SME: Sesbíraná grafika

pobyt na internetech má za následek, že se mi v počítači hromadí mnohdy úžasná grafická tvorba. pustila jsem se tak trochu do třídění a teď dávám k dispozici svoje poklady.

postavy 01:
/d/-boiz a /d/-gurlz - rohy, chapadla, kopýtka, ocásky, ostny, zuby, křídla, víc chapadel, víc chapadel... (no, ve skutečnosti zase tak moc ne); tieflingové, succuby, démoni, rozliční obludníci.
divine-boiz a divine-gurlz - s paladinem jako centrálním charakterem, výběr obrázků postav buď s náboženským tématem, nebo v těžké zbroji, nebo obojí; hráči kleriků, palačinek, andělů si jistě najdou inspiraci.
elves - nerozdělené podle pohlaví charakterů (u těch elfů jeden nikdy neví); elfové klasičtí, elfové moderní, elfové více či méně ušatí, elfové temní, elfové vznešení, dark eldar...

postavy 02:
fightan-boiz/gurlz - meč, luk, sekera, kyj, holé ruce... bojovníci uhlazení, divocí, hrubí, uh... hladcí?
magic-boiz/gurlz - kouzelníci, kouzelničky, nějaká ta šamanická tradice. nevelká sbírka, rozrůstá se zvolna, nebo je pohlcována jinými.
orient-boiz/gurlz - nádech dálného či bližšího východu, magie i kontaktní... vyřizování záležitostí.
BBEG - velci! zlí! zlejší! nejzlejší! sbírka padouchů pro všední den - temní mágové, pekelní rytíři, nebo jen bytosti z jiných rozměrů... když je vypravěč vytáhne, víte, že jde do tuhého =)

(post)apo/distopia
- jak název napovídá, rozličné postapokalyptické krajinky, dost možná inspirační k postapo hraní, nebo prostě jako wallpapery pro temné dni.

ačkoli uvnitř nejsou žádné explicitně pornografické náměty (tedy... doufám, že mi neujela ruka), rozhodně je to NSFW.

časem budu rozšiřovat, jak se mi sejdou slušně naplněné složky. pokud by byl zájem o nějaké konkrétní téma (magie, modern, etc), můžu se na něj přednostně zaměřit. zatím se zaobírám zobrazením postav, scenérie přijdou nejspíš na řadu později.
Napsal: Sethi
Autorská citace #21
17.8.2009 19:26 - Sethi
Jestli ty nejsi tak trochu detailista =)

Visela mi tam neroztříděná, nevěděla jsem, co s ní, tak jsem ji šoupla tam, co je, třeba někomu poslouží jako inspirace.
Autorská citace #22
18.8.2009 08:50 - Sethi
Zcela náhodný úlovek z dnešního rána. Strašně se mi líbil.Stránka autora.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Sethi

současný projekt: This Is War

jméno: kačenka;
narodila se: ano;
bydlí: královské vinohrady;
studium: ukončená magistra;
povolání: pirát komunikující s Tureckem;
výška: ochotně věnuji pět až deset centimetrů;
vlasy: blondýnka nejen navenek;
oči: od hnědé po zelenou, podle nálady;
kobylk...více
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062756061553955 secREMOTE_IP: 34.239.158.223