Seznamka skupin a hráčů.

O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O

Rozhodli jsme se založit registr hrajících skupin, abychom případným zájemcům o tuto hru usnadnili orientaci a přístup k relevantním informacím. Seznam zde uvedených skupin neberte jako seznam nadšenců (pro někoho šílenců), kteří jsou nutně ochotni vzít k sobě do party x dalších hráčů. Má sloužit spíš pro možnost kontaktu a výměny informací, které se nějak týkají d20, ať už jsou to použitá pravidla a herní prostředí, zkušenosti DM s hraním, anebo třeba právě ta možnost přibírání nových hráčů do družin.

V neposlední řadě by pak registr sloužit pro všechny z nás jako povzbuzení do života, že nejsme tak sami a ojedinělí! :)

Kvůli případnému spravování informací je nutné, aby byla osoba přidávající skupinu přihlášena. Zároveň je jí pak umožněno měnit informace o této skupině či ji po rozpadu odstranit.

 
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098233938217163 secREMOTE_IP: 3.230.154.90