Alisha Hudson

Původ
Madison, Wisconsin
Zaměření
Doctor, scientist
Osud postavy je otevřen
Ikona postavy

Cíl postavy

Dopracovat se spojení technologií s lidmi, vymícení nemocí a prodloužení lidského života na hranici nesmrtelnosti

Životní moto

velmi pokročilá technologie se může zdát magií. Skutečnou magií je ovšem dar života. A toho si musíme vážit a ctít jej.

Vlastní popis postavy

Narozena v Madisonu ve Wisconsinu, kde má rodiče (otec doktor, matka učitelka na střední). Zde také vystudovala medicínu na Madisonské Universitě. Secializovala se na neurologii a neurochirurgii. Po škole pracovala necelý rok v Madisonské universitní nemocnici, kde jí místo sehnal otec (pracoval tam). Jako typycký táta se na svojí malou holčičku snažil dohlížet a tak Alisha začala shánět místo jinde.
Díky doporučení, své závěrečné práci a pár článkům odborných časopisech dostala nabídku pracovat v LA v další universitní, ale vysoce prestižní nemocnici, kde měla i přednášet a vyučovat (Ronald Reagan UCLA Medical Center). Nabídku s nadšením přijala, odjela do LA, zde začala brousit okolo výzkumu. Vydala publikaci (O využití nanotechnologií v medicíně), začala se věnovat převážně výzkumu, práce v nemocnici se pro ní stala vedlejší záležitostí. Ve výzkumu dělala asi 3 roky - část z toho pro Technokracii. Kde také absolvovala trénink. Protože odmítá zabíjet a nemá ráda zbraně, její výcvik byl zaměřen trochu jiným směrem - field agent/spy. Umí být nenápadná, splynout s davem a díky různým vylepšením získat různé informace.

Alisha pracovala ještě jako mundane u Technokracie, podílela se na výzkumu nanotechnologií, když nečekaně enlightenmentla. Poté co byla dokončena práce, na které dělala a při které už částečně probíhal výcvik, odjela do Nevadské pouště do výcvikového centra Iteration X. Zde mimojiné byla modifikovaná - má kompletně syntetickou kůži. Poté se vrátila zpět do LA do výzkumného ústavu. Poté nasazení v San Franciscu.

Alisha má přítele/snoubence (Steven Flint), se kterým žije. Steven pracuje jako právník pro jednu firmu. V průběhu jejího výcviku došlo ke krizi ve vztahu, ale nakonec se to nějak zvládlo a místo toho se Alisha se Stevenem radši zasnoubila. Se svými rodiči skoro nevídá, občas jim telefonuje, ale většinou nejsou moc v kontaktu. Má staršího bratra Simona, který má ženu a dvě děti. Rodiče chtějí, aby se vdala a měla také děti.

Vzhled:

175cm, světlé hnědé, delší vlasy obvykle stažené do ohonu, štíhlá normální 30ti letá žena.
Postavu spravuje: Arya
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.046818971633911 secREMOTE_IP: 44.200.27.215