Hlášky

Typy GMů
Různí GMové mají různý styl hraní her. Tady je přehled několika základních kategorií.
[#33] Návodný
"Pumpnete barmana o informace a on vám poví o dračím pelechu na západ od vesnice."
"To je moc riskantní, zkusíme se poptat jinde."
"Chlápek vám nabídne, že vás najme aby jste pro něj to dračí hnízdo vyčistili."
"Řekneme - ne díky - a vydáme se do další vesnice."
"Na cestě do vesnice, narazíte na dračí jeskyni..."
[#32] Neoriginální
"Je to výprava, víte, pokoušíte se dostat tenhle prsten do Mordoru a hodit ho do sopky, aby se zničil. Ne, ne, čestně, tuhle kampaň jsem si vymyslel úplně sám."
[#31] Detailista
"Vezmeme-li v úvahu atmosférické podmínky, zrychlení v důsledku gravitace, nízký koeficient tření tvé olejem potřené plátové zbroje, tvoji vysokou obratnost, zlato v torně a vajíčka která jsi měl k snídani... a průměrný počet kuřat, která zůstanou v kurníků v takový teplý den, musíš hodit 13 a lepší abys pád přežil..."
[#30] Ani-ADnDčkař
"Stovka poddaných obklopí tvého bojovníka a ten, neschopen se pod jejich vahou pohnout jen bezmocně kvičí, když otevřou jeho brnění a vykuchají ho jako humra. Opravdu nehrdinská smrt."
[#29] ADnDčkař
"Stovka poddaných obklopí tvého bojovníka a neúčině na něj útočí svými sudlicemi a cepy dokud je všechny nepobije. Vskutku hrdinský čin."
[#28] Mstivý
"Tak ty se mnou nepůjdeš v sobotu na rande? No počkej, všichni krysodlaci útočí na Kristýnu."
[#27] Gibsonova škola diplomovaného spisovatelství
"Pohled do křišťálové koule má baru televize přepnuté na mrtvý kanál."
[#26] DePalmova škola krve a sraženiny
"Tvůj magický vrták rozrazí démonovu lebku a ta doslova vybuchne, takže pokryje všechny mozkem a krví. Z tvé tváře pomalu odkapává zelenkavý hnis, jak pozoruješ doutnající zbytky těl, než padneš do kaluží krve, zvratků a výkalů."
[#25] Plachý
"Ork, tě zasáhl za čtyři životy, jestli souhlasíš Steve? Fakt, zbývá ti ještě 17 životů a on má jen dva, takže to bude v pohodě jo?"
[#24] Nepokerová tvář
"Otrok, kterého jste zachránili, cha, cha, vám srdečně děkuje, pche, za nabídku doprovodu a důvěru, hi,hi,hi,hi, kterou v něj vkládáte, ha, ha, ha... už chápete lidi... muhaha."
[#23] Pokerová tvář
"Otrok, kterého jste zachránili vám srdečně děkuje za nabídku doprovodu a důvěru, kterou v něj vkládáte..."
[#22] Žvanil
"Dveře jsou z masivního dubu zpevněné čtyřmi železnými železnými pásy, zhruba srovnatelné šířky, rozmístěnými v pravidelných rozestupech na šíři dveří. Dřevo je vyleštěné do hladka a má tmavohnědou barvu až na malou skvrnku nízko u země, která je černější. Panty nejsou z této strany vidět, ale všimnete si znamenitého zpracování zámku, jehož lícní deska je ve tvaru hvězdy ze zlata, nebo možná leštěné mědi ci mosazi, to se ve světle pochodní nedá jednoznačně říct, ale klepadlo je rozhodně ze železa a vidíte..." (zvuky chrápání...)
[#21] Novic
"Hodils na útok 2? Chtěls velký nebo malý?"
[#20] Ranař
"Z nebe sjede modrý blesk a zasáhne Kňourala Harolda tak že mu sníží životy na jeden. Ještě někdo má problém s touhle kampaní?"
[#19] Opravy hodu
"Jo, jo, taks hodil dvacet. Ale minuls. To víš, tajné opravy hodu."
[#18] Podvodník
"Nezajímá mě, že jsi minule s 18 tefil, tentokrát jsi minul a nebudu se o tom dál bavit."
[#17] Potížista
Vybere si jednoho hráče a tomu neustále posílá papírky na kterých je napsáno "Nedej nikomu znát, že tu není nic napsáno."
[#16] Kat
"Skrytá čepel sjede veřejemi a rozpoltí dva bohovníky a kněze. Zloděj dostane do zad devět ran z kuše a mág je zasažen intenzivním paprskem světla, který mu propálí díru do hlavy."
[#15] Zabiják
"Jak odhrnete gobelín vyskočí na vás zpoza něj zelený sliz a zabije vás... ne, žádný hody na zásah ani záchranu nejsou povolený, je to tu tak psáno."
[#14] Zabijácký ťuňťa
"Jste mrtví."

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.041682004928589 secREMOTE_IP: 34.239.158.223