Alnag
23.3.2010 13:42
D20 sraz podzim 2010
Protože je potřeba plánovat v předstihu (Dálavu zvlášť), na vědomost se dává, že podzimní sraz se uskuteční v termínu:

Pokud někdo plánujete jakoukoliv dopravu autem a máte volná místa, tak to prosím sdělte. Jinak pojede buď zbytečně moc aut nebo někdo pojede zbytečně hromadnou dopravou. (A pokud už víte, že vlak/autobus je jasná volba, napište kdy jedete, třeba se k Vám někdo přidá.)

24. - 28. září (pátek až úterý), 28/09 je státní svátek

Doprava
PRAHA: Sirien - auto: Sir +Arya +Nina +Almi (+Gordon +Brix +Annie +Lora) - CLOSED . Odjezd cca kolem 16h, tj. na Dálavě nejspíš kolem 19h (nejhůř snad do 21h)
PRAHA: Ebon - auto: Ebon + Dafnee + Kin + Alnag. Odjezd 18h.
PRAHA: Fink Ployd - (2 místa)
zpět PRAHA: Pjotr + (?)
ze ZNOJMO: Pjotr + (?)

  1. Almi
  2. Alnag
  3. Arya
  4. Blaine
  5. Cvalimír
  6. Daphnee
  7. Deathman
  8. Demonica
  9. Ebon Hand
  10. Gurney
  11. ?Hugo?
  12. Iridin
  13. Jakub
  14. Jerson
  15. Kin
  16. Kubulinek
  17. Kýblohlav školní
  18. Lokken
  19. Meldin
  20. Mongol
  21. ?Nachtrose?
  22. Naoki?
  23. Nerhinn
  24. Pjotr
  25. Sathel
  26. Sirien
22.9.2010 16:05 - Shako
Blaine: Tak to je naprosto super. Strasne me bavi, jak se ke kazdemu podivuhodnemu tematu na kostce najde nekdo, kdo nahodou dela v tom oboru a neco o tom vi a muze poskytnout par "praktickych" rad, co s tim.:)
22.9.2010 16:18 - Almi
Někdy se fakt divím, co za lidi chodí na Kostku... :o))
22.9.2010 17:11 - Nachtrose
A takovy Merlin nebo Almi zase muzou fundovane poskytnout k danemu tematu trestni sazby ;-)
22.9.2010 17:24 - A15
Kdepak, Merlin si činí poznámky a jen co zpacifikuje řemdihem fanoušky, jde sepsat hlášení a přišívat další frčku na rukáv.
Nebo policie nemá frčky? Tak hvězku. Železný kříž?
Chochol na helmu! To je univerzální.
Merlin & podvazkový řád - to už zní řádně epicky!
22.9.2010 18:53 - sirien

SIRIENOVA MOMENTÁLNÍ FILMOTÉKA

  • Avatar the last Airbender I, II, III
  • Bourne trilogy
  • Doctor Who I (poslední inkarnace seriálu)
  • House MD VI, VII (1)
  • Sherlock (BBC trilogy)
  • True blood II, III
  • The Dresden files
  • Poslední skaut (CZ)
  • Dračí války (CZ)
  • The Haunt for Red October
  • The A-Team
  • 96 Hodin (CZ)
  • American beauty
  • American gangster
  • Babylon 5 I, II, III, IV, V, A Call to Arms, In The Begining, The gathering, The River of Souls, Thirdspace, The Legend of the Rangers (B5 komplet)
  • The Big Bang Theory (kousek trojky série)
  • Black Books I, II, III
  • Cruel Intentions 2
  • Cruel Intentions 3
  • Dexter I
  • The Prestige (Dokonalý trik) (CZ)
  • Firefly + Serenity
  • FlashForward
  • Fringe I, II
  • Futurama I, II, III, IV, V
  • Ghost dog, the way of samurai
  • High school musical
  • High school musical 2
  • HIMYM I, II, III, IV, V
  • Iron man
  • Jednotka příliš rychlého nasazení (CZ)
  • Jekyll (1-6)
  • Jumper
  • Karcoolka CZ
  • Koralína a svět za tajnými dveřmi
  • Mamma Mia 2008
  • Masters of Horror I, II
  • Masters of Sciencefiction
  • Merlin I
  • Mythbusters I
  • Ninja scroll (movie a pár epizod seriálu, nějak mě pak nechyt)
  • Pokoj 1408 (CZ?)
  • Reaper I (nevim jestli celá)
  • Rychlí a zběsílí (CZ)
  • Samurai Champloo (začátek)
  • Sanctuary II
  • SGU (většina I)
  • Shooter
  • Stardust
  • Supernatural III, IV, V
  • Škola superhrdinů
  • The Vampire Diaries I, II (1)
  • Wakfu (kus, ale pak je nějak divnej...)
  • Záchranáři (CZ)
  • Zapomenutá kletba (CZ?)
  • 10 things I Hate About You
  • Madagascar
  • Religulous (dokument o náboženství; atheistickej)
  • Snowboarďácká akademie (CZ)
  • The Book of Eli - kniha přežití (CZ?)
  • The Gamers II
  • Watchman (CZ?)
  • X-man (CZ)
  • Zastav a nepřežiješ (CZ?)
Pokud kdokoliv cokoliv z toho chce, vemte si médium (CD, DVD, flash, disc, comp...)

