Alnag
14.12.2008 21:02
Merlin nabízí Chatky v Hostýnských vrších.
Termín: 30. 4. - 3. 5. 2009.

Seznam účastníků:
  1. Almi
  2. Alnag
  3. Andtom
  4. Babaj
  5. Clon Trooper (přijede)
  6. Gabík
  7. Gurney
  8. Jimmy.Thief
  9. Katka (aka Karel)
  10. Lokken
  11. Lotrando
  12. Merlin
  13. Pipux
  14. Sirien
Autorská citace #1
14.12.2008 21:55 - Vannax
I když by asi nebyl problém znovu sraz udělat v Kamenici, byl bych pro, aby se konal jinde. Už jenom proto, že - jak se ukázalo - pro moraváky není Kamenice asi dostatečně nóbl, takže radši všichni odmítli přijet :-).

Zůstal bych u jednoho srazu za rok, což mi přijde až až. A nějaký podzimní termín by mohl zůstat, i když né nutně až v listopadu.
Autorská citace #2
14.12.2008 21:58 - Alnag
Mně by Kamenice nevadila, ale stejně tak by mi nevadila ani jiná varianta. Souhlasím, že nic se nemá přehánět, ale podzim bude až za tak dlouho. Klidně bych snesl variantu 2x do roka. Ale nevím, jak ostatní...
Autorská citace #3
14.12.2008 22:01 - Gurney
S něčím trochu blíž Moravy nemůžu než souhlasit (ČD nám v poslední době docela zdražily :( ale když se nejde místo a pár lidí ochotných přijet tak proč ne častěji než jednou ročně.
Autorská citace #4
14.12.2008 23:14 - SEBastian_Chum
no někdy třeba v červnu by se hodilo jet do campu, na podzim do chaty?...
Autorská citace #5
14.12.2008 23:22 - Malabar
No rikal sem si kdypak se tady tak ukaze tuta diskuze :) Ja sem pro, klinde i pro castejsi srazy, ale nijak na tom nelipm :)

V Kamenici mi to nijak nevadilo, ale stejne tak by sme jely i jnam.

No ja by sem nejaky prostory mohl mozna ale opravdu mozna zaridit ve Svobodce, vesnici u Tachova. Ale pochybuju ze by tam vubec nekdo prijel do to takovyho, pro vas vzadlenyho koutu. Misto by bylo redy ale az nekdy pozdejs v roce 09.
Autorská citace #6
15.12.2008 03:29 - sirien
Pokud někde neudělám nějakej fakt stylovej kiks, tak mám k dispozici auto, takže mi je (+3/4 lidem z Prahy nebo těm co se do Prahy dopraví před odjezdem, jako letos Jerson) vzhledem k tomu že řídim rád docela jedno, kde sraz bude.

Klíčové pro mě je kdy. Dopředu říkám že naprosto dogmaticky pro mě odpadají termíny, které by se křížily s Festivalem fantazie (první týden července plus pár dní před tím), FF Speciálem (konec října), zimní Dálavou (druhá půlka února) nebo podzimní Dálavou (konec září/začátak října - od té doby co se před mým banem RPG F tak hezky vyhrotilo v téhle otázce se M vzdal toho považovat Dálavu za RPG F slezinu se pro mě Dálava, už tak výborná, stala ještě lákavější). Vzhledem k tomu že na tyhle akce nejezdím z komunity jenom já to je myslím i docela smysluplnější limitace.
Pouze osobně je pro mě mrtvý i poslední víkend srpna, kdy má proběhnout con který já sám spolu se třemi dalšími lidmi organizuju celý od začátku.

Data velmi blízko těmto (+- týden, možná dva, ale to by se ještě dalo) jsou pro mě problematická, a to jak organizačně (dělám i jiné věci než že jezdím po akcích a chlastám, i když to tak některým nepřijde (: ) tak finančně.

Osobně jsem pro březen, duben, květen, a pak můžem další udělat někdy na podzim

EDIT: jen mi to nedá tak si přidám osobní vtípek - kdyby někdo dotáhl nezadanou, hezkou, atraktivní, inteligentní, společenskou a vtipnou přirozenou zrzku s hlubokýma zelenýma očima, tak u mě výše uvedená časová omezení odpadají. Po rozhovoru s kamarádkou je dogmatická pouze první podmínka, z těch dalších jen polovina fyzických a dvě třetiny duševních (: . Obeznámení vědí :)
Autorská citace #7
15.12.2008 10:06 - Colombo
pro mne barva vlasů není rozhodující...
Autorská citace #8
15.12.2008 11:16 - sirien
řikám že to je vtípek osobáček ;)
Autorská citace #9
15.12.2008 12:03 - Colombo
jn, ale zelenooké zrzky...
hmmm:) *slint*

ale není to rozhodující... dokážu slintat nad jakoukoliv barvou vlasů, pokud ten zbytek k tomu sedne...

