sirien
18.8.2015 15:19
10. výročí d20 na Dálavě, 16.-18.10. 2015
Nejsem si jistý, kolik lidí to zaregistrovalo, nicméně Kostka koncem léta a začátkem podzimu (přesné datum se ztratilo kdesi v pradávných kronikách) oslaví 10 let své existence.

Protože bude i letos podzimní sraz, tak bychom to tam mohli patřičně oslavit :)

Sraz bude, jako obvykle na podzim, v Jižních Čechách na Dálavě poblíž Kaplice (všechny relevantní informace v odkazu).


Abychom se trochu vrátili ke kořenům (vzpomínáte na ten první sraz vůbec? (správně, já ne, byl jsem tenkrát místo toho na FFS)), tak bychom to asi pojali víc herně, než posledně - tj. kdokoliv kdo je ochoten nabídnout nějaké to hraní ať tak učiní.

Zároveň si dovolím náš sraz trochu rozšířit a rád bych pozval i naše sousedy z RPG Fóra (ostatně ten první sraz - a i několik dalších - byly tehdy právě srazem RPG Fóra - a jen tak mimochodem, letos to bude 10. podzimní sraz od doby toho prvního v roce 2006), popř. i lidi z GC a dalších podobných míst... prostě především lidi správně RPG / geekovitého ražení s případně RPG / geekovitým doprovodem :) .

Téma na RPG Fóru


Finální účast:
  1. Sathel
  2. Sirien
  3. Cemi
  4. Kryštof
  5. Michal
  6. Martin
  7. Nachtrose
  8. Pjotr
  9. Dominik (Iridin)
  10. Demonica
  11. Ilgir
  12. Treven
  13. Jerson
  14. Tomáš
  15. Julča
  16. Sparkle
  17. Gurney
  18. captain66
  19. Filip
  20. Žížalka
  21. Naoki
  22. Lukáš
  23. Kuba
  24. Kerigen
.
21.10.2015 00:10 - ilgir
Plzeň, to je to město, kam se z Břevnova dostanu rychleji, než na druhý konec Prahy? Jsem pro :-)
21.10.2015 08:34 - Winnie
Kdyby byl zájem o sraz v končinách ne tak zatraceně daleko od Moravy, mohla bych zkusit domluvit http://www.grunt.unas.cz/main.html.
22.10.2015 10:51 - Gurney
Jerson píše:
Škoda, u jsem myslel, že bych ti na to vnutil Omegu :-) Ale nebylo by to špatné, šel bych do takové akce jako hráč (protože nepočítám, že by někdo chtěl takovou hru hrát v předválečném světě).

No Omegu mi asi nevnutíš, to je skoro pravý opak toho co mě na tom láká, tj. že se těma simultáníma hrama rozhodne nějaký velký konflikt a dvě skupiny lidí si pak budou moct popovídat o tom, jak k tomu která přispěla... v zásadě by to záleželo na tom, o co by byl zájem - Star Wars nebo Hunteři (tj víceméně moderní svět, s nějakým tím nadpřirozenem navíc) mi přijdou nejschůdnější, protože se na ně a srazech vždycky hlásilo hodně lidí. Jestli to půjde asi bude záležet na to, jestli se najde aspoň jeden člověk ochotný sesynchronizovat svoji hru.

Věc - NERFky nejsou problém, jen by asi bylo dobré vyhlásit kdy se to bude dít. Trochu se po posledních zkušenostech bojím hlásit na víc srazových aktivit zároveň, takže aspoň počkám než se vyřeší na kolik dní ten další sraz bude.
22.10.2015 11:41 - Nachtrose
Huntery bych si zahral prakticky automaticky. SW nejspis taky. A mozna Omega neni na to nejlepsi system, ale pred/mezi/po-valecny setting by mohl mut taky sve kouzlo. Treba takova The Bureau:X-Com declasiffied me jako hra moc neuchvatila, ale setting se mi libil. Nebo souboje draku a dvouplosniku...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060979127883911 secREMOTE_IP: 34.239.185.22