Alnag
23.3.2010 13:42
D20 sraz podzim 2010
Protože je potřeba plánovat v předstihu (Dálavu zvlášť), na vědomost se dává, že podzimní sraz se uskuteční v termínu:

Pokud někdo plánujete jakoukoliv dopravu autem a máte volná místa, tak to prosím sdělte. Jinak pojede buď zbytečně moc aut nebo někdo pojede zbytečně hromadnou dopravou. (A pokud už víte, že vlak/autobus je jasná volba, napište kdy jedete, třeba se k Vám někdo přidá.)

24. - 28. září (pátek až úterý), 28/09 je státní svátek

Doprava
PRAHA: Sirien - auto: Sir +Arya +Nina +Almi (+Gordon +Brix +Annie +Lora) - CLOSED . Odjezd cca kolem 16h, tj. na Dálavě nejspíš kolem 19h (nejhůř snad do 21h)
PRAHA: Ebon - auto: Ebon + Dafnee + Kin + Alnag. Odjezd 18h.
PRAHA: Fink Ployd - (2 místa)
zpět PRAHA: Pjotr + (?)
ze ZNOJMO: Pjotr + (?)

  1. Almi
  2. Alnag
  3. Arya
  4. Blaine
  5. Cvalimír
  6. Daphnee
  7. Deathman
  8. Demonica
  9. Ebon Hand
  10. Gurney
  11. ?Hugo?
  12. Iridin
  13. