Hlášky

Kterak být úspěšným upírem...
Obdoba hlášek o úspěšném krutovládci, tentokrát ovšem pro tento typ nemrtvého.
[#44] Jelikož je to poslední věc, kterou by čekali, najmu si tým likvidátorů Mafie, aby sejmuli Hrdinu a jeho přátele. Uvidíme, jak je krucifix ochrání před dávkou z Uziny.
[#43] Budu bezúhonným, ale jinak nijak výrazným obyvatelem obce a zajistím, že budu rozvíjet dostatek přátelství, aby se ke mně doneslo varování, kdyby o mně někdo šířil nepěkné klepy.
[#42] Všechny roztomilé, ale kurážné děti v místní komunitě, které vyjádří zájem o nadpřirozeno budou identifikovány a pozorovány ohledně nenadálých změn v chování.
[#41] Všechny budoucí konkubíny budou vysvlečeny a prohledány ohledně růženců, krucifixů a česneku předtím, než se k nim přiblížím.
[#40] Nebudu osobně dorážet Hrdinu. To je to, k čemu jsou loajální služebníci, konkubíny a rozmanití otroci. Kromě toho, Pravá láska je určitě chutnější.
[#39] Všechny budoucí konkubíny budou důkladně proklepnuty ohledně své minulosti. Ty, které budou mít příbuzné se jménem Van Helsing budou vyřazeny z dalších úvah. Ta ironie není hodná rizika.
[#38] Když budu rekrutovat takříkajíc novou krev, zotročím nejprve ty, kteří by si mohli všimnout podivné chování mých konkubín. Tudíž půjde jako první na řadu učitelka v dívčí škole.
[#37] Všichni služebníci, konkubíny a přidělení otroci budou mít striktní příkazy neukazovat na veřejnosti svou přehanou oddanost mé osobě.
[#36] Nebudu pít krev lidí, kteří berou kokain, speed nebo jiné návykové látky.
[#35] Než se s někým vydám na večeři, přesvědčím se, že česnek není hlavním kořením restaurace.
[#34] Budu striktní ateista, takže bude Hrdina donucen použít výtisk "Skeptického tazatele" nebo "Kapitálu" místo Bible, což jej výrazně zbrzdí...
[#33] Budu u sebe mít vždy přinejmenším .38 a budu schopný v zacházení s ní. Pokud mne Van Helsing bude držet v šachu svatým symbolem nebo když nebudu moci z nějakého důvodu použít svoje upírské schopnosti můžu vždycky začít střílet.
[#32] Batohy a malé tašky schopné pojmout přiostřené dřevené kůly budou odebrány náštěvníkům služebníkem u dvěří. Kdokoliv, kdo se odmítne rozloučit se svými věcmi bude odveden do vedlejší místnosti a střelen do kolen, spoután a přidělán ke zdi, kde poskytne oběd pro mé konkubíny.
[#31] Budu brát vážně každého, kdo se ke mně přiblíží s vodní pistolkou a sebevědomým výrazem.
[#30] Kevlarová vesta s keramickým trauma-plátem umístěným v oblasti srdce je dneska docela trendy módní záležitost.
[#29] Donutím se vypadat šokovaně a nikoliv hladově, když se někdo náhodou řízne.
[#28] Budu schopen vysvětlit porfyrii a proč toto vzácné genetické onecmonění je důvodem, proč nemohu chodit na sluníčko.
[#27] Nestrávím na jednom místě nikdy víc jak deset let a pak se přesunu někam hodně daleko. Nevrátím se do předchozího domova po nejméně 80 let. Kdokoliv, kdo by mne znal bude buď mrtvý nebo senilní.
[#26] Nebudu se nijak spojovat s upířími divadly, nevěstinci, bary nebo motorkáři. Přitahují pozornost.
[#25] Budu chodit ke specialistovi na rétoriku a změním si jméno. "Ahoj, já jsem Petr," je méně podezřelé než "Mé... jméno... Dra.. cu... la."
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13923907279968 secREMOTE_IP: 3.94.202.172