Sidalir
16.12.2009 13:00
Svět se otřásal. Harmonie byla porušena a misky vah se nekontrolovatelně houpaly. Draci se vrátili zpátky na Sigilum. Nesmrtelný a velký hrdina (hobit) byl propuštěn z vězení zlých pánů. A to byl jen začátek!
Než nejmenovaní hrdinové dračí dýky zachránili svět sami napáchali mnoho škod. Jak typické a ohrané. Přestupujeme na čtvrtou edici!
Autorská citace #1
16.12.2009 13:00 - Khardix
Měl bych jen malou jazykovou poznámku: v názvu má být Nos (my), nikoli Nobis (nám)... a nebo bys to mohl vypustit úplně ;-)
Autorská citace #2
16.12.2009 15:57 - Sidalir
Brbly, brbly. Předělám to na: Náš rod už není jeden. Nostra gens iam non una sumus.
Autorská citace #3
16.12.2009 18:11 - Khardix
A naštve tě moc, když tě upozorním, že v tom případě už to není sumus, ale est? ;-)
Autorská citace #4
16.12.2009 21:15 - Sidalir
Ne, ja jsem na podobné věci zvyklý.
(Lingua latina maxima stupida ets stulta est.)
Autorská citace #5
29.12.2009 22:07 - Haplo
Kde se mohou vznášet dotazy na svět a podobné věci?? Já to prozatím napíšu sem.
Jak je to s bohy? Jaké známe/neznáme? Jsou nějací zavržení? Jakou mají moc? Můžu se stát bohem? Zasahují bohové do dění světa?
Budu rád když mě budou tyto dotazy zodpovězeny.....
Autorská citace #6
2.1.2010 17:33 - Sidalir
Klidně to můžeme psat sem.
Upravím a doplním papír na kterém mám stručný popis bohů a do neděle vyvěsím do materiálů.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19510912895203 secREMOTE_IP: 34.231.21.83