Alnag
17.10.2009 00:43
On the Edge: Co dál?
Takže Ravenloft dohrán. Stojíme před otázkou, co dál. Hádám, že hRob se k nám zase připojí. A doufám, že i Aramor. Byl bych docela rád, kdyby alespoň pár her DMoval někdo jiný, ale když to nepůjde jinak, tak se zase obětuju...
Autorská citace #1
17.10.2009 10:33 - Aramor
Takže - já navrhuji se sejít příští pátek (23.10) a prodiskutovat možnosti. Já přinesu několik návrhů, kterých se můžete chytit. Prodiskutujeme možnosti a něco mého nebo Alnagovo vybereme! :)
Autorská citace #2
18.10.2009 16:37 - Geralt
To zní jako dobrý plán, příští pátek mohu.
Autorská citace #3
18.10.2009 20:29 - Aramor
Super, přinesu krekry a keksíky - jako vždycky. Udělal bych vám večeři, ale Alnag určitě ještě nemá kuchyň :P (Nechci vidět ten flejming, který mi teď Alnag nadělí)
Autorská citace #4
18.10.2009 23:39 - Max
Krevety nebo raci ... mě to je jedno ...

Plánoval jsem v pátek odjezd dom, ale nemám problém to přeložit na sobotu.
Autorská citace #5
19.10.2009 18:30 - hRob
Moc rád bych se opět ukázal. Ovšem tenhle pátek nemůžu, protože nemůžu zajistit, v jakém budu stavu, alébrž ve čtvrtek máme uvítání prváků a už samotný název "velká sinologická pitka" navozuje otázky, zda se pak člověk neprobere třeba s dopravním kuželem. Ale pokud by to vyšlo, tak bych přišel alespoň pozdravit.
Ale nevím ani, jestli se mohu zaslíbit nějakému pravidelnému, dlouhodobějšímu hraní, protože je ze mě teď slušný jednokolák, jak jsem neustále v jednom kole. Pátky sice mám v principu volné (nepočítám-li ranní přednášku), ale zůstávat ještě i ten poslední den v Praze až do večera by už asi bylo nad mé síly...
Autorská citace #6
22.10.2009 12:43 - Geralt
Už pár dní mám virózu a mrcha se stále nemá k ústupu, takže zítra jsem mimo hru. :( Nicméně si velice rád zahraju cokoliv, co vyberete.
Autorská citace #7
22.10.2009 15:40 - Jarik
Jarik vterka rika... ze kdyby mohl hrat 2x vice, tak... tak by to snesl :)
aneb. Kdyz budete hledat hrace, tak bych mel byt volny :D
ale 1patek/mesic jsem nedostupny (ten posledni vetsinou).... a musel bych najit dobrotince na nocleh :)

TO je podminek, co? ale... hlasim se do (skoro) vseho.
Autorská citace #8
22.10.2009 20:35 - Alnag
Ok. Tenhle pátek to zrušíme. A zkusíme to v nějakém zdravějším období...
Autorská citace #9
23.10.2009 14:17 - Felouen
Heya! Tak když jsem se bavila s Alnagem o mém zítřejším prvním DMováním pro nás anglisty z FF a přešlo to na to, že bych ráda někdy zaDMovala pro lidi z Kostky, tak nadhodil tuhle diskuzi, že bych mohla něco zkusit vám zaDMovat. :D

Zítra budu DMovat 3.5/Path (ještě nevím, jestli použiji Pathfindera nebo ne) modulové dobrodružství, tak vám můžu vyzkoušet STovat taky tohle někdy, anebo mám tady docela hezkou Sailor Moon kampaň. :) Ale co se dívám, tak by to taky šlo udělat jako one shot (ten Sailor Moon), ale pokud se vyznáte dobře v tom anime, tak nějaké věci nebudou pro vás překvapením. :D Co vy na to?

Um, btw, nechtěli by jste ta dobrodružství raději v angličtině? :))
Autorská citace #10
23.10.2009 14:25 - Alnag
Já jsem za. 3.5e má takový "old-skoolový" feeling. Nicméně jsem pro Pathfinder, je to přeci jen krok vpřed nebo alespoň stranou.

Navíc Felouen může doplnit naší skupinu... když hRob teda nemůže.
Autorská citace #11
23.10.2009 14:27 - Nachtrose
Heh, to uz je drahne let, co jsem tohle sledovaval. Mno, byt z Prahy, tak mas asi Sailor Mercury k dispozici :-D
Autorská citace #12
23.10.2009 14:32 - Felouen
(když si těď uvědomím, jak by to asi vypadalo, jak pět starších mužů řve kolem stolu : Sailor Moon Senshi Trasformation! For the Power of Love!) LOL.
Autorská citace #13
23.10.2009 14:33 - Sethi
Sailor Moon kampaň asi není něco, co by moje nervy nebo rozvrh zvládly, nicméně možnost oneshotu téhož ve mě budí masochistickou zvědavost.
Autorská citace #14
23.10.2009 14:35 - Felouen
Podle mě by one-shot měl jít dát v pohodě, ať už by to bylo nějaký díl vykradený z anime, nebo něco vymyšleného. :) Ve smyslu, že by to bylo asi mnohem rychlejší pro mne vytvořit než dlouhodobu kampaň, u které by ten příběh musel dávat smysl a podobně. :D
Autorská citace #15
23.10.2009 17:05 - Sosáček
Kdyby to nebylo dnd tak bych prisel.
Autorská citace #16
23.10.2009 18:33 - Geralt
Pathfindera bych rozhodně rád zkusil a poznal, jak veliký pokrok/úkrok to je.
Autorská citace #17
23.10.2009 20:11 - Felouen
Dopis: Sailor Moon není DnD, to má vlastní pravidla a nevypadají špatně.
Autorská citace #18
23.10.2009 20:21 - Alnag
Tak zase nemíchejme dvě hry dohromady.

Hra: Prvolevelý oneshot by the book
Systém: Pathfinder (D&D 3.5e na steroidech)
DM: Felouen
Hráči: Alnag, Geralt, ...

Hra: Sailor Moon oneshot
Systém: Sailor Moon RPG
DM: Felouen
Hráči: Sosáček, Sethi, ...
Autorská citace #19
23.10.2009 20:25 - Felouen
Jop, já jsem jen radši pro jistotu klarifikovala, že Sailor Moon nejede podle DnD, aby si to nikdo z toho nevyvozoval něco takového. Hezká tabulka btw! :)
Autorská citace #20
25.10.2009 23:52 - Aramor
*rozhazuje rukama* Tak další pátek připadající pro mě v úvahu je šestého - tenhle týden jede velký DM Aramor bavit lidi na Moravu...

Nuže? Jinak co se bude dít mi je jedno, people matter!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.055444955825806 secREMOTE_IP: 18.221.112.220