Alnag
23.3.2010 13:42
D20 sraz podzim 2010
Protože je potřeba plánovat v předstihu (Dálavu zvlášť), na vědomost se dává, že podzimní sraz se uskuteční v termínu:

Pokud někdo plánujete jakoukoliv dopravu autem a máte volná místa, tak to prosím sdělte. Jinak pojede buď zbytečně moc aut nebo někdo pojede zbytečně hromadnou dopravou. (A pokud už víte, že vlak/autobus je jasná volba, napište kdy jedete, třeba se k Vám někdo přidá.)

24. - 28. září (pátek až úterý), 28/09 je státní svátek

Doprava
PRAHA: Sirien - auto: Sir +Arya +Nina +Almi (+Gordon +Brix +Annie +Lora) - CLOSED . Odjezd cca kolem 16h, tj. na Dálavě nejspíš kolem 19h (nejhůř snad do 21h)
PRAHA: Ebon - auto: Ebon + Dafnee + Kin + Alnag. Odjezd 18h.
PRAHA: Fink Ployd - (2 místa)
zpět PRAHA: Pjotr + (?)
ze ZNOJMO: Pjotr + (?)

  1. Almi
  2. Alnag
  3. Arya
  4. Blaine
  5. Cvalimír
  6. Daphnee
  7. Deathman
  8. Demonica
  9. Ebon Hand
  10. Gurney
  11. ?Hugo?
  12. Iridin
  13. Jakub
  14. Jerson
  15. Kin
  16. Kubulinek
  17. Kýblohlav školní
  18. Lokken
  19. Meldin
  20. Mongol
  21. ?Nachtrose?
  22. Naoki?
  23. Nerhinn
  24. Pjotr
  25. Sathel
  26. Sirien
18.9.2010 19:31 - Almi
Ebon hand píše:
Pokud budou předpřipravené postavy, nebo aspoň jedna pro mě, tak se to dost urychlý, protože se moc neorientuji v té záplavě různých pavrs a manévrů.


neboj, vzheldem k tomu, že budu hrát nějaký příběh z DnD days, byť jako obvykle mnou poněkud upravený, předpřipravené postavy budou k dispozici. A když si bdue chtít udělat někdo něco vlastního, nebráním se. jakmile něco vyberu, písnu sem víc.
18.9.2010 21:34 - wlkeR
Jjo. Tak ve strtek pisu se 2ma tridama pisemky, na opravy potrebim aspon den; taakze -jede nekdo z CB v nedeli?
19.9.2010 01:07 - Nachtrose
Almi: jedno prani by preci jen bylo- hrat nedeli ci pozdejc.

Wlker: na 50% ja, az budu vedet vic, pisnu.
19.9.2010 07:04 - Borric
Kýblohlav školní píše:


Ve čtvrtek píšete. Potřebuješ den na opravu. Můžeš ject až v neděli? Snad v sobotu, ne? Jedou busy do Kaplice, v tom není problém. A pokuď jsi tu nikdy nebyl, hlásím se, že pro tebe zajdu a uděláme si malý výšlap. Není to z Kaplice daleko. Cca 8 km, takže to máme zfouklé hnedle. :o)
19.9.2010 08:27 - wlkeR
V tejdnu sem mrtvej ze samotnyho vyucovani, pisemky opravuju zasadne v sobotu (pripadne nedeli). Jeste se prizpusobim okolnostem.

8km pesky? Tema kopcema? Po 6 hodinach ve vlaku? .. No ja nevim.
19.9.2010 12:09 - Cvalimír
Prosím do seznamu zúčastěných ještě někdo připište Hanse! Dostavíme se spolu. THX!
19.9.2010 12:27 - Almi
nachtrose píše:
jedno prani by preci jen bylo- hrat nedeli ci pozdejc.


