Log 1=0
15.12.2019 18:37
Testování JaD v Brně
Protože když jsem se před nedávnem ptal, kdo by měl zájem se zúčastnit testování JaD, ozvalo se dost lidí, tak přes svůj odpor k organizování čehokoli jsem založil hlasování, do kterého prosím všechny, co mají zájem, aby napsali své časové možnosti. Zatím zcela nezávazně, sám čekám, že se mi některá data uvolní a jiná zaplní. Takže se klidně hlaste i na termíny, kdy nemůžu já (pokud se někdo chopí vedení hry, tento dokument je mu samozřejmě rovněž k dispozici).

Až se objeví datum, na které se sejde dost "možných", tak se budeme domlouvat dál.

K programu:
V současnosti mám 1 koupené a jedno homebrew krátké dobrodružství, věřím že stihnutelné za večer, ale to nemám tak úplně v oku, do ledna snad přibudou další.
Vybíral/vymýšlel jsem spíše s ohledem na použití schopnosti a rollplaying, ale zas jsem nechtěl to ostatní úplně zazdít (v reálné hře to tak taky nebude).

Budu předpokládat, že všichni účastníci jsou natolik zkušení DnDčkáři, že si zvládnou připravit postavy na vysokém levelu. Povoleny jsou JaD subclassy, základní vybavení, vlastnosti základní množina nebo nákup za body. Ale to má asi ještě čas.

Ocením i informaci o tom, jak debilně to organizuji a co jsem měl udělat lépe (pokud to půjde, třeba i zjednám nápravu).
Autorská citace #21
12.1.2020 20:51 - Log 1=0
Nakonec si udělejte 14 level.
Autorská citace #22
17.1.2020 22:48 - Log 1=0
Tak mě napadlo, pánové, jak se vůbec poznáme?
Autorská citace #23
19.1.2020 14:09 - Haplo
hehe, moc lidí tam nebude ne, tak se kdyžtak doptáme. :D
Případně já mám dlouhé vlasy na jedné straně vyholené a asi budu mít tričko se StarWars tematikou :P

Edit: mám připraveného barbara - trpaslíka, snad to nějak půjde, rychle jsem si ještě procházel příručku, tak snad budu vědět která bije. Jinak jsem naházel celkem monstrózní čísla, takže podle zvážení to pak může přepočítat na průměry či nějak podobně nerfnout uznáš-li za vhodné.
Autorská citace #24
20.1.2020 07:36 - Qrow
Mám donést battle-grid (hex/squares) nebo nepotřebujete.
Autorská citace #25
20.1.2020 07:41 - Log 1=0
BG není třeba, ale pokud by byl papírový Bestiář, pomohlo by to (mám v mobilu, ale to není úplně ideální).
Autorská citace #26
9.2.2020 14:46 - Log 1=0
Jestli jste měli pocit, že se v tomhle vlákně nic moc neděje, tak máte pravdu.
Moc jsem nestíhal, práce a k tomu dvě pravidelné hry žerou dost času.
Ale protože v rámci té jedné hry už tak jako tak testujeme, a zároveň nám teď klesl počet na 2+1, tak se chci zeptat, jestli by Haplo, Qrow nebo někdo další neměl zájem se přidat (časové možosti doufám platí v tom srazovníku)? A jak moc dopředu potřebujete vědět, že se hraje? (Nám doteď fungovalo i domlouvání na poslední chvíli, ale chápu, že ne každý je takto flexibilní.)
Autorská citace #27
9.2.2020 14:54 - Qrow
Proč ne. Stačí mi dát vědět dva dny dopředu, bych mohl hned říct jeli ten večer mám či nemám čas. (ihned můžu říct že do konce února mám na úterý/středu na střídačku ten čas nemám.)
Autorská citace #28
9.2.2020 16:27 - Haplo
Já jsem teď zapikanej, takže se nepřidám.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070587873458862 secREMOTE_IP: 3.85.63.190