Alnag
14.12.2008 21:02
Merlin nabízí Chatky v Hostýnských vrších.
Termín: 30. 4. - 3. 5. 2009.

Seznam účastníků:
  1. Almi
  2. Alnag
  3. Andtom
  4. Babaj
  5. Clon Trooper (přijede)
  6. Gabík
  7. Gurney
  8. Jimmy.Thief
  9. Katka (aka Karel)
  10. Lokken
  11. Lotrando
  12. Merlin
  13. Pipux
  14. Sirien
Autorská citace #81
20.1.2009 13:21 - Merlin
Takže zatím předběžně, uvidím jak to nasmlouvám a co ajak, by to vypadalo na cca 80 korun za noc a osobu, ale to musím fakt zjistit přesně.
konkrétní místo jest Rajnochovice: http://www.dlazka.cz/misto.aspx?ID=5
konkrétně bych to začal pochopitelně řešit až dle přibližného termínu, páčto přes léto jsou tam tábory.
Co se týče holky na jednu noc, nemám nic proti, leč přecejen časem člověk chce i něco jiného....

Colombo:kdo říkal, že ty budeš spát pod jednou střechou s ostatníma...? pomažeš pěkně s dalšíma čecháčkama s blbýma pindama pěkně pod hvězdnou oblohu :D
Autorská citace #82
20.1.2009 13:25 - Colombo
Merlin: to si mně sakra naštval, já a cecháček? Odkdy já sem sakra čecháček! Takhle mne ještě nikdo neurazil! A to už mi říkali všeljak!

co se týče toho spaní pod jednou střechou, já jsem říkal opak:)
Autorská citace #83
20.1.2009 13:45 - sirien
Těch čecháčků dost lituju, naštěstí sem Pražák :P
Autorská citace #84
20.1.2009 14:00 - Sathel
Já si letní hvězdnou oblohu ráda užiju. Není nic romantičtějšího než ležet venku ve spacáku, pozorovat hvězdy, něco si přát, když padají, poslouchat vítr v korunách stromů a bublající potůček... vyprávět si zapomenuté příběhy a snít o velkých dobrodružstvích. Ach, už se na to těším.

Siriene, nevěděla jsem, že své město miluješ natolik, že sis změnil příjmení :-)
Autorská citace #85
20.1.2009 14:08 - Colombo
Sathael: když jsem sám, tak je to nuda, to totiž přemýšlím, jaké by to bylo sdílet tohle s někým a pak mám jen deprese a existenční problémy.
Autorská citace #86
20.1.2009 14:19 - wraiths
Merlin píše:

...Co se týče holky na jednu noc, nemám nic proti, leč přecejen časem člověk chce i něco jiného....
dve holky na jednu noc (samozrejme, je to zert!)

se divim ze se tu jeste neobjevil Thief a jedna jeho znama co ma rada purple barvu :).

sirien: Prazak...prazak... to je co za priseru? v jakym "monstarku",je :D
Autorská citace #87
20.1.2009 14:25 - Merlin
wraits: proč sakra žert? ah tak..no jasně, už jsem to pochopil...jasně dvě holky..no jo a já přitom myslel tři...

Colombo: no co co..tak seš domestikovanej čecháček, to je jedno :D

Sathel: no s tím léterm bych to neviděl tak dramaticky :D ale co...sychravá noc jasněpodzimní je taky super

Sirien: ty nejsi ani čecháček? ty si pražák? PRAŽÁÁÁK? tak to nespíš ani pod oblohou...pomašíruješ to říct chlapům do hospody :D "Tak co vy vy vidláci, vole viď? jak vám dupou králíci, viď?" a to bude teprve CR :P
Autorská citace #88
20.1.2009 14:34 - Colombo
J, to tata vyprávěl, jak jedno přišel do jedné vesnické hospody někde bůhvíkde na horách. Tak tam s kamarády vlezli, najednou celá hospoda stichla. Všichni se na ně dívali, sledovali je. Žádné čučení po očku, ale natvrdo. Pak se je někdo zeptal, odkud jsou. Tata popravdě řekl, že z Ostravy, najednou se veškeré napětí uvolnilo, všichni se vrátili k svým škopkům piva, hostinský přispěchal... že prý si mysleli, že jsou z Prahy:) to by ani osolenou vodu nedostali:)

