Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
10.3.2009 00:17 - Alnag
Almi: Na Sethi pozor, aby to nedopadlo podle hesla podej spárek a ukousne ti celé kopýtko...
10.3.2009 00:18 - Sethi
rpg? kdykoli, kdekoli. mě to vážně baví, a i s tím, že jedu paralelně jednou týdně huntery se necítím nějak... přesycená.

naopak, teď byla pauza jak v tomhle, tak v hunterech a mám hromadu nevybité energie -.-'
10.3.2009 01:25 - Sethi
10.3.2009 05:36 - noir
Já bych s tím rozhodně problém neměl, ale ta smečka, co na mě číhá každý den doma, by to asi nezvládla. Nicméně 19. se mi zdá jako vhodné datum, už jen proto, že ten týden rodinu utahám v 3D kině, takže by všechny mé ženy měly být dost unavené, aby po mně nic nechtěly.

Na dalším termínu se domluvíme při hře.
Almi: Mj. neznáš někoho jménem Pája Knap? Manželka mi říkala, že přezdívku ALmi z ná z blízkosti toho člověka...
10.3.2009 09:22 - Jarik
Taky jsem mel pri ranni kave, prebytek energie :) ,
a tak jsem do-zneuzil D3-trailer.

to Sethi: a nechces namalovat celou skupinku? :D
10.3.2009 09:38 - Lokken
Sethi, Jarik: Moc kezké!

P.S.: Jarik: K čemu je ten trailer původně?
10.3.2009 09:47 - Sethi
mezi "chtít nakreslit" a "dokázat nakreslit" je v mém případě bohužel propastný rozdíl =)

Aiss považuje níže uvedený trailer za nenávistnou propagandu proti začlenění hellspawnů do normální společnosti. aby nezačala stávkovat >.>'
10.3.2009 12:54 - Jarik
to Lokken> Diablo 3. Ale to jsem psal u prvniho "dilu"
10.3.2009 14:28 - wraiths
boze vy se tady teda predvadite,samej kreativec. sam asi budu chodit rad. Moc pekne filmecky.
13.3.2009 14:22 - Sethi
trochu se mi to vymklo z rukou.

zde je poměrně podrobná sonda po Aissině životě. někteří z vás něco z toho četli, někteří toho četli o něco víc - i tak je tam hromada nových (dez)informací. původně jsem chtěla neveřejné části nechat neveřejné, ale... když už jsem si s tím dala tolik práce... >.>'

je to první verze, dost možná vydám ještě pár oprav =P
13.3.2009 15:34 - noir
Chřipka a nepřítomnost rodiny mi umožnily, abych se konečně trošku rozepsal. Tady máte příběh mého gnollího hraničáře.
13.3.2009 15:35 - noir
Tento záznam objevili při vykopávkách výzkumníci z Dispaterovy univerzity v Novém Turathu. Byl napsán úhledným jemným písmem na kusu kravské kůže. Datum jeho vzniku není známé, ale zřejmě spadá do doby Velké války.

„Můj milý deníčku,
Jmenuji se Konstantin a jsem gnoll. Patřím zřejmě k několika málo členům mého druhu, kteří umí psát, znají základy hygieny a mrtvou krávu nesežerou rovnou, ale raději si ji vezmou s sebou na horší časy. Jak k tomu všemu došlo?
Narodil jsem se jako třináctý syn ve smečce Grazht na-Groll. Odmalička mě všichni brali jako výjimečného, údajně proto, že třináctý syn je vždy vyvoleným Yeenoghua-démona, který nás gnolly stvořil. Co je na tom pravdy, nevím, osud mi zabránil prožít spokojený život plný požírání mršin a páření se.

Když mi byly tři roky, náš tábor napadla skupina vznešených elfů – pomocí magie dospělé uspali, a nás třináct synů úctyhodné Grazht na-Groll unesli. Byli jsme přeneseni do jiné světa, hvězdy na obloze jsem nepoznával, vše jinak vonělo i živí tvorové zde byli jiní. V zemi, které se říká Elfie, jsem pak prožil dlouhých 10 let.

