sirien
2.5.2017 19:18
Gangs of Doskvol - general
Autorská citace #41
7.7.2017 11:02 - Gurney
Tak co, jak jste na tom s tou nedělí? Můžete? Máte chuť? Potom tenměsíc co budu pryč nebudu moct.

...ještě mě tak napadlo k tomu předchozímu postu, uvědomil jsem si, že to trochu vyznívá jako bych vám nechtěl dát ten výsledek, který jste si zasloužili a pro ujasnění bych měl asi dodat, že ty skupiny, které se neocitly ve válce s Lampáři dostávají hodiny odpočítávající jejich trpělivost s Baszem, které je samo možné dalšími akcemi někam posunovat. Další hodiny by si nejspíš zaloužilo napětí mezi Gondoliéry a Drožkaři, ale tady asi uvidíme, jak moc to ještě vstoupí do hry.
Autorská citace #42
7.7.2017 11:38 - sirien
Já s nedělí počítám.

Jinak v pohodě, my si ty hodiny už dotikáme - já mám ostatně jednu volnou downtime a Captain ještě taky, ne? :)

A gondoliérům a drožkařům ty hodiny dej, ty ještě odtikám aby se kamarádili, z toho ještě taky něco kápne...
Autorská citace #43
7.7.2017 12:24 - Demonica
Taky s nedělí počítám.
Autorská citace #44
7.7.2017 13:12 - Dukolm
Počítám
Autorská citace #45
9.7.2017 15:26 - Gurney
V 1800 budu na Hangoutsech.
Autorská citace #46
13.12.2017 02:05 - sirien
Si to tu odložim pro případ, že bych někdy potřeboval char koncept pro whisperera nebo tinkera kdyby to Tide přehnal s chlastem a já musel hrát nějakou tu session s jinou postavou...

Autorská citace #47
9.4.2018 22:06 - sirien
Hele takovej dotaz...

...já teď tak jako namátkově počítám, že sme měli 2x crew advancement... ale dávali sme si za ně Stashe? Protože pokaždé když crew dojede svůj "playbook" tak všichni dostaneme 1+(2*tier) stashe. Což doteď bylo +1 stash, odteď to budou +3 stash.

Doteď sme, pokud počítám dobře, měli crew advancement 2x, takže bysme měli mít všichni minimálně 2 stashe. Já mám za to že sem si pro sebe jednou tu stash přičítal, ale netušim jestli sem si jí přičítal i podruhý a nejsem se toho schopnej dopočítat (teoreticky ne, protože moje schopnost mi dává 2 stash na downtime a já teď doplácel 1 coinu abych se dostal na 10, tzn. měl sem lichej počet... otázka je, jestli sem tam předtim už nějakou coinu nenarval, ale mám takové tušení, že tak bohatý abych musel rvát prachy do stashe sme zatim nebyli)


Plus teda nám chybí přesně 1xp na další crew advancement a já teda navrhuju si tentokrát vzít specialitu a to konkrétně Synchronized (při týmových akcích se na exceptional succes sčítají "6" od nás všech, tj. nemusí jeden z nás hodit 2x6, stačí když to hodíme dohromady).
Autorská citace #48
10.4.2018 02:40 - captain66
Mame jen jeden crew advancement, druhej bude az po tom jednom expu. A synchronized podporuju, chtel jsem ho hned na zacatku.
Autorská citace #49
14.4.2018 20:38 - sirien
Captain: To ses někde přepočítal. Máme 1 specku a 6 upgrades. 1 specka a 2 upgrades sou zdarma do začátku, tzn. někde pocestě sme museli nabrat 4 upgrades. Pamatuju si, že sme nakoupili postupně všechny training upgrades (tzn. další 3) a mám tušení že sme si původně hned někdy z kraje kupovali člun. Což jsou 2 crew advancementy na tieru 0, což by mělo bejt +2 stash pro všechny.
Autorská citace #50
14.4.2018 23:21 - Aegnor
sirien píše:
Protože pokaždé když crew dojede svůj "playbook" tak všichni dostaneme 1+(2*tier) stashe.

Ve skutečnosti je to Tier+2 stashe. Viz strana 49 v pravidlech a viz crew sheet. :-)
Autorská citace #51
15.4.2018 02:06 - captain66
Neprepocital. 1 special abilita je do zacatku, 2 upgrady dava volba crew (u nas hidden lair a training: prowess) a dalsi dva upgrady si volis (boat a training:playbook), tudiz jsme po ceste prisli jen ke 2 uprgradum (zbyle trainingy), ergo jeden advancement.
Autorská citace #52
2.5.2018 08:30 - sirien
Nezapomeňte si vzít na Dálavu přepsané sheety a všechny tikající hodiny :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077507972717285 secREMOTE_IP: 3.235.199.19