Dobrodruzi dračí dýky in memoriam - články

Sidalirovo Sigilum- Nostra gens iam non una sumus

Svět se otřásal. Harmonie byla porušena a misky vah se nekontrolovatelně houpaly. Draci se vrátili zpátky na Sigilum. Nesmrtelný a velký hrdina (hobit) byl propuštěn z vězení zlých pánů. A to byl jen začátek!
Než nejmenovaní hrdinové dračí dýky zachránili svět sami napáchali mnoho škod. Jak typické a ohrané. Přestupujeme na čtvrtou edici!
Napsal Sidalir
Obsah článku:
Nostra gens iam non una sumus= Náš rod už není jeden.

Císařovna absolutního chaossu (dis-harmonie) působila na celý svět příliš dlouho.
A na Sigilu se objevily nové rasy. Někteří lidé byli za trest přeměněni v thieflingy nebo za odměnu v drakorozené. Obyčejní lide se stali xenofobními. Vznešení elfové litovali svých činů a přijali pod svou ochranu tisíce uprchlíků nehledě na jejich vlastní ztráty a zničené hlavní město a gnómové pomocí své věčné relikvie zásobují jídlem všechny válkou postižené členy aliance dračích pánů.

A dýka ve tvaru draka,, jenž díky bardovi zabila císařovnu Chaossu, již určitě nebude hrát v příběhu žádnou roli! (100% ji najdete v nejbližší vytrýně:-)


Abych to na závěr shrnul: Zmatek!
Za těch deset let co proběhly za jedno sezení se změnilo strašně moc věcí.Na další stránky budu zveřejňovat materiály o 4e v Sigilu.
Dobrodruhové dračí dýky mají povinnost si tento článek zazáložkovat.

< Stručně úvodem >
Rasy Sigila
Napsal Sidalir 15.12.2009
Diskuze k tomuto článku již probíhá, můžete se přidat zde.
Obsahuje 6 příspěvků.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067242860794067 secREMOTE_IP: 35.175.191.46