Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
13.9.2019 16:32 - Ugy
Je to dost narychlo, ale nechce si někdo zítra večer (sobota 14.9) cca od 19:00 zahrát v pardubicích Draka z ledovýho šítu (ten nový essetials kit)? Shaníme pár hráčů.
16.9.2019 09:43 - Gwyllie
Zdravím,

vzhledem k nedostatku hráčů se na vědomost dává, že se hledají hráči a hráčky na Shadowrun 5e. Hraní přes internet (Discord + roll20) voice formou s přidaným pbp (play-by-post) pro řešení druhotných záležitostí a věcí mezi sezeními. Den hraní zatím neurčen, záleží na hráčích (aktuální členové jsou víceméně variabilní co se volného dne týče)
Gamemaster se k Shadowrunnu vrací a tak rozhodně nečekejte naprosto RAW/RAI hru prvních pár sezení neb se bude zastřelovat. Nicméně lore a setting světa zná velice dobře a pro všechny případy na to není sám. Používají se všechny knihy, kdo nějakou nemá tak dodáme.

Pro všechny případy: Minimálně na začátek nejsou povoleny jiné rasy nežli základní, možnost domluvy u AI. Takže prosím nechte své sněhové vločky jako jsou drakes a sasquatchové doma, alespoň na začátek.

Kontakt: v.zadrobilek@gmail.com
Gwyllie#1207 anebo Adélka#6285 (První kontakt preferován, druhý je záložní kdyby někomu nefungoval první.)
20.9.2019 10:42 - OlafHappyson
Cau,

Hlavou mi hraje delsi dobu chut zahrat si D&D, nikdy jsem to nehral avsak hry mi nejsou cizi. Mam rad vsechny mozne fantasy a scifi svety od warhammeru, warcraftu az treba po starwars apd.
Ted jsem se prestehoval zpatky do Prahy a rad bych narazil na nejakou komunitu se kterou bych mohl hrat pravidelneji. Online zni zajimave avsak kdyby byla moznost se s nekym vidat face to face parkrat do mesice nad pivem(treba) a zahrat si byl bych moc rad.

Nehledate tu nekdo hrace ?

Kdyztak discord: OlafHappyson #8343
21.9.2019 14:07 - golom
Živé hraní D&D Praha ČakoviceAhoj, sháníme hráče na živé hraní - zatím jsme dva (jeden jako DM). Hraní 1-2x za 14 dní v Čakovicích (u nás doma) - mám hromadu figurek, terénů... tak je to nejednodušší. Můžeme se domluvit na jakýchkoli časech kdy jste schopni dorazit - (pracovní dny večer, popř víkendové celodeníí nebo třeba půldenní hraní. Vše záleží na domluvě. Sháníme minimálně další dva hráče. Svět Harn je v podtatě hodně komplexní a promakaný středověk s low magií - materiály mám (k nahlédnutí o co jde na columbiagames.com) a postupně je zakomponovávám do systému D&D. Šlo by určitě o dlouhodobější kampaň. Začít můžeme v podstatě kdykoli. Více viz. skupina Čakovice
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1709291934967 secREMOTE_IP: 18.207.136.184