Merlin: jaký sakra domestikovaný čecháček? Já jsem hrdý Ostravák studující v Brně, tak jaký sakra domestikovaný čecháček?! Hůř by jsi mne mohl už jen urazit tím, že by jsi mne nazval Pražákem!!!
Autorská citace #89
20.1.2009 14:35 - Sosáček
wait, what? nemelo uz neco byt? he?
Autorská citace #90
20.1.2009 14:47 - Merlin
Colombo: tož to teda, p..a pardon :D :D

ale s tou hospodou jsem to zažil taky...před deseti léty v Roháčích na Slovensku jsme vešel do hospody a když jsem odcházel říkám: naschle..a oni: Čo? snád dovi. A já říkám, dyt jo..naschle. Tak začali vstávat...a pak se mě nastěstí zeptali odkud jsem, a když jsem řekl, že jsem z Moravy, tak do mě naházeli tak pět boroviček a klidně by mi nacpali i manželky a dcery. Docela bych chtěl vidět třeba Siriena..to by byla srandááááááááá. No, konec xenofobie :D
Autorská citace #91
20.1.2009 14:48 - sirien
wraiths: Pražák je subkategorie. Originálně hledej pod D, znáš to...
btw., ty dvě holky vůbec nejsou zlá alternativa ;) . Jen to nesmí přerůst přes hlavu, jeden typ odjel do Anglie, zbalil tam druhou holku, přítelkyně je jednou nachytala v posteli... a od tý doby má dvě nastálo. Nicméně si poněkud stěžuje, že to docela leze do peněz...

Merlin: Strávil sem na venkově dost času, takže mám "land survival" skill dost vysoko abych tohle fakt nezkoušel :D

Colombo: Víš, jakej je rozdíl mezi Ostravákem a Vietnamcem? Vietnamec umí česky a má práci.
Mimochodem, hrdý na to že si z Ostravy a že studuješ v motorestu při poslední zatáčce na Vídeň.. no, nevim nevim...
Autorská citace #92
20.1.2009 14:54 - Vannax
Předběžně mně taky napište na ten seznam...samozřejmě bude hodně záležet na termínu. Pokud dva dny před tím nekřápnu auto jako andtom, tak můžu nabídnout odvoz do divočiny pro 4 čecháčky. Samozřejmě i odvoz zpátky :). (Takže Jersone, budeš mít dokonce na výběr.)
Autorská citace #93
20.1.2009 14:55 - Merlin
Sirien: zdá se, že tvůj hodn na "land survival" byl právě přirozená 1 :D víš jací jsou chachaři ze severu..a ty se navíc pustíš ještě do jihu...nevím nevím...myslím, že to setkání bude mooooc zajímavý...:) Naštěstí my hanáci zůstáváme krásným středem všeho
Autorská citace #94
20.1.2009 14:58 - Merlin
Vannax: co to plácáš za nesmysly..neslibuj co nemůžeš splnit :D prej odvoz čecháčků zpět....:D klucíí ušatí, objednejte si jen lístek sem..tohle není Njújórk
Autorská citace #95
20.1.2009 15:03 - wraiths
sirien: no ona je jeste jedna alternativa,ze se ty dve dal dohromady a mas setsakra problem :D. Se muze stat ze te vyhodej z domecku jak "trubce".
ale pokud je to takovej podruh hledanej pod D, tak to pak jo. to beru :D. pekne si me pobavil.
Autorská citace #96
20.1.2009 15:04 - sirien
Merlin Vklidu, žádná přirozená 1, si jen tak šťourám... skillovat začnu teprve na místě až se někomu objeví v ruce kudla... :D
Autorská citace #97
20.1.2009 15:06 - sirien
wraiths rád :D . Já si zůstanu u svý verse, ale byl sem si jistej že tim potěšim i druhou stranu (i když tím bohužel nevyzní má krásná narážka na jeden DnD joke, ale to přežiju)
Autorská citace #98
20.1.2009 15:31 - Sosáček
Takze hlavnim planem d20 srazu je jit se poprat s domorodcema?

Pripiste mne.
Autorská citace #99
20.1.2009 15:39 - Gurney
Brutální lokalita 50 kilásků od ode mě, holky at-will (tedy vlastně daily), možnost vybojovat si encounter ve jménu naší krásné Moravy - jasně že jedu :)
20.1.2009 15:46 - Sosáček
bych chtel to tvoje at-will videt.

teda, nechtel samozrejme, tim jsem jen vyjadroval pochybnosti

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.049618005752563 secREMOTE_IP: 3.137.199.182