..tak tohle přání ti zcela určitě nesplním. zatím neplánuji být na Dálavě déle než do neděle, ale uvidím podle nálady.
19.9.2010 12:28 - Nachtrose
Almi: to je smula. Ja prijedu nejdrive v nedeli :-(
19.9.2010 12:32 - Jerson
Iridin s otazníkem, neví zda náhodou nebude se svou snoubenkou.
19.9.2010 15:30 - sirien
Borric, Kýblohlav: Z Kaplice se lidi obvykle už vyzvedávaj autem, prostě zavoláte že ste 20 minut od Kaplice a někdo si sedne do auta a dojede pro vás...
19.9.2010 15:36 - Sethi
sirien píše:
někdo si sedne do auta a dojede pro vás

Samozřejmě, je vhodné hlásit potřebu odvozu dostatečně včas a nespoléhat na štěstí, že bude zrovna nějaký řidič střízlivý...
19.9.2010 15:42 - A15
Svoz je vcelku zbytečný. Cca každou hodinu jezdí bus do Benešova n. Černou a dost často přímo navazuje na spoj z Budějc. Ze zastávky Dluhoště už na Dálavu doplivnete (s rozběhem)
19.9.2010 15:50 - Jerson
Mongol píše:
Ze zastávky Dluhoště už na Dálavu doplivnete (s rozběhem)
, protože neponesete motorovou pilu a dvacet metrů kabelu půl metrem sněhu. Ne že by to bylo blízko, zejména s krosnou na zádech, ale v nejhorším se to dá ujít.
19.9.2010 16:09 - wlkeR
Almi od nedele nebude? No tak to mi kvalitne hati plany, budu to secko muset znova prohnat procesorem (hlavne vyresit, jak k nemu dostat tu Gray Hagu)..
19.9.2010 17:40 - sirien
Almi bude až do úterka, jenom to ještě neví, věř mi.
19.9.2010 21:23 - Borric
Za sebe můžu zodpovědně říci, že se na procházku docela těším. Ten kraj mám rád a váže se mi k němu spousty vzpomínek. :o) A 8 km bych tak drasticky opravdu neviděl Kýblohlave. :) A jak mi říkal Mongol, navečer vyjde stejně, zda pro tebe někdo jede nebo jdeš pěšky. A já mu věřím. Ač vím, že je to veliká chyba. :D
19.9.2010 21:45 - wlkeR
Tak kraj hezky je, ale kdyz mam vstavat ve 4 rano, prejet vlakem pul republiky a pak jeste nekam jit pesky.. nn.
19.9.2010 22:16 - Almi
Kýblohlav, Nachtrose: Já mám cca. půl hodiny vedle autem ještě jednu akci. Taky do úterý. uvidím, jak budu mezi oběma pendlovat. Mje zásada je, že když se mi tam bude líbit, nedojedu. Ale třeba sprchu si budu chtít dopřát. A přijet třeba druhej den ráno nebo tak nějak. Nevěšte hlavu, pořeším to za běhu :-)
20.9.2010 12:48 - Ebon Hand
Jen pro úplnost, beru opět gril, takže kdo chce, může s sebou vzít minutkové maso, zeleninu atd na grilování. Kdo neumí naložit, tak mu maso naložím. Grilovačka je vždy společná akce vše na jedné hromadě. Jen důležité, pokud budete brát hovězí, tak jen panenskou svíčkovou, nebo roštěnou. Na nejmenované akci mi přivezli plátky do omáčky a to se na grilu dělá opravdu špatně..
V grilu se dají dělat též super toasty a panini. Určitě budou v pátek večer a třeba na oběd, tak si na to vemte suroviny.
Pro nováčky, jídlo vlastní na celou dobu a pokud se budete chtít účastnit, tak něco na večerní griovačku. Vzhledem k minulým zkušenostem se nakonec účastní všichni, takže určitě vemte něco na společnou hromadu.

Podrobnější instrukce jsou, myslím, v minulé slezině.

Siriene, dej tam míň hořčice. :-)
20.9.2010 18:29 - sirien
Ebon Hand píše:
Siriene, dej tam míň hořčice. :-)

ok :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068881034851074 secREMOTE_IP: 18.223.196.123