chrochta

Ikona uživatele
Komunikační klient nevyplněn.
Naposledy přihlášen 16.07.2018 21:19:58.

Popis uživatele:
Narodil jsem se o něco málo dříve, než otevřeli výstavu ke kulatému výročí smrti Karla IV. Mám rád svět obecně a historii především, proto občas stvořím i nějaký ten článek. Literární sklony mám taky, leč výsledky jsou vskutku děsivé. Jsem Pražák.
Nejsem Hráč, nýbrž Čtenář. Moje zkušenosti s hrami na hrdiny jsou mizivé, ale přesto jsem shromáždil poměrně početnou – a obsahově nikterak zajímavou – sbírku příruček.
Protože trochu umím anglicky a mám něco málo času, překládám věci, které mi přijdou potřebné pro jiné nebo zajímavé. Shodou okolností převažuje první skupina a prostředí Forgotten Realms, i když ambice mám mnohem, mnohem větší.
Výhledově se můžete těšit na kompletní překlad Forgotten Realms Campaign Setting, Player´s Guide to Faerún a krabicový The North z dob AdnD, doplněné nějakými těmi drobnostmi k městům (Saltmarsh z Dungeon Master´s Guide 2, Greyhawk z Expedition to the Ruins of Greyhawk), Forgotten Realms (popisy ras a bestiáře z jednotlivých příruček, osobnosti pohybující se po Severu a Západním vnitrozemí...) a kdovíčemu jinému. Pokud dobré síly dají, rád bych přeložil i The Scarlet Brotherhood, příručky k Maztice, al-Qadim, a dodělal pár zdejších načatých překladů. A abych nezapomněl: NEMÁM RÁD drowy a Hlubinu. Pokud to bude možné, vyhnu se jim.
Jsem pro skoro každou špatnost: chcete-li přeložit nějaký fluff (nebo třeba časopisecké dobrodružství), tak do 50 stránek, rád si to přečtu a přeložím. Je-li třeba korektura něčeho, taktéž ochotně pomohu.
 
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12885117530823 secREMOTE_IP: 54.198.104.202