ale dobrý vkus, znáš nějakou takovou?
Autorská citace #10
15.12.2008 12:46 - sirien
No, dvě nebo tři takové se kolem mě mihly, bohužel okolnosti u nich byly značně nepříznivé. Vím o jedné další, kterou neznám, ale ta je taky trochu mimo hru, takže se obávám že si budu muset počkat na nějakou další
Autorská citace #11
15.12.2008 13:00 - SEBastian_Chum
sirien a colombo: hahahah kyš kyš .-)

co to je Dálava?

a co říkáš siriene na ten camp? blbej nápad?


Autorská citace #12
15.12.2008 13:05 - sirien
Dálava je takovej kemp pro dětský tábory nebo různý akce - dělali se tam Sleziny RPG F, nicméně Slovenská klika spolu s pár Brňáky byla proti a chtěla se přemístit jinam, což vzbudilo těžký odpor na straně druhé, tak tam Sleziny skončily a bude se tam pokračovat spíše takovými polosoukromými akcemi RPG přátel Dálavy.
Supeový místo - osamocený uprostřed lesa, hned vedle je taková říčka, prostorný, s centrální místností a oddělenejma srubama na hraní, v okolí se dá hrát pohodově airsoft nebo jiný venkovní věci a tak.

Kemp mi přijde vcelku ok, ale kterej?
Autorská citace #13
15.12.2008 13:06 - SEBastian_Chum
to bych docela jel, flákání a hraní v přírodě neni nikdy dost.

kemp je celkem jedno jakej, ale musí mít kuchyň a klubovnu kdyby pršelo... a pokud možno bejt daleko od nějaké větší silnice.
Autorská citace #14
15.12.2008 13:17 - sirien
No... Dálava je nějakejch 300-500 metrů od vedlejší silnice, což je nějakejch dalších 200 metrů na okresku, která neni moc používaná...
...má velkou a docela dobře vybavenou kuchyni, velkou centrální místnost na nějakej pokec, deskovky a tak, spí se nahoře v podkroví, vytápět se případně dá vpohodě kamnama, lehčí RPGčka se daj hrát nahoře kde se spí, RPGčka na který chceš mít klid se daj hrát v těch dvou nebo třech srubech co tam sou venku (taky se daj vytápět, když je potřeba).

Jediná věc je že se Dálava nedá použít v létě (tábory) a jedinej kdo jí může pořádně zařídit je Sathel, která zrovna neni online a sem nechodí. Ale myslim že třeba na duben by to dohodnout šlo. Otázka je jestli to je dobrá volba, protože jak sem psal - dost lidí tam bude v druhý půlce února, tak jestli tam budou chtít jet znova... já bych jel určitě.
Autorská citace #15
15.12.2008 13:18 - SEBastian_Chum
no to my dva nerozhodnem, ale zní to dobře
Autorská citace #16
15.12.2008 13:26 - Jerson
Kempy jsou obecně na houby. V jednom takovém jsem na srazu byl, i když jen chvíli, a otevřená kuchyně, byť se střechou, není ve slejváku moc dobrá na cokoliv.

Na Dálavu pojedu prakticky kdykoliv.
Autorská citace #17
15.12.2008 13:29 - SEBastian_Chum
no neřikam otevřená kuchyně, hezky pořádnej barák s elektřinou a klubovnou ve který sou sedačky a stoly...

otevřená kuchyně je humus, to je tábor a ne kemp:-)
Autorská citace #18
15.12.2008 14:31 - Jerson
Ah tak ... to jsem asi byl ve špatných kempech :-)
Autorská citace #19
15.12.2008 15:02 - SEBastian_Chum
no v kempu musíš mít takový zázemí, protože tam lidi potřebujou nejen mejt nádobí a sprchovat se, ale i plánovat další cestu, vyprat si a nebo vyčistit auto/vylejt chemickej záchod z karavanu - takže je to většinou docela velká budova a tyhle služby musej bejt dostatečně daleko od sebe aby si nevadily, ale zase nějak centrálně aby k nim jednotlivý posty měly dost blízko...

to víš, mládí na cestách:-) - sem campingovej veterán:-)

i český kempy začínaj bejt v zázemí celkem přijatelný.
Autorská citace #20
15.12.2008 15:37 - Colombo
já nevím, z campu mám špatné zkušenosti...

ale nebavme se, kde to bude, spíš kolik tam bude ženských!!!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077063083648682 secREMOTE_IP: 3.17.181.21