Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
5.2.2019 00:44 - Jersy
Zdravím,

Je mi 29, mám několikaleté zkušenosti s hraním DrD 1.6 jakožto i s tvorbou doplňků pro tento systém na DraciDoupe.cz pod jménem UnknowN, trošinku jsem přičichnul k Apocalypse Worldu a teď bych si chtěl rozšířit zkušenosti o DnD 5e. S doupařema se scházíme polopravidelně Po-Čt, takže hraní DnD by pro mě bylo ideální někdy Pá-Ne, aby to nekolidovalo. Hledám skupinku pro hraní naživo někde v Praze, pokud byste se mě někdo ujali, dejte prosím vědět na 1.u@seznam.cz :-)

- Jirka
7.2.2019 14:15 - Perotin
Rád bych vás pozval na FB stránku výhradně určenou všem českým hráčům a příznivcům 5. edice hry na hrdiny Dungeons & Dragons (D&D / DnD).

Facebook - https://www.facebook.com/pg/dndcz/
Taktéž máme vlastní Discord - https://discord.gg/mazdWcX

Hledejte spoluhráče či DMka na online / IRL hraní. Chystáme youtube śérii zaměřenou na pravidla v ČJ, dále návody pro DMka a pro platformu roll20.net. Možná dojde i na sraz či con :)
11.2.2019 23:12 - Vandal
Zdar. Hledám nějakou skupinku na 5e, které by se hodil hráč navíc a která by se mě ujala, v Brne nebo online.
Zkušeností mám dost, normálně jsem DM (v současnosti vedu dve kampaně), ale chtěl bych si to po čase zase zkusit z opačný strany DM screenu.

Pište ideálně na jamiem zavinac seznam tecka cz

P.S. o otevřeném hraní v Brně vím, ale preferuju spíš klasickou skupinu
14.2.2019 08:01 - Skenderax
Niekto z Malaciek? :-)
15.3.2019 09:48 - Aquileus Draco
Ahoj, nově vznikající brněnská pathfinderová skupina, většinou začátečníci v systému, hledá 1-2 spoluhráče na nepravidelná (ideálně na čtrnáctidenní bázi, ale holt vždy to nevyjde, nebo je někdy možné i častěji) víkendová (míněno primárně sobotní, ale možno nárazově i v jiné volné dny) hraní.

Zájemci se mohou ozvat na aquileusdraco@volny.cz.

Díky všem. :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15866112709045 secREMOTE_IP: 107.23.176.162