sirien
19.8.2013 20:09
d20 sraz 26-29.9. 2013, Dálava
Protože se na to sem tam lidé zmateně ptají - jedná se o otevřený sraz a zvaný je kdokoliv kdo má rád RPG, d20.cz, nás nebo Dálavu.

čtvrtek - neděle. Ne, víme, že tam není žádný svátek, ale tak zvykli jsme si dělat podzimní srazy čtyřdenní a zvykli jsme si, že máte Dálavu tak rádi, že si stejně vezmete volno a studentům to je celkem volný :) ; navíc můžete přijet i v pátek, že jo...

(kdyžtak napište i kdy přijedete, ať máme nějak přehled)

Jako obvykle pro ty, co by chtěli přijet a ještě za námi nikdy nebyli (nebo ne na Dálavě) tak veškeré info o lokaci je shrnuté v tomto článku.

Dále - mám pocit, že poslední dobou se nám ty srazy začínají "zvrhávat" trochu moc, takže tentokrát bych se rád vrátil trochu víc ke kořenům => udělat Dálavu zase trochu víc herní sraz.
Osobně mám teď připravené nějaké scénáře na FATE 3e a Mage (Mage se mi chtějí hrát o něco víc) a mám námět na další scénář pro Engel - hrál by se opět tak jako loni, tj. plně narativně s tarotem atp. Když by někdo nabídl něco dalšího, bude to super :)

přijedou určitě
  1. (čt) Sirien
  2. (čt) Dukolm (prý že, schválně jestli tentokrát zase nekecá)
  3. (čt) Nachtrose
  4. (čt) Demonica
  5. (čt) Gurney
  6. (čt) Pjotr
  7. (čt) Lokken
  8. (čt) A15
  9. () Merlin
  10. () +1 Merlin
  11. () Babaj
  12. () Sathel
  13. () Cemi
  14. () Tomáš
  15. () Tomáš+1
  16. () Treven
  17. () Jerson
  18. () Dominik
.

přijedou neurčitě
  1. (čt) Nerhinn
  2. () Shako (dělá drahoty, ale snad pojede)
  3. () Alnag
.

nepřijedou
  • Almi (zrádce)
  • Sparkle
  • Jarik (bude o 30km vedle... pche)
  • Meldin
  • Nina
  • Ebon Hand
Autorská citace #81
29.9.2013 08:15 - Jerson
Takže jak jsme se bavili o Hitlerově výšce, měřil 173 cm, což bylo lehce nad dobovým německým průměrem, který pro muže narozené na konci 19. století nepřekračoval 168 cm (strana 11). Tedy byl nadprůměrně vysoký voják.

Konec Jersonovo "Měl jsem pravdu" okénka.
Autorská citace #82
30.9.2013 17:36 - sirien
Dálava byla tradičně super, i když mi tentokrát utekla nějak podivně rychle...

...omlouvám se za Engely, jak to bylo rok co jsem to hrál původně tak jsem úplně zapomněl, že jsme tu hru předtím tak hodně moc připravovali a vůbec mi nedošlo, že nebude dobrý nápad jít to hrát bez té přípravy. Slibuju že se napříště polepším :(
Autorská citace #83
30.9.2013 21:57 - Merlin
já chci za sebe taky poděkovat za tradičně super Dálavu..jen mám jednu výtku. Nedostal jsem se do žádnýho rpg, tak s tím laskavě příště něco dělejte, nebo si budu muset nějaký odmástrovat sám, abych si vůbec zahrál :). zájem byl vždycky tak veliký, že než jsem se rozkýval, bylo plno.
Ps: Ebone, sereš mě :) a to jsem měl pro tebe obrázek :). Almi ty taky a to jsem pro tebe neměl nic a Alnag to samý :)
Autorská citace #84
30.9.2013 22:31 - Jerson
Dálava, ač pro mě velmi krátká, byla opět fajn. Hlavně mě potěšilo, že o Omegu bylo sedm zájemců, to už jsem dlouho nezažil, tak snad jste si to všichni užili. A taky díky za Vládce Tokia, a vlastně i za zorganizování, rád jsem vás opět viděl.
Autorská citace #85
1.10.2013 07:38 - Nachtrose
Dálava tradične super, jen Ebon by si měl trochu líp hlídat to své vzteklé psisko ;-)
Autorská citace #86
1.10.2013 08:00 - Babaj
pravda pravda.. dalava super .. coz mi pripomina ,ze na omegu bych mel napsat hlaseni :-) a urgovat Ebona o tydenni plat ,co mi za par dnu bude dluzit :_)
Autorská citace #87
1.10.2013 09:34 - Ebon Hand
Merlin: Nevěřím, že jsi měl obrázek. Zlomil jsem nad tebou hůl a to se beru za velmi trpělivého... :D
Autorská citace #88
1.10.2013 10:06 - Babaj
kazi to ten smajlik ,ale to by mol bejt ten zadumcivy zadebkovanej Ebon,, meli bychm v nem probudit toho s dalekohledem :-)
Autorská citace #89
1.10.2013 10:11 - Nachtrose
Nebo aspon toho konstruktera, ten byl minimalne zapalenej pro vec ;-)
Autorská citace #90
1.10.2013 12:00 - Almi
Merlin píše:
Almi ty taky a to jsem pro tebe neměl nic


Taky mne mrzelo, že jsem nemohl být. Ale já věděl měsíce dopředu, že v tomhle čase nebudu moci. A byl to jediný víkend široko daleko, kdy jsem něco měl tak důležitého, že s tím nešlo hýbat.

..ale tak, třeba se potkáme na mnohokrát slibovaném jarním srazu tam někde u vás, no ne? :)
Autorská citace #91
1.10.2013 16:28 - Gurney
Dálava super, dle mého obzvlášť povedený (půl)ročník a ano, utekla strašně rychle.

sirien: Není za co se omlouvat, holt se nesešli lidé a nálada + ty taroty..
Autorská citace #92
1.10.2013 22:23 - Jerson
Babaj píše:
coz mi pripomina ,ze na omegu bych mel napsat hlaseni :-)

Tak tak, ale ještě budu rozesílat mail s doplňujícími informacemi.
Autorská citace #93
8.10.2013 10:04 - Gurney
Btw k diskuzi o DMovských stínítkách co se vedla :)
Autorská citace #94
28.2.2014 13:14 - Merlin
nechce se mi zakládat a ani to neumím :), ale je nějaký výhled na další Dálavu?
Autorská citace #95
27.5.2016 14:26 - sirien
Pokud má kdokoliv fotky z téhle dálavy, prosím pošlete mi je
Autorská citace #96
27.5.2016 14:43 - Jerson
mrknu doma.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068543910980225 secREMOTE_IP: 3.133.141.6