Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
27.7.2020 15:20 - Koksa14
Ahoj, jsme parta 6 lidí co spolu hraje cca rok a hledame někoho kdo se zhostí role DM. Na hraní se scházíme a jsme z Prahy. Představa je hrát jednou týdně. Pokud budeš mit zájem napiš.
28.7.2020 00:58 - Moadret
Ahoj, hledám skupinu, která by mě přijala mezi sebe na hraní DnD online. Se hrou už mám zkušenosti. (zatím jen naživo)
31.7.2020 18:04 - Egaros
Ahoj, hledám 2-3 hráče na dnd online, 1-2 x týdně vždy nějaký večer. Hrálo by se přes foundryvtt (lepší verze roll 20). Dnd jsem se účastnil pouze jako hráč, bude to tedy moje prvotina v roli DM. Uvítám i méně zkušené hráče, či lidi naprosto nepolíbené, co by chtěli společně proniknout do světa Dnd.

kontakt: tonda.hanus@email.cz
5.8.2020 01:36 - Wlern
Ahoj.

Hledám skupinu pro 2 lidi zkušený v řadách tabletopů. Zkušenosti máme s oWoD, ShadowRun, DnD, Starfinder / pathfinder, DrD 1.6 a okrajově i pár dalších systémů. Jsme ochotni hrát cokoliv, ale hodila by se pauza od DnD 5e, kterou máme rozehranou teď.

Upřednostňujeme hraní v Praze (a okolí), ale nebráníme se ani online světům.

Jsme schopni se časově přizpůsobit kdečemu. Myslím, že jedno nebo dvě sezení týdně jsou ideální.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte na lukastriskala@gmail.com.

Na zprávy zde na d20 se budu snažit odpovědět, ale mail je jistější.
7.8.2020 11:46 - Zlob3n
Ahoj,
jako PJ hledám skupinu/ jednotlivce (cca 3-4 lidi) na hraní DnD 5e online (Discord, D20) cca 1-2x měsíčně. Svět inspirovaný podle knížky, bez kouzel (spíše s jiným druhem "magie).
Discord: zlob3n
9.8.2020 11:45 - kazatel
Ahoj,

Hledám skupinu z Prahy, která by přijmula zkušeného hráče. Dávám přednost osobnímu hraní. Nejradši bych hrál Pathfinder 2e, DnD 3.5e, případně DnD 5e.

Pište do zpráv, případně Discord - Kazatel#2893

Díky
12.8.2020 15:51 - Eidi
Ahoj, nezkušený hráč hledá skupinu v Královéhradeckém kraji. Ideálně DnD 5e.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.20466589927673 secREMOTE_IP: 35.172.233.215