Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
16.3.2021 18:19 - MartinW
Hledáme hráče/hráčku Pathfinder 2e-online

Ahoj, chybí nám jeden až dva parťáci na online hraní Pathfinder 2e. Jen základní příručka a pravidla. Hrajeme online s mikrofonama/webkamerama (nepovinně:) a to na roll20 rozhraní nebo google jamboardu. Většinou odpo/večer, 1x-2x týdně, jak se dá. Tak půl na půl hack and slash dungeon crawl a hraní postav mimo souboje, vlastně celkem všechno dost klasicky, jak to Paizo má vymyšlené. Jsme 3 - máme jednoho munchkina, jednoho IRL barbara a jednu skvělou hráčku <3
16.3.2021 21:10 - mrkew
Ahojte. Pořádáme veřejné hraní Call of Cthulhu. Pokud jste si chtěli zahrát tento systém a zkusit si lovecraftový svět v USA v letech 1920-1930, tak s námi máte právě příležitost!!! Pokud jste daný systém nehráli, nevadí. Vše naučíme a vysvětlíme. A nebo pro samouky můžeme poslat zkrácené pravidla :)

Více informací uvnitř odkazu. Chapadla čekají! https://forms.gle/RQooA4HBGKAxYVfA9
22.3.2021 21:48 - Kubec
Hledám hráče/DM

Ahoj lidičky, hledám hráče/DM co už má ideálně nějaké zkušenosti s DnD 5e. Jsme 7 člená skupina co hraje většinou každy druhý víkend v Praze. Hraje se u mě doma homebrow kampaň už třetím rokem(nehráme online!) a za 20 let hrani DrD a DnD jsem nepotkal lepší skupinu lidi.
Dělám DM už nějaký ten pátek a každy kdo dělal DM, tak to zná, že nejde vždy podávat A+ výkon.
Proto hledám někoho kdo by byl ochotny hrát s námi a sem tam převzít žežlo a odehrat nějakou svoji kampaň, abych si dokázal i já zahrát, ale hlavně abych přišel jako hráč na jiné myšlenky :)

Myslím si že jsme skupina nadšenců co se moc rád vidí a všichni tahnou za jeden konec provazu. Pro mě jako DM je zakladní pravidlo, že moje zábava je zábava hráču, ale jak jsem už uvedl, ne vždy mám energi plánovat sezení.

Pokud tě to nějakým způsobem zaujalo, tak mě idealně kontaktuj na FB, kde ti moc rád sdělím víc info :) https://www.facebook.com/kubec.jakub/
nebo j.frankovský@centrum.cz
23.3.2021 10:34 - Jerson
Projekt Omega
Nabízím místo pro 1 - 2 hráče
Setting: Okultní teslapunkový svět 1939. V zásadě reálná historie doplněná několika vynálezy a paranornálními jevy, o kterých s v té době diskutovalo.
Kdy budeme hrát: Dle domluvy, odpoledne, možná víkendy
Jak budeme hrát: On-line hra s videem
Dodatečné informace: Oneshot s možností navázat zapojením do probíhající multikampaně.
Kontakt: soukromá zpráva, nebo odpověď v tomto tématu
26.3.2021 13:32 - Karas
Ahoj,
rad bych našel skupinu na pravidle hraní DnD 5e v CZ. Aktuálně hraju přes roll20 se skupinou campaign Strahda každou neděli v ANG.
Mohu hrát v pozdějších odpoledních hodinách. Rad se prizpusobim zavedeným pravidlům skupiny. Pokud se mne chce někdo ujmout, dejte prosím vědět :). Díky. David.
27.3.2021 18:17 - Necromancer
Zdravím, hledám hráče, kterému by nevadilo připojit se do už probíhající kampaně. Hrajeme D&D 5e, přez Discord&Roll20, Ideálně by se nám šiknul klerik-léčitel. Hráč nám odešel přesně před začátkem hry. Kontakt zde na PM.

EDIT: Již neplatí.
31.3.2021 21:22 - vojta_h3
Warhammer Fantasy a Age of Sigmar

Jako velký fanda Warhammeru jsem se nedávno dostal k Warhammer Fantasy Roleplay 4e a proto bych se chtěl zeptal jestli se najdou lidé kteří případně už hrají a měli by nějaké to místo ve skupině NEBO jestli by se našel dostatek lidí na vytvoření skupiny nové kterou bych si klidně i rád odGMoval (samozřejmě po tom co bych nějak našprtal pravidla).
Zároveň hledám i skupinu která hraje (relativně) nedávno vyšlé Age of Sigmar: Soulbound a měla místo NEBO stejně jako u WFRP pokud by se našel dostatek lidí na vytvoření skupiny nové

Kdyby se někdo našel, pište kdyžtak na husa3@seznam.cz, tady na webu do DM či na Discord vojta_h3 #4659

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.30239987373352 secREMOTE_IP: 3.236.231.14