Eladrini, jak si mí únosci říkají, jsou podivný živočišný rod; vznešní, moudří, krásní a znudění. Zřejmě právě z nudy vzešla sázka, která ze mě udělala gnolla, kterým jsem. Jeden z eladriních pánů, mocný mág Behavio se vsadil s jiným elfím knížetem, že dokáže převychovat primitivní tvory (ano, tím myslel mne a mé bratry) na civilizované bytosti. Dle těchto zápisků vidíte, že se mu to podařilo…
Celých deset let jsme se bratry dychtivě vzdělávali v elfí učenosti, učili jsme se civilizovaně konzumovat potravu a osvojili jsme si i zásady organizovaného válečnictví s ušlechtilými elfími zbraněmi. Dnes na ten život vzpomínám jako na sen – byly to dny plné radosti, kultury a vzdělávání. Pochytil jsem mnohé užitečné vědomosti a většinu večerů jsem trávil s mých eladriním učitelem nad knihami a v diskuzi. Přiznávám, že praktických zkušeností jsem tehdy moc nenabral…
Když uběhlo deset let, měla přijít závěrečná zkouška. V prvních dvou kolech jsme si vedli dobře, jak stolování, tak debatu o vznešenosti přirozenosti jsme zvládli excelentně. Leč třetí kolo všechno pokazilo a opět mi řádně zamíchalo životem. Třetí zkouškou byl totiž boj. Behavio nás třináct postavil proti třinácti vznešeným eladriním rytířům. Byli nádherní, sveřepí a jasní – my se proti nim drželi víc než dobře, ale pak jednoho z mých bratrů elfí šermíř nešťastnou náhodou doopravdy bodl, hluboko do stehna, až ke kosti. Musím bohužel přiznat, že záchvat krvavého šílenství popadl nejprve mne, bratři se ale rychle přidali. Bohužel, toho dne v nás zvítězila naše démonická přirozenost – elfí rytíře jsme nejen porazili, ale také zabili a ke vší hrůze nakonec sežrali.
Když to spatřil náš otec Behavio, nejprve hořce zaplakal, ale jen o pár úderů srdce později ho zaplavil chladný elfí vztek. Jediným kouzlem nás rozmetal po celé Elfii, každého do jiného kouta. Bloudil jsem po ní téměř rok, skrýval se před podivnými tvory, kteří zde loví a pomalu objevoval svou přirozenost – ne tu, ke které se mě pokusil obrátit Behavio, ani tu, kterou nám dal do žil náš démonický otec, ale to, jaký opravdu jsem.
Jak jsem však zjistil, v každém z nás gnollů se skrývá něco jiného. Zatímco já jsem objevil lovce, někteří mí bratři dopadli mnohem hůř. Ke konci svého toulání elfí divočnou jsem jednou uslyšel charakteristické zvuky lovící hyeny. Můžete mi věřit, měl jsem obrovskou radost – potkat v Elfii zvíře, ke kterému máme my gnollové tak blízko, to musela být víc než náhoda… A opravdu, nebyla to náhoda. Když jsem hyenu spatřil, propadl jsem pláči; nebyla to obyčejná psovitá šelma, ale můj starší bratr, odvážný Metoděj. Rok zoufalství a samoty v něm probudil atavismy, o nichž ani netušil. Stala se z něj primitivní, obyčejná hyena. Pochopitelně jsem se ho ujal a až dodnes cestujeme spolu. Je pro mne smutným mementem toho, jak bych mohl dopadnout já sám.
Tím se už dostávám ke konci svého vyprávění – tím, jak jsme s Metodějem omylem prošli vílím kruhem, jak jsme se další dva roky potloukali po divočině Pravého světa vás už unavovat nebudu. A všechno ostatní, všechna ta úžasná dobrodružství, která jsem zažil se skupinou dobrodruhů, jsou už dnes dostatečně známá ve všech koutech hned několika světů…
Vlastní rukou, Konstantin“
14.3.2009 21:18 - Alnag
Protože se mne teď Jarik ptal. Já nevím, jak vy, ale já jsem to pochopil tak, že se bude hrát 19. března. Je to snad jinak?
15.3.2009 11:16 - Noir
já s tím počítám, jen si nejsem jistý, jestli o tom ví almi...
15.3.2009 11:21 - Sethi
já s tím také počítám, jestli s tím má almi problém, tak ho zbijeme =)
15.3.2009 14:36 - noir
Pch, s chlapama se neperu...
15.3.2009 14:47 - Sethi
já zábrany nemám...
15.3.2009 21:30 - Jarik
hezky vecer.
1] Almi mi potvrdil ctvrtecni hrani.
2] Dovolil mi, abych rozvijel historii sveta, kde hrajeme (poyn JJ: takze uz mu ted muzem oficialne rikat Inador). Z toho vychazi nasledujici. Pokud ma nekdo nejake jasne prani, jak by neco melo fungovat (bohove, historii rasy, atd.), at mi to da urcite vedet.
Ja se budu vnimat veskere skutecnosti a nejak to propojit do celku, ktery se bude pomoci traileru obejvovat i zde :)
p.s.:3] na WD&DDay nemuzu.
16.3.2009 10:47 - Almi
Hoj všichni,pod pohůržkou násilí potvrzuji, že se čtvrtkem počítám :o))
(se Sethi si tu poznámku ohledně násilí ještě vyříkám! Samozřejmě v příběhu...stejně to tak nějak Alnag v traileru plánoval, že? ;-)))

Takže ve čtvrtek 19.03.2009 opět v cca. 17. hodin u Alnaga?
16.3.2009 10:57 - Alnag
Resp. takto: v cca 16:50 vyzvedávám na zastávce ty, kteří netrefí nebo chtějí jít v hloučku. Samostatní jedinci od 17:10 u mne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086669206619263 secREMOTE_IP: 3.149.251.142