Alnag
23.3.2010 13:42
D20 sraz podzim 2010
Protože je potřeba plánovat v předstihu (Dálavu zvlášť), na vědomost se dává, že podzimní sraz se uskuteční v termínu:

Pokud někdo plánujete jakoukoliv dopravu autem a máte volná místa, tak to prosím sdělte. Jinak pojede buď zbytečně moc aut nebo někdo pojede zbytečně hromadnou dopravou. (A pokud už víte, že vlak/autobus je jasná volba, napište kdy jedete, třeba se k Vám někdo přidá.)

24. - 28. září (pátek až úterý), 28/09 je státní svátek

Doprava
PRAHA: Sirien - auto: Sir +Arya +Nina +Almi (+Gordon +Brix +Annie +Lora) - CLOSED . Odjezd cca kolem 16h, tj. na Dálavě nejspíš kolem 19h (nejhůř snad do 21h)
PRAHA: Ebon - auto: Ebon + Dafnee + Kin + Alnag. Odjezd 18h.
PRAHA: Fink Ployd - (2 místa)
zpět PRAHA: Pjotr + (?)
ze ZNOJMO: Pjotr + (?)

  1. Almi
  2. Alnag
  3. Arya
  4. Blaine
  5. Cvalimír
  6. Daphnee
  7. Deathman
  8. Demonica
  9. Ebon Hand
  10. Gurney
  11. ?Hugo?
  12. Iridin
  13. Jakub
  14. Jerson
  15. Kin
  16. Kubulinek
  17. Kýblohlav školní
  18. Lokken
  19. Meldin
  20. Mongol
  21. ?Nachtrose?
  22. Naoki?
  23. Nerhinn
  24. Pjotr
  25. Sathel
  26. Sirien
24.9.2010 17:52 - wlkeR
Uaa, on uz je patek! Nestihaam, snad to nejak vyjde. >.<
Jede teda nekdo v nedeli odpo?
24.9.2010 18:24 - Nachtrose
Nemam presne zjistene spoje, ale snad ja.
25.9.2010 07:14 - wlkeR
Autobusy z CB jedou ve 2 a v 5. Muj vlak ma bejt ve 2 v Budejcich, pokud nepojedu tim v 5 rano.. Coz se mi nechce.. Pitoma doprava.x
25.9.2010 09:14 - Nachtrose
Ja mam cestu tak na 9 hodin, z toho tak 4 cekani na pripoje. Az si najdu chvilku, tak to sem vypisu. Ted jsem ale v praci :-
25.9.2010 14:24 - wlkeR
Nno, mluve o praci, ja ted opravil varku pisemek a zjistil, ze sou na tom studenti docela zle, takze musim jit vypracovat nejake reseni. A zacinam pochybovat o tom, ze to vsecko neska stihnu.(
25.9.2010 15:19 - Nachtrose
Reseni se daji vypracovavat i cestou vlakem, nebo na srazu, dopoledne to byva takove klidnejsi ;-)
25.9.2010 17:49 - Nachtrose
Taaaakze... co se moji planovane trasy tyce, v uvahu pripadaji dva spoje:

1) z Brna 9:20 z CB 14:17
2) z Brna 11:20 z CB 16:07

Rozdil v odjezdech z domu cca 3 hodiny, rozdil v prijezdech do Kaplice cca 2 hodiny. Pokud se nekdo chce po ceste pridat, pisnete do PM telefon a ja vam poslu sms jak a kdy se mi podarilo vyrazit. Jak uz jsem psal nekolikrat, jdu jeste dnes vecer kamosovi na svadbu, tak je nejiste, zda se mi vubec podari vyrazit ;-)
25.9.2010 19:44 - wlkeR
Uh.. zrovna sem se probral z diplomky X_x Zadna prace hotova, dalsi na stole. Timto zcela oficialne zitrek nestiham :(
25.9.2010 22:59 - wlkeR
Aneb jak to dopada, kdyz cek uveri webkomiksu, ze diplomka de napsat za mesic. Misto aby jel delat neco zajimavyho zustane sedet doma a vymysli zpusoby, jak jinak vysvetlit bande septimanu pojem 'vektor' tak, aby to pobrali.
Nemluve o tech dvou pisemkach, ktere jsem kvuli vyse uvedene cinnosti nestih opravit.
Kze omluvuju za neucast, prace ma prednost.x
26.9.2010 01:36 - Nachtrose
Prace neni zajic, ta neutece ;-)
26.9.2010 05:33 - Nachtrose
Tak jsem na ceste. Pokud by se chtel nekdo pridat cestou, tak plati ty prvni casy.
26.9.2010 08:21 - wlkeR
Zajic neni, to mas recht. Moje prace zdrha mnohem rychleji. Mam uz jen par vyucovacich hodin, abych napravil, co sem podelal, a minim za tim ucelem obetovat cokoli, vcetne tedy vikendu gamingu, Ebonovy kuchyne a Jersona v gestapackem kabate. (Ano, uz ted se za to kopu, ale vlak ujel a prace mi mava z Krabi mlhoviny).
28.9.2010 18:20 - Jerson
Takže, jste zpět? Všichni v jednom kuse a celí?
Až na vytrvalý déšť a z toho plynoucí absenci airsoftu to byl dobrý sraz. Lokkene, veřejně říkám, že jsi měl pravdu, když jsi v sobotu říkal "běžte si zahrát airsoft, bude pořád pršet" a já ti nevěřil.
28.9.2010 19:24 - Nerhinn
Všichni naživu (nebo aspoň v Brně na nádraží tak tomu bylo), každý ve svém kuse, Daisy dokonce ve třech (je to blivník).
28.9.2010 21:25 - Lokken
Jerson píše:
veřejně říkám, že jsi měl pravdu, když jsi v sobotu říkal "běžte si zahrát airsoft, bude pořád pršet" a já ti nevěřil.

Mrzí mě, že jsem měl pravdu! :-)

Já naživu jsem (:-D), dokonce jsem snad cestou nikoho nezmrzačil, ani své spolucestující. Sraz byl docela povedený, až na to počasí, ale za to nikdo asi nemůže. Takže díky všem, hlavně hráčům a spoluhráčům všeho možného, Ebonovi za gril, Sathel za místo a spolucestujícím za trpělivost!
29.9.2010 07:56 - Merlin
ani mi neříkejte jak jste se měli...budu tak akorát naštvanej
29.9.2010 09:17 - Nachtrose
Ja dorazil taky bez ujmy a v pohode domu.
29.9.2010 09:50 - Sathel
Ah, to bylo krásné. Trochu jsem se bála tak dlouhého srazu, ale zvládla bych to klidně ještě dalších 5 dní. Bylo to super. Díky všem, kteří sami od sebe pomáhali při ranních úklidech, mytí nádobí a štípání dříví. Atmosféra místa byla opět úžasná a Ebonovo grilování obsadilo opět první místo kulinářských zážitků tohoto roku. Dobře jsem si zahrála, krásně jsem se vyspala, hezky jsem si odpočala. Bylo to fajn.
29.9.2010 10:04 - Borric
Také jsem se dobře bavil. Díky za první Omegu a za Engla. K úplné spokojenosti mi chybělo nějaké WoD. Každopádně Castle of Ravenloft a Space Alert mi to vynahradil. :o)
29.9.2010 10:52 - Merlin
já měl taky úspěšný sraz...použití psů, tři rozbité hlavy a spousta legrace

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080204010009766 secREMOTE_IP: 18.116.40.177