Alnag
23.3.2010 13:42
D20 sraz podzim 2010
Protože je potřeba plánovat v předstihu (Dálavu zvlášť), na vědomost se dává, že podzimní sraz se uskuteční v termínu:

Pokud někdo plánujete jakoukoliv dopravu autem a máte volná místa, tak to prosím sdělte. Jinak pojede buď zbytečně moc aut nebo někdo pojede zbytečně hromadnou dopravou. (A pokud už víte, že vlak/autobus je jasná volba, napište kdy jedete, třeba se k Vám někdo přidá.)

24. - 28. září (pátek až úterý), 28/09 je státní svátek

Doprava
PRAHA: Sirien - auto: Sir +Arya +Nina +Almi (+Gordon +Brix +Annie +Lora) - CLOSED . Odjezd cca kolem 16h, tj. na Dálavě nejspíš kolem 19h (nejhůř snad do 21h)
PRAHA: Ebon - auto: Ebon + Dafnee + Kin + Alnag. Odjezd 18h.
PRAHA: Fink Ployd - (2 místa)
zpět PRAHA: Pjotr + (?)
ze ZNOJMO: Pjotr + (?)

  1. Almi
  2. Alnag
  3. Arya
  4. Blaine
  5. Cvalimír
  6. Daphnee
  7. Deathman
  8. Demonica
  9. Ebon Hand
  10. Gurney
  11. ?Hugo?
  12. Iridin
  13. Jakub
  14. Jerson
  15. Kin
  16. Kubulinek
  17. Kýblohlav školní
  18. Lokken
  19. Meldin
  20. Mongol
  21. ?Nachtrose?
  22. Naoki?
  23. Nerhinn
  24. Pjotr
  25. Sathel
  26. Sirien
29.9.2010 15:18 - wlkeR
A mym dalsim projektem bude pracovni vyveva, urcena k tvorbe pracovniho vakua, absence prace, aby dovolena byla dovolenou..
Znova omluva vsem, kerym sem na posleni chvili zmiznul z rozvrhu.x
29.9.2010 15:26 - sirien
Borric píše:
mi chybělo nějaké WoD.

dal jsem přednost tomu ukázat Gurneymu a Lokkenovi konečně ten SW STs, kterej sem jim už několikrát sliboval.
Velmi úspěšná hra, zkoruptil jsem postavu na Temnou stranu, abych ji demonstrativně obratem zradil, docela stylově jsem uvedl Sitha, skoro pobil celou skupinku, která to naprosto dramaticky správně tak tak přežila, předložil naprosto krutodémonickou Sithskou konspiraci a nakonec postavy epicky zachránily galaxii... co víc si přát :)
29.9.2010 16:44 - Almi
sirien: To zní suprově! :-)

ALL: Omlouvám se všem, se kterými jsem se nestačil v neděli rozloučit, bohužel vnější okolnosti prezentované pochroumaným autem zabránili mému návratu. Nicméně, dneska už se autíčko léčí a snad bude v pohodě.

Díky všem za super akci a těším se na většinu z Vás snad dřív, než na dalším srazu.. :D
29.9.2010 16:48 - Merlin
i mě? :D
29.9.2010 16:51 - Alnag
Almi: Hlavně jsi zase zapomněl zaplatit ubytování a Guernymu to, co sis objednal z nákupu...
29.9.2010 19:16 - Almi
Almi: Počkej, počkej? O Sathel vím, o Guernym nic netuším?! Od něho jsem si nic neobjednával?? Jediné, co jsem chtěl, jsem zaplatil předem?!
29.9.2010 19:35 - Nerhinn
Almi: To je interpunkčně naproto fascinující příspěvek.
29.9.2010 22:58 - Sosáček
Podle myho sis objednaval jabka. Jako chlastjabka. Nebo tos nebyl ty? Ja totiz od nekoho dostal dve kila na chlastjabka a dal jsem je tomu typkovi co je kupoval.