Pokud máte někdo u seriálů série co nemám a vzali byste je (ať už další nebo předchozí...) tak super :)

Za CZ se omlouvám, sou to filmy od kamaráda, ten blbec mi neřek že je má v CZ a já je ještě nesmazal... kdybyste je měli v EN, super.
22.9.2010 19:09 - Borric
sirien píše:
# High school musical
# High school musical 2


Tohle mě rozsekalo. Mladší ségra na tom tuším ulítává. Ty také Siriene? :D Jinak hodně dobrých snímků.
22.9.2010 19:13 - Novindus(Hanz)
Dobry vecer vsem po dlouhem rozhodovani jsem rozhodnut prijet tak se na vas vsechy tesim.
22.9.2010 22:17 - Blaine
Shako: Jsem rad, ze mohu poslouzit. Ja jsem tohle provozoval jako intelektualni cviceni jednou, kdyz jsem stal po pas ve vykopu a varil jsem na mikrosvarecce opticka vlakna u jednoho bankomatu KB v Jihlave. Banky maji totiz rady vlastni, relativne bezpecne (aspon na posledni mily) pripojeni na sit. A rychle samozrejme. No a protoze vim, ze jsme pri vystavbe tech kiosku o kterych jsem mluvil mel v ruce nejake smernice, ktere pouziva jedna banka (teda aspon to mi rekl ten inzenyr, od ktereho jsem je vydindal), tak jsem si mohl klidne premyslet, jak to udelat:)

Merlin: Ty me doufam neposlouchas!:)
22.9.2010 22:42 - Jerson
Pánové, držte se tématu, prosím. Ne že by tohle povídání nebylo zajímavé, ale ... však víte.
23.9.2010 09:15 - Merlin
Mongol: nene..to si pleteš..já si počkáým, až mi od Blaina přijde podíl a pak jdu teprve sepsat hlášení a začnu se věnovat obsahu kolem podvazku.

Jinak se omlouvám za OT
23.9.2010 12:01 - Almi
sirien: Jak to, že ti tam chybí Gamers 1 a 2 (Dorking Rising)?? To jste Geekové? :D Fajn, ty přivezu zase já...kdo neviděl, bude je milovat..a chtít. Garantuju.
23.9.2010 13:09 - Merlin
tak vzhledem k tomu,že mě schvátila nemoc (ne, bohužel to nijak nemění mou povinnost být na opatření), tak padá i ta potenciální možnost, že bych byl almim odtajněn a začli jste mě brát vážně
23.9.2010 17:45 - wlkeR
Tak o vikendu musim namlatit hrebiky do 90 pisemek, tj 570 prikladu.. Snad to pres tu sobotu stihnu.
23.9.2010 19:24 - A15
Merline, Merline, jako bys nevěděl, že věnovat se obsahu zatčených podvazků je zdravotně značně rizikové!
Ale třeba by se to dalo považovat za pracovní úraz ...
23.9.2010 19:59 - Merlin
já jsem imunní :D a šikovnej
23.9.2010 20:22 - Jerson
Absolutně nechápu, proč když mám rád jednoduché věci s co nejméně prvky mám nejoblíbenější tři hry, když ke každé patří sto až tisíc žetonků a různých serepetiček, a všechny tři vezu na sraz.

Ale co, kdo potřebuje oblečení, že? Tedy kromě pětikilového gestapáckého kabátu na natáčení. Měl bych si koupit vlastní dodávku.
23.9.2010 23:45 - sirien
Vždycky mi přišlo, že nakládat maso na gril je zábava.
Nakládat maso na gril TŘI HODINY je FAKT VOSER.

Borris: High school musical - doteď jsem neviděl ani jeden, kamarád mi to kdysi nahrál na disk spolu s těma českejma věcma...

Almi: "The Gamers II" je asi tak co podle Tebe? (ne, jedničku nemám, protože sem jí nesehnal nikde v jednom kuse... ostatně je na YT (v pěti kusech, tak se mi to odtamtud nechtělo tahat po jednom...)
24.9.2010 08:55 - Almi
sirien píše:
Almi: "The Gamers II" je asi tak co podle Tebe? (ne, jedničku nemám, protože sem jí nesehnal nikde v jednom kuse... ostatně je na YT (v pěti kusech, tak se mi to odtamtud nechtělo tahat po jednom...)



..jé, Tys to ještě ani jedno neviděl? Tak to máš o program postaráno. NESMÍŠ se na to ale kouknout při srazu, jinak budeš mít vážný problém se svou identitou...

Oboje jsou kultovní filmy, zejména The Gamers (2002), ale ani pokračování Gamers: The Dorkness Rising (2008) není špatné :-)

..a oboje ti přivezu, neboj!
24.9.2010 09:04 - Quentin
Mě skoro přišlo to pokračování skoro lepší. Sice to není tak nabité, ale zase je to plnohodnotnej film (už to nepůsobí jako fanouškovské sranda video)
24.9.2010 10:31 - Ebon Hand
Tak tenhle týden se sere úplně neuvěřitelně, ale stále platí původní plán. Nevím, co se stane ještě dalšího, abych byl nějakou vyšší mocí zastaven.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068707942962646 secREMOTE_IP: 3.128.198.21