Alnag
14.12.2008 21:02
Merlin nabízí Chatky v Hostýnských vrších.
Termín: 30. 4. - 3. 5. 2009.

Seznam účastníků:
  1. Almi
  2. Alnag
  3. Andtom
  4. Babaj
  5. Clon Trooper (přijede)
  6. Gabík
  7. Gurney
  8. Jimmy.Thief
  9. Katka (aka Karel)
  10. Lokken
  11. Lotrando
  12. Merlin
  13. Pipux
  14. Sirien
30.4.2009 13:37 - andtom
Alnag: Aramora můžu vzít z Přerova, případně i Olomouce, pošli mi prosím Tě jeho číslo mobilu do PMky.
Edit: Kolem čtvrté, půl páté předám děti tchánům v Přerově a buď tam na něj počkám nebo se pro něj vrátím do Olomouce.
30.4.2009 13:39 - Alnag
Díky. Vytisknul jsem poměrně detailní mapu tak to snad trefíme dobře...
30.4.2009 13:51 - Merlin
Tome, nemyslím, že by to z Práglu stihl kolem páté do Olmika....
30.4.2009 13:56 - andtom
Merlin: Jel bych klidně později, pokud by bylo potřeba. Za tmy by se tam dopravoval těžko. Ale už jsem si vyměnil info s Alnagem: s Aramorem se teď spojit nedá a možná to ani dnes nestihne.
30.4.2009 14:10 - Magus
Hahahaha.........učit...... Ikdyž bych to v Češtinê potreboval viz. jiny diskuze ale naaahodouuu sem dostal z diktátu 1. a velkou..=)
30.4.2009 14:32 - Merlin
Magus: hodnej...*podá cukříček*
30.4.2009 15:25 - Magus
=D
30.4.2009 15:40 - sirien
Pokud uslyšíte výbuch, znamená to že Siriena nasral některý sváteční řidič a Sirien se rozhodl uvolnit Temné síly a upravit tak dopravní situaci po svém... Sirien momentálně totiž projížděl Prahou a cítí se být velmi otráveným... Vyjíždíme v 16, tak snad kolem sedmý bysme to mohli stihnout, pokud D1 nezaseká nějakej idiot.
30.4.2009 15:43 - Magus
Sirien: tak to bys nemêl rídit....!! =D
1.5.2009 12:10 - Milamber
Sirien
Pořiď si draka a auta na D1 tě nebudou zajímat, =D jen je občas problém s letadly, on nepochopí, že ho něchtěj napadnout. =D
4.5.2009 09:18 - andtom
Díky všem zúčastněným a organizátorovi Merlinovi za vydařenou akci. Bavil jsem se dobře a užil jsem si té výhody, že jsem byl skoro pořád na správné straně foťáku :)
Doufám, že všichni dojeli v pořádku. Můj speciální obdiv patří karlovarským klukům, kteří to měli opravdu dost daleko ve včerejším odpoledním pařáku.
Zatím jsem akorát večer stáhnul fotky a filmečky do PC, dnes hraji a přijedu pozdě, tak počítám, že až zítra k tomu v klidu sednu a upravím pořízený materiál.
4.5.2009 09:45 - Lotrando
Horší než cesta byl dnešní střet s realitou pracovního dne. Díky za skvělou akci, perfektní organizaci a těším se na foto.
4.5.2009 10:56 - Lokken
I já bych chtěl všem poděkovat za skvělou akci(bavil jsem se výborně), Sirienovy za odvoz zpět, Merlinovy za perfektní organizaci a těm, co se mnou hráli SW, za schovívavost ke svému GM.

Těším se přiště!
4.5.2009 11:20 - Merlin
I já děkuji všem zúčastněným a hned jak se proberu z tradičního pondělního šoku, postnu sem některé hlášky, které mě za víkend potkaly a rozesmály....
4.5.2009 12:44 - sirien
Cesta byla kupodivu ok, špičku sme minuli... ale přišel sem domů a padnul sem a usnul :)
Sraz byl super, tak doufám že toho andtom aspoň dost nafotil...
4.5.2009 13:04 - Gabik
Taky se připojím. Bylo to cool. Merline, díky za organizaci, všem díky za zábavu a Lotrandovi díky, že to odřídil :)
4.5.2009 13:58 - Merlin
Určitě si vzpomenu já nebo vy na další a pravděpodobně vtipnější hlášky:

Šerif se otočí na vedle sedícího chlapíka, namíří mu zbraň na čelo a zeptá se drsným hlasem: „Seš vajs?“
Vedlesedící chlapík: „A to ti jako mám říct tady?“
*prááááásk* Zasáhne šerif chlapíka pěstí.
Chlapík mlčí.
*beeeeng* Zastřelí ho šerif. „Špatná odpověď“


Bereme si tentokrát neprůstřelné vesty.
Já si vystřihnu bojler a vlezu si do něj.
Bojler? Ten nemá proboha žádnou ochranu.
Ani když se obložím elektronkami a cívkami?

Jaký má dostřel nastřelovačka na hřebíky? A když ji přidám hydrauliku a přídavný zásobník na hřebíky?
He? No…*kuck* maximálně deset patnáct metrů.
Aspoň dvacet ne?
Ne patnáct a i to je dost.
Tak jo, nebudu se hádat o pět metrů.

Můžu si vzít z toho draka kůži?
Vždyť se ještě hýbe.
Jo, nestahuj draka, který jenom spí.
Ach jooo…nemůžete ho někdo zabít?


Starosto..kde je těch dalších sto zlatých?
Po žních, pánové, po žních.
**
Takže účet za hostinu je padesát zlatých.
Po žních starosto, po žních.

Gabikova nejoblíbenější věta? Já jsem vajs!
Nejstupidnější užití gabikovi nejoblíbenější věty?
Já jsem vajs (když byl šerif)

Karel si vybírá postavu na dnd.
Já chci hrát draka.
To nejde.
Tááák…upíra.
To taky nejde.
A dračí upír by šel?
Ne, ale můžeš hrát trpaslíka.
Nehraju nic co má chlupatý nohy. Nebudu dávat pět bodů za holící strojek.
4.5.2009 14:01 - Merlin
a ještě mě pobavil Lotrando coby DM, když nám při questu nedal ani jeden, ani jeden malinkatý skill/social encouter...furt samý dungeon crawl, hack and slash....a když jsme chtěli vyjednávat, tak na nás zaútočil...
4.5.2009 14:29 - andtom
Merlin: Sdílím Tvé překvapení, že pokaždé po úvodním čelním útoku Tvého zřejmě zhuleného trpaslíka s námi už druhá strana nevyjednávala :)
4.5.2009 14:50 - Clon
Chtěl poděkovat všem, co tam byli a obvzlášť Alnagovi, protože ty karty mi fakt dávat neměl :P. A taky, Lokkene (nebo jak se to skloňuje) nemusíš děkovat za shovívavost, naopak, já děkuji za vybornou hru SW kterou bych klidně někdy zopakoval... Připadně napíši report pro ty, co nedorazili a hlášky co padly při SW taky nějekam zapíši.

ASTEROID HAPPENS!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066236972808838 secREMOTE_IP: 3.136.18.48