Tak to asi nebyly ty jabka. Nevermind.
30.9.2010 00:12 - Jerson
Sepsal jsem nějaký ten zápis

Pokud odhalíte jakékoliv chyby, řekněte - je čtvrt na jednu v noci a nemám sílu to po sobě číst.
30.9.2010 00:16 - Gurney
Almi: Pokud vím tak jsi měl objednaný jen ty chlastjabka a za ty jsi mi nic nedával, ale taky sis je potom nevzal, takže jsem je zkonfiskoval a mělo by to být v pořádku.

Sosáček: To jako mě?
30.9.2010 00:21 - Sosáček
No. Jsem si dost jistej ze jsem ti daval dvoukilo co mi dal Almi.

EDIT: az mi tukan vrati kalhoty co jsem tam nosil, zkontroluju jestli to dvoukilo jeste nemam v kapse a jenom ti ho nechtel dat. Ale jsem presvedcenej, ze jsem ti ho fakt daval.
30.9.2010 00:51 - Gurney
Jinak Dálavu hodnotím jednoznačně pozitivně, líbilo se mi tak i víc než minule. Dík patří především Kinovi za WFRP3, Lokkenovi za bezvadné star warsy, ve kterých bylo opravdu všechno co má v sw být a Sirienovi za představení SW ve storytellerovi a další konzultace. J a samozřejmě Ebonovi za užasné steaky.

Btw: má někdo fotky?

Sos: OK
30.9.2010 01:08 - sirien
Já mám nějaký fotky, ale musim je nejdřív stáhnout do compu a pak upnout. A upřímně, moc sem se s tim focenim nepřetrh, takže zázraky nečekej :)

Jakub: Hm. První instinkt byl se po tom dvoukile podívat, ale pak mě okamžitě došlo že radši nechci vědět, co máš ve svém batohu...
30.9.2010 07:32 - Sathel
Sirien: mě žádné WoD nechybělo, Borric si chtěl zahrát. Já měla hraní docela dost, jednoznačně nadprůměr, přestože jsem jednu Omegu prakticky celou prospala.
Almi: dlužíš mi (opět) pár drinků :-)
Kde jsou ty fotky?
30.9.2010 09:41 - Almi
Sathel píše:
dlužíš mi (opět) pár drinků :-)


..já vím, to byl můj TEMNÝ záměr..muhaha! :D

Pink Floyd, Guerny: Správně, chtěl jsem chlastjabka, dal jsem na ně 2 kila a taky jsem dvě chlastkabka, prý stovka za kus dostal. A nikdo mi nic víc neříkal. Víc jsem se nezajímal. Takže OK, pro mne je to vyřešené, doufám, že jste peníze někde nevytrousili...
30.9.2010 09:50 - Blaine
Tak za me byl muj prvni sraz velmi povedeny. Zablbnul jsem si a seznamil jsem se s temi lidmi, ktere znam jenom jako prezdivky a avatary na internetu. Proste super. Takze bych chtel podekovat Lokkenovi za odvoz, Kinovi za Warhammer, Ebonovi za gril, Arye za Arkham, Jersonovi za Wings of War (ktere mi sakra delali problem! - moje prostorove chapani je hodne spatne:)) a vsem tem, se kterymi jsem mohl pokecat behem hrani nebo proste jen tak.

Kazdopadne se dostavim i priste, pokud mi to pracovni rozvrh bude umoznovat. (Tedka se tady potim, protoze jsem v pondeli prosvihl termin...)
30.9.2010 15:28 - sirien
Sathel: Sem se překlik na citovátkách, srry, opraveno
Fotky /některé/ jsou u mě na foťáku... stále ještě...
1.10.2010 09:34 - Sosáček
Hej, tukan vcera v hospode rikal, ze me videl ti to dvoukilo za chlastjabka davat, Gurney.

A pokud to neprizna verejne, budu mu rikat tukecek nebo tukysek.
1.10.2010 11:01 - Sathel
Tak budou nějaké ty fotky?
1.10.2010 13:00 - Ebon Hand
Tak jsem se tedy dokopal.. :-)
Fotky Ebon
Všechny..

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069649934768677 secREMOTE_IP: 18.118.102.225