Kultura

sirien
28.8.2022 14:27
AI generované obrázky
Autorská citace #61
1.2.2024 00:35 - MarkyParky
Za mě je třeba dost zásadní faktor způsob práce, kterým se jednotlivé AI dost liší.

Midjourney a Dalle2 píšete prompty a postupně upravujete jejich znění směrem ke kýženému výsledku.

Dalle3/ChatGPT4 si s vámi povídá o tom, co chcete vidět, co kreslí, proč to tak dělá - a můžete mu dávat dílčí instrukce, na základě kterých si prompty sám upravuje.

No a s Firefly označujete oblasti existujícího obrázku a říkáte jí, co tam má doplnit/čím to má nahradit.
Autorská citace #62
1.2.2024 01:10 - York
MarkyParky píše:

No a s Firefly označujete oblasti existujícího obrázku a říkáte jí, co tam má doplnit/čím to má nahradit.


A pak mlátíte hlavou do stolu a křičíte "Já chtěl prsty, ne dětskou botičku ani plachetnici! Prstyyy! Ne, ani divně zkroucený paznehty, děkuju pěkně..."

Dobře to umí odmazávat části obrázku a přikreslovat nový kusy, když chcete třeba obrázek roztáhnout na širší. Ten zbytek je zatím spíš wishful thinking.
Autorská citace #63
1.2.2024 02:08 - sirien
Marky: někde jsem teď četl že MidJ už umí překreslovat části obrázků taky?
Autorská citace #64
3.2.2024 15:14 - MarkyParky
Nevím.

Umí to DALEE2, ale tak divně - vymažeš, co nechceš a pak dáš nový prompt co má být na celém obrázku. Jenže DALEE2 kreslí hnusně.
Autorská citace #66
3.4.2024 23:21 - strucky
A tu o tom, jak Celebrimbor vykoval jako první na (Středo)zemi skejtové trucky, Círdan the Skatewright slepil několik tenkých plátů Mallornu v jednu prohnutou desku (a nakonec se stal vycházející hvězdou v tomto nově vznikajícím sportu), a kolečka nechali outsourcovat z Angbandu, jelikož byly ze zlého materiálu, jste slyšeli?
image

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062900066375732 secREMOTE_IP: 18.191.46.36