Alnag
14.12.2008 21:02
Merlin nabízí Chatky v Hostýnských vrších.
Termín: 30. 4. - 3. 5. 2009.

Seznam účastníků:
  1. Almi
  2. Alnag
  3. Andtom
  4. Babaj
  5. Clon Trooper (přijede)
  6. Gabík
  7. Gurney
  8. Jimmy.Thief
  9. Katka (aka Karel)
  10. Lokken
  11. Lotrando
  12. Merlin
  13. Pipux
  14. Sirien
11.5.2009 08:15 - Malfin
I peklo k tomu patří. To aby si člověk vážil toho ráje.
11.5.2009 09:23 - Colombo
Sethi nějak tak.
Reakce: Cože? Colombo a Sethi patří do nějaké tajné organizace? Hahaha, to si asi všechno vymysleli.

Stejně jako, když se z UFA stala veřejná věc. Taky už tomu nikdo nevěří. Jen pár podivínů, ale těm taky nikdo nevěří. Stala se z toho taková zábavná veřejná věc.
11.5.2009 10:23 - Fibriso
Ufo jasně konspirační teorie a všechno je výmysl, všechny důkazy v podobě těch kruhů v obilí, vojenských odtajněných zpráv, současných pozorování, různých zmínek z minulosti, spousta zcela nepochopitelných věcí včetně třikrát potvrzených teorii (že pokud šance na život podobný lidskému na planetě je je 0.0004 promile, což dáva asi sto miliard planet ve vesmíru) jsou uměle vytvořené a ve skutečnosti je to krytí vraždy Kenedyho...
11.5.2009 10:29 - Lotrando
Kenedy byl ufon?

WTF?
11.5.2009 10:52 - Magus
Mno aspoñ tak vypadal...=) lol
Kubulínek: LOL =D
11.5.2009 14:08 - Colombo
Fibriso: pravděpodobnost vzniku života ve vesmíru je 1, jelikož jsme tu my.
11.5.2009 14:25 - Fibriso
pokud je pravděpodobnost vzniku ve vesmíru 1, tak je jedna planeta v každé sluneční soustavě obývana. Není. skus to přepočítat.
11.5.2009 14:39 - Colombo
Fibriso: jsi mimo, život ve vesmíru existuje, pravděpodobnost je 1, jelikož jsme tu my. Tohle není pravděpodobnost existence života na planetě/slunečním systému.
Kdyby jsi bral pravděpodobnost obývanosti ostrova lidmi, taky by ti vzniklo celkem malé číslo.
Nehledě na to, že jsme byli zatím jen na Marsu a to velmi povrchně, takže o vzniku života na jiných planetách vůbec nemůžeme hovořit, protože prostě nemáme z čeho vycházet.

Problém je, že na planety přicházíme vlastně jen poslední dobou.
11.5.2009 14:43 - Jerson
Colombo, pleteš si pravděpodobnost s pozorováním. Pravděpodobnost toho že bude eixtovat někdo přesně jako ty je nulová, protože by se muselo sejít nekonečně mnoho vhodných podmínek. Nic to nemění na faktu, že existuješ.

Pravděpodobnost vzniku života ve vesmíru může být taky nulová, a na naši existenci to nemá vliv.
11.5.2009 14:43 - Fibriso
1 ku kolika, to jsem měl na mysli... a říkal jsem život podobný lidskému, tj inteligentní.

ech, jerson mě předběhl.. a ta možnost není nulová, jen ne neuvěřitelně malá (ale i to je stále hodně, vezmeme li velikost vesmíru)
11.5.2009 14:43 - sirien
Píše:
když ti ten svetr věnuju, budeš ho nosit? jsi jím vážně posedlý...

Spousta vtipných vzpomínek na Osirisovy výrazy :D

Fibriso, Colombo: Trochu se v tom motáte.
Pravděpodobnost existence života ve vesmíru je 1 (jsme tu my)
Pravděpodobnost vzniku života při určitých proměnných (prostor, čas) je x, přičemž s požadavkem inteligence to je 0,00...0n, což se různí jedinci snažili vyjádřit různými rovnicemi, které sice dávají smysl ale mají tunu děsně neurčitelných proměnných
Pravděpodobnost existence ne-pozemského života ve vesmíru je tudíž X - (% odpovídající Zemi, kde už je) a pravděpodobnost existence nepozemského inteligentního života je pak 0,00...0n - dtto*0,99...něco vyjadřující již nezahrnutelný časoprostor Země.

Doufám že sem to napsal pochopitelně.
11.5.2009 14:57 - Colombo
sirien: já se v tom nemotám, ale ty to máš celkem zmatené:)
btw. zahrávat si s čísli(0.00...0n) je příliš riskantní, když toho moc o vesmíru pořád nevíme(jen sedíme na zadku a čumíme)
11.5.2009 15:08 - Milamber
Zajímavá debata, já jsem v rozhovoru o životě ve vesmíru, nějak neuzajatá postava. Ale spíše si myslím, teda jestli nějací oni jsou, že dřív než oni najdou nás, tak mi vynalezneme vesmírné lodě a najdeme je. =)
11.5.2009 15:22 - Fibriso
Milamber: nebo taky sedi vesele na orbitě ve svývh neviditelných korábech a strašně se smějou našim debatám "jestli existují"
11.5.2009 15:34 - Milamber
Fibriso
I to je možný, a nejhorší je, že nemůžu říct", že je to nepravděpodobné" lidi a vlastně i já nevíme spostu věcí, nechápeme spostu záhad, a což mě strašně štve. Upsal bych se, abych měl všechny informace o všem a věděl vše. Potom bych, ale už nesměl žít normálním životem, protože bych nebyl normální.
11.5.2009 16:06 - Sethi
dokud mě nenutí fotosyntetizovat, jako donutili támhle jersona, tak ať si na té orbitě třeba sedí...
11.5.2009 16:14 - Merlin
fotosyntéza je super..nesnáším tu anální sondu a satelit co mi nacpali...
11.5.2009 16:16 - Milamber
A jste taky zelení, když fotosyntetizujete?
11.5.2009 19:14 - Colombo
všimli jste si, že když se ztřískáté zelenou, tak jste druhý den takoví svěží?
Něco na té fotosyntéze asi bude:D
11.5.2009 19:26 - Sethi
merlin: je to anální sonda se satelitem, nebo jako... sonda zvlášť, satelit zvlášť? musím říct, že mě ta první představa přinejmenším zaujala.

myšlenka na zelenou a podobné zubní pasty ve mně vzbuzuje nutkání křičet hrůzou. tomu se říká efektivní maelströmácká léčba potenciálního alkoholismu...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072170972824097 secREMOTE_IP: 18.221.13.173