Kultura

Gurney
31.12.2015 19:32

Jak překládat "frost giant"?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Ledový obrkladné body24
Mrazivý obrkladné body28
20.3.2017 23:57 - Babaj
Píše:
kdykoliv ve svém tahu provedeš akci Útok. Takže se to pro nachystanou akci nevztahuje, protože ta se neodehraje ve tvém tahu.

no neni to zcela ulne pravda ikdyz v 95% ano... jde jen o upresneni ze reakci muzes provest i ve svem tahu.. nejen na cizim .-) .. ale najit tu spravnou chvili ve svem tahu je asi dost kostrbatejsi.. ale verim ze takove chvile mohou nastat :-)
21.3.2017 00:33 - ShadoWWW
Babaj: Jo, máš pravdu, reakce na reakci někoho jiného může nastat ve tvém tahu. Ale jak píšeš, 95% případů je mimo tvůj tah. Jde spíš o to, že jsem si neuvědomoval, že v Útoku navíc je zmínka o tvém tahu.
21.3.2017 08:24 - Babaj
jop je mi jasne co bylo gro.. toho prispevku.. jen jsem chtel poupravit ten vyrok o reakci....
kuprikladu mne napada jedno pouziti....:
Po krutem souboji valecnika s magem se raneny valecnik snazi uprchnout , ale vi ze magovi neutece. Proto voli fintu uteku a za nejblizsim rohem v uzke chodbe se prikrci a nachysta si zbran na blizko se spoustecem jakmile se k nemu onen mag pribliz tak na nej zautoci.... Oba vi ,ze maji uz tak malo zivotu ze jediny uder muze vse dokonat...MAg to nevzdava a hodla riskovat ... vyciti ze za rohem na nej ceka smrtici ostri.. presto si nachysta kouzlo na dosah valecnika jako spoustec a vstoupi za roh........

nyni nastava spoustec u obou a cekal bych aspon vlastnostni konquest.... v tomto pripade treba inteligence (mag), sila u valecnika, kdo prvni provede onen uder popripade sesle to kouzlo...
A ano i v tomto pripade by ve valecnikove pripade to byl jen jeden uder i kdyby mel vicenasobne utoky...
21.3.2017 09:37 - ShadoWWW
Pojede první ten, kdo je dřív v pořadí iniciativy.
21.3.2017 13:38 - Babaj
uf tohle pravidlo minejak unika:-)) , nebo si to jen myslis... mne to jinak podle iniciativy vubec nedava logiku ani smysl :-)) ta v tom uz nehraj zadnou roli ten trigr nastal soucasne :-))
21.3.2017 20:18 -
http://dnd.wizards.com/articles/news/localization
23.3.2017 14:54 - ShadoWWW
Dnes od 23:00 našeho času začne na twitchovém kanále čtyřhodinová představovací šou o Tales from the Yawning Portal.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11757612228394 secREMOTE_IP: 54.204.199.76