Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
9.8.2021 09:58 - Mefaistos
Ahoj všem, rád bych našel lidi na hraní DnD 5e, klidně jako hráč nebo si zkusit DM. Radši bych offline, ale pokud by online hraní bylo častěji, tak se nebráním. Prostory mám na offline hraní . Jsem z Kosovy Hory, blízko Sedlčan. Já 30 let.
9.8.2021 10:44 - mamluczsk
Zdravím Hledám Gm a skupinu která by přibrala hráče na hraní buď drd 1,6 nebo Drd 2 drd + nebo DND 5E. zkušenosti jsou skoro se všemi druhy ale nečiní mi problém se doučit
Preferuji hraní přes discord a roll20

Kontakt na mě
email 1scoobydoo@seznam.cz
Tel 736769707
Discord : Mamlu#7039
29.8.2021 09:12 - crystoball
Zdravím lidičky,hledáme jednoho hráče/hráčku na hraní převážně Pathfinder 1 edition,časem bude možná i nějaké jednorázové hraní něčeho jiného. Jednalo by se o hraní jednou za 14 dní v sobotu kolem 13:00 - 17:00 přes Discord a Roll20 pravidelně plus tu a tam nepravidelně dle chuti GM. .:)

Pokud by měl někdo zájem může mě kontaktovat na Discordu pod nickem Crystoball
#8098.
Děkuji všem aktuálně máme plno.
5.9.2021 21:28 - Ermine
Zdravím všechny dobrodruhy!

Jakožto DM hledám lidi na pravidelné hraní DnD.

V DnD jsem začátečník, ale základy umím a orientuju se. Dřív jsem taky hrával ve velkém DrD, takže systém pro mě není neznámá.

Hrát můžeme online přes Discord, mapy mám na Roll20 a pokud jsi z Prahy nebo okolí, dalo by se klidně sejít i osobně. Hrál bych rád ideálně 1x týdně někdy večer.

A jak to mám jako DM v plánu?

Protože stejně naše představy budeme řešit a probírat, ušetřeme si dopředu nějakou tu konverzaci a já ti níže popíšu, jak to vidím jako DM a co tě čeká jako hráče...

Je mi 30 let a mám rád věci tak trochu po svém, vyrobil jsem si proto svůj vlastní svět a pustil bych se v něm do dlouhé a spletité kampaně.

Jeho základ mám zmapovaný, má svoji historii, vazby mezi národy a rasami a tak dále. Noví hrdinové zde na začátku rozhodně nemají respekt ani uznání a rozhodně si z nich nikdo nesedne na zadek, zažívají mnoho nedůvěry, útlaku a šikany a je to na nich, aby prorazili, získali si svůj respekt, jméno a slávu. Svět jim nic lacino nedá…

Začínat budeme v lidských zemích, které nachází inspiraci ve středověké Evropě a u Zaklínače, takže očekávej temný a surový svět plný nebezpečí.

Lidé mají vlastní dominantní náboženství (monoteismus podobný křesťanství) včetně dobových lahůdek jako fanatismus, všudypřítomné upalování heretiků, černých mágů, čarodějnic nebo pronásledování Elfů (lidé s nimi kdysi vedli svatou válku), rasismus, omezenost, nevychovanost (zvláště na vesnicích)...

Magie je ve světě o něco vzácnější a mágové ve světě lidí nejsou úplně na každém kroku, ale centralizováni do cechů (a kdo ví, co tam vlastně potají osnují?) a obecně nemají omezení lidé (zvláště na venkově) mágy a další vědmáky a čáryfuky moc v oblibě.

V lidských zemích jsou dominantně u moci právě lidé, ostatní rasy jsou zde také zastoupeny, ale ne v tak ohromném množství, často jsou zde vidění ghetta a jiné typy segregace. Mimo lidských zemí tu máme i exotičtější země a kontinenty s dominancí jiných ras čekající na objevení, záleží jen na tobě a na družině, kam budou směřovat vaše kroky.

A pokud pominu rasy, monster a příšer je ve světě požehnaně. Neměj strach, že kromě lidí nebude koho mordovat...

Mimo příšery a boj a házení kostek kladu jako DM důraz především na děj, příběh, psychologii a sociální interakci, rozhovory s NPC a většina questů je rozvětvenější a s velkým množstvím řešení. Každé tvé rozhodnutí může mít tak dlouhodobý a možná i dramatický dopad na další hru, každá maličkost rozhoduje o tvém dalším osudu. Historie je již za námi a napsána, ale současnost máš ve svých rukách!

Pokud by sis chtěl zahrát, ozvi se na Discord a určitě něco vymyslíme!

Discord: Ermine#6052
8.9.2021 10:22 - Henry VII.
Ahoj všem! Chtěl bych si zkusit hraní d&d/pathfinder přes FG.

Našel by se nějaký šikovný vypravěč, který by měl kapacitu pro jednoho hráče?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13839888572693 secREMOTE_IP: 3.238.132.225