Hlášky

Kterak být úspěšným upírem...
Obdoba hlášek o úspěšném krutovládci, tentokrát ovšem pro tento typ nemrtvého.
[#4] Když budu kousat ženy, aby se staly mými otrokyněmi, kousnu je do do neexponovaných míst jako je vnitřní strana stehna nebo nižší partie hrudi či jiná oblast nevyžadující bolestivě zjevnou změnu oblečení nebo bláznivé doplňky k jeho zakrytí.
[#3] Hrdina přijde ozbrojen svěcenou vodou, křížem a osikovým kolíkem. Já přijdu ozbrojen s útočnou puškou 5.56 mm a granáty. Když hrdina musí překročit otevřený terén není nic lepšího než mu poslat pozdrav z odstřelovačky.
[#2] Jsou tisíce maniaků, kteří touží být upírem. Proč si vybírat někoho, kdo neche?
[#1] Nebudu likvidovat přátele, rodinu nebo sousedy Hrdiny jednoho po druhém. To Hrdinu naštve a přiměje ho k akci. Budou stále na živu, když bude mrtev.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061087846755981 secREMOTE_IP: 3.238.71.155