Alnag
14.12.2008 21:02
Merlin nabízí Chatky v Hostýnských vrších.
Termín: 30. 4. - 3. 5. 2009.

Seznam účastníků:
  1. Almi
  2. Alnag
  3. Andtom
  4. Babaj
  5. Clon Trooper (přijede)
  6. Gabík
  7. Gurney
  8. Jimmy.Thief
  9. Katka (aka Karel)
  10. Lokken
  11. Lotrando
  12. Merlin
  13. Pipux
  14. Sirien
27.4.2009 16:25 - Merlin
Lokken: to by bylo nejlepší...ale není problém sjet kdyžtak dvakrát....
27.4.2009 16:57 - Gurney
Lokken, Merlin: Proberem to s ogary a napíšu nejlíp ještě dnes, víc než tři určitě nebudem.
28.4.2009 10:38 - Alnag
Připomínám všem, co hrají Magicy, aby si je nezapomněli vzít. :)

Svůj výběr her jsem nakonec zúžil na:
  • D&D 4e: Poslední případ (detektivka), připravené postavy nebo si udělejte něco na 1. úrovni
  • D&D 4e: Hrobka děsu (encounter pro 4-5 postav na 30. úrovni, udělal jsem ho trochu škálovatelný, podle odvahy vyzyvatelů, postavy si doneste vlastní*)
  • Esoterrorists: Operace Jatka (úvodní, seznamovací herní dobrodružství)
  • Pantheon: Vodní hrob a Pantheon: Blesková válka správní rady (dvě kecací soutěživá dobrodružství)
*co se týče 30. úrovně, pokud si berte něco mimo PHB1 (předměty, featy atd.) tak to prosím ideálně vezměte sebou, ofoťte nebo opište, abychom věděli o čem že se to bavíme... (taky tak nějak předpokládám, že když jste se holedbali, tak "must-have" featy typu Expertise, Epic featy a podobné vychytávky si brát nebudete... :))
28.4.2009 10:44 - Alnag
Ještě by mne zajímalo jak na tom jsou následující nepotvrzení účastníci: Aeris, Beltar, Clon Trooper, Colombo, Goran, Pan T, Yoltan a Začátek Konce (alias Uživatel raz dva tři... nebo kolik to bylo :))
28.4.2009 11:00 - Merlin
upozorňuji, že si chci určitě něco zahrát...jindy nemám příležitost...tak počítejte se mnou :P

a ano, i mě ti nepotvrzení zajímají
doplnění cesty...pila Bernádka je zbouraná, ale poznáte ji jasně..velká betonovoštěrková plocha uprostřed lesů. Jinak je tam průjezd stavbou a omezení rychlosti, takže to neminete...tak, tam odbočíte :) a za druhým mostem nahoru doleva.
28.4.2009 11:17 - Lokken
Já vezmu SW Sagu kde bych si snad troufl i něco GMovat(na vaše nebezpečí!) a jestli ho najdu tak shadowrun. A Magic samozřejmě...
28.4.2009 12:33 - pipux
Teď jsem se domlouval po telefonu s Merlinem ... vypadá to, že taky přijedu (aspoň na půl srazu). Tak mě prosím, Alnagu, připiš do svého seznamu (bez "P", pač platit budu až na místě).

Lokken: Měl bych na tebe prosbu. Protože oba pojedeme z Brna a ty se vyznáš (zatímco já se ztratím), bylo by to hezké, kdybychom se domluvili na společnou cestu vlakem. Pošli mi třeba osobní zprávu s tvým ICQ číslem ... a domluvíme se.

A jen tak mimochodem ... pivo Zunr? Znám z doslechu pouze Zubr :P
Bude dobré?
28.4.2009 12:47 - Merlin
pipux: samozřejmě, že Zubr, cos mysll, že to je nějaký vietnamský padělek? :P
a neboj, Zubr Gold 11° je jedna z nejlepších 11tek v Evropě...
28.4.2009 12:55 - Merlin
Zapomněl jsem připomenou: vezměte si něco na grillování..: klobásky, špízy, stejčky....
28.4.2009 12:56 - pipux
Jedna z nejlepších jedenáctek? No, uvidíme :P ... vypozoroval jsem, že existují dva základní druhy pivařů: ti, kteří mají rádi rozmazlená a nasládlá piva v protikladu k těm, kteří rádi piva suchá, s poctivou pivní chutí.
28.4.2009 13:01 - Merlin
Nejsem pivař...a zubr je obecně hodně pivovej..sytá a hořká chuť
28.4.2009 13:02 - andtom
Pipux: Ještě existují pivaři, kteří mají rádi piva za svého regionu. Zubr se stejně moc hanit nedá, protože to končí u hanění Žubra: Žubr je hnušnej :)
28.4.2009 13:08 - Merlin
andtom: a Adam je mrtvej! krutým způsobem!
28.4.2009 13:21 - andtom
Merlin: On se utýrá sám, hází na d20 dvojky, čtverky ... celkem pravidelně.
28.4.2009 13:25 - pipux
Mohl bych poprosit ještě o jedno doporučení? Tedy, co s sebou (herní věci)?

Nějakou příručku nějakého konkrétního systému? Nějaké charakterníky? Atypické kostky? Budou LARPy? (mohl bych si vzít meč železnou jedenapůlručku, ale abych nepřišel jako idiot :)

(je lepší být připravený, jak přijet naprázdno)
28.4.2009 13:38 - Merlin
pipux: myslím, že na LARP nedojde. Ze systémů vezmi co unáš za vhodné...pročti si možná i diskuzi, abys viděl co berou ostatní...
kostky? no snad nejsi takovej barbar, abys přijel bez kostek a nedejbohové bez D20...

To ALL: jestě jedna věc mě napadla...byl by někdo schopen zakoupit a dovést nám PHB2 a to ve dbou kusech? Nechceme to objednávat přes net...
28.4.2009 14:12 - Lokken
Pipux: Nevím kde jsi přišel na to, že se já vyznám, nicméně společnost po cestě rád uvítám - v PM máš moje ICQ. Ještě mě zajímá co vypadne z Gurneyho...
28.4.2009 18:53 - Alnag
Tak Clone Trooper podle všeho přijede (alespoň na část).
28.4.2009 20:05 - Milamber
Jak vypadají vaše srazy?
28.4.2009 20:38 - pipux
Pro Gurneyho: mistře, uračte se prosím, a dejte vědět, jak pojedete (jestli se ve vlaku potkáme ... ano/ne/či co). Tak nějak jsem (neoficiálně) ukecal Lokkena na vlak jedoucí z Brna okolo 15:00. Jak to vidíš ty?

Milamber píše:
Jak vypadají vaše srazy?

Nemám představu. Nejlepší je přijet a podívat se na vl. oči.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056598901748657 secREMOTE_IP: 3.145.56.28