.

Hledám hráče pro D&D 4ed.

Pohodový prostor s luxusně velkým stolem zajištěn, 8 minut pěšky od stanice Radlická nebo 2 minuty od zastávky busu 137 s názvem Farkáň. Nabízím Út, Stř, Čtv (případně i Po). So a Ne nejsem k dispozici. Frekvence 1x nebo i 2x týdně v případě zájmu. Od půl šesté, šesté ... do cca půlnoci (záleží na vzájemné dohodě).

Preferuji vyzrálejší hráče, které zajímá příběh a rádi ho přes činnost svých postav formují. Rád dávám volnost a improvizuji.
Autorská citace #21
7.1.2010 19:58 - andtom
Noir: Úroveň? Klidně si řekněte, co by vás bavilo.

Jinak v Auroře je dominantní lidská rasa, příslušníků jiných ras je málo, jejich místo je na okraji společnosti. Vstoupit do manželského svazku pro Aurořana-člověka s jinou rasou je prakticky nemyslitelné (a zakázané) a jestli se náhodou někde objeví dítě - míšenec, tak pro Aurořana-člověka neexistuje nižší místo ve společenském řebříčku než to, které zaujímá takový bastard (i čistý potomek jiné rasy je na tom byť jen o malý chloupek, ale lépe).
Autorská citace #22
7.1.2010 20:24 - Sethi
Jednou bych nepohrdla nějakou vyšší úrovní. Zatím jsem se vždy plácala někde u země.

Myslím, že pokud mě do nosu necvrkne žádná úžasná obskurní rasa, tak půjdu po některém z ušáků. Co bude dělat ve svém volném čase, je zatím ve hvězdách...

Uvidíme, uvidíme...
Autorská citace #23
7.1.2010 20:28 - andtom
OK, tak to trochu osolme. Mirabel nepošle žádná ořezávátka. Paragon, Lvl 12, může být?
Autorská citace #24
7.1.2010 20:32 - Sethi
To zní fér...

Přemýšlím nad warlockem nebo sockou, nikdy jsem nehrála žádného mága. Sice tedy nevím, jestli je striker můj šálek mléka, ale jeden neví, dokud nezkusí.

Stejně nakonec skončím u něčeho úplně jiného. Známe se.
Autorská citace #25
7.1.2010 20:37 - captain66
Pokud jeste neni pozde se prihlasit, rad bych si zahral 4e. Nedokazu moc posoudit, jak jsem na tom s vyzralosti jako hrac, ale snad to nebude tak strasny.
Autorská citace #26
7.1.2010 20:48 - andtom
Captain66: Moment, nejsem si jist, jestli není plno.

Něco tady bylo popsáno, ale u některých je to neurčité. Kdo se tedy předběžně nezávazně hlásí? A připište dny, kdy by se vám to hodilo. U mně to je:
Pondělí ne moc, ale jde to,
Úterý, Středa, Čtvrtek bez problémů. Čas cca 17:30 - půlnoc (záleží na vás).
Autorská citace #27
7.1.2010 20:56 - Alnag
Po 17h můžu kdykoliv, kromě těch čtvrtků, kdy hraje AA (ale to nebude moct ani Almi, Sethi, Nerhinn, Noir... takže to asi nebude tak velká tragédie).
Autorská citace #28
7.1.2010 21:00 - andtom
Takže časové okno: Po, Út nebo Stř, DM: andtom, hráči (zatím): Alnag
Kdo dál?
Autorská citace #29
7.1.2010 21:01 - Nerhinn
Alnag píše:
takové charakteristiky, po kterých bys normálně nesáhla

Proboha, já a kněžka? Hmm... to zní dost šíleně :))

Tak já se tedy taky hlásím. Úterky a středy se mi hodí nejvíce.
Autorská citace #30
7.1.2010 21:05 - andtom
Časové okno: Út, Stř, DM: andtom, hráči (zatím): Alnag, Nerhinn
Autorská citace #31
7.1.2010 21:38 - noir
Preferuju úterky, ve středu musím hlídat...
Autorská citace #32
7.1.2010 22:43 - andtom
Čas: Út DM: andtom, hráči (zatím): Alnag, Nerhinn, Noir

Uši, Almi, jak jste na tom?
Autorská citace #33
7.1.2010 23:11 - Sethi
Intoxikovaná.

Ale toho se asi otázka netýkala.

Úterky zní v pohodě, pokud budou oznámeny alespoň s týdenním předstihem.
Autorská citace #34
8.1.2010 08:01 - Nachtrose
Dokud v nabidce nebude patek nebo sobota, je to pro mne bezpredmetne. Ale to bylo jasne od zacatku. Nicmene level 12 by se mi libil, to skyta sirokou paletu moznosti, to by se mi libilo. :-)
Autorská citace #35
8.1.2010 08:14 - Almi
Almi v ÚT může a těší se :-)))

Povolání..no, líbil se mi Alnagův nápad na něco netypického, takže mu veřejně dávám možnost pomstít se za všechna příkoří mu mnou způsobovaná a akceptuji nástin jeho konceptu :-)))

Co se levelu týče, nechám to na vás. Ale ze zkušenosti vím, že pokud postava začíná už na vyšším, není to pro delší hru ideální. To radši zrychlit přestupy. Ale jak píšu výše - rád se podřídím, CB to jistí :-)
Autorská citace #36
8.1.2010 09:15 - Alnag
Almi: Dobře... to je výzva. Kdo se chce přidat do psaní konceptů postavy pro ostatní? Mohli bychom to udělat jako takové kolečko...
Autorská citace #37
8.1.2010 09:24 - noir
To zní napínavě. Jdu do toho. Z obou stran - přijmu i daruji :o)
Autorská citace #38
8.1.2010 09:41 - Nachtrose
Budou ty koncepce verejne ( zname cele skupine ) nebo tajne ( zname pouze autorovi a hraci dane postavy )? Pokud verejne, mohli by jste je psat sem? Opravdu bych byl na ne zvedavy. A kdyz tajne... co treba PM?
Autorská citace #39
8.1.2010 15:27 - noir
Na poradě jsem vymyslel prostý a spravedlivý systém: kolo návrhů bude abecední. Tedy hráč, jehož nick je abecedně první, navrhne postavu pro hráče, jehož nick je v abecedě za ním. Tedy, zatím by to vypadalo tak, že Almi dělá postavu pro Alnaga, Alnag pro Nerhinn, Nerhinn pro Noira, Noira pro Sethi a Sethi pro Almiho. Pokud by se připojil někdo další, vše se samozřejmě patřičně posune.

Jaké zdroje jsou povolené a jaké zakézané?

Nachtrose: Byl bych pro utavřený koncept, ale GM je andtom a ten oprávněně rozhodne...
Autorská citace #40
8.1.2010 15:30 - Sethi
Já si nejsem úplně jistá, že se chci takové výměny účastnit. Nějak mi to není úplně po srsti, ráda se se svou postavou patlám sama.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075037956237793 secREMOTE_IP: 44.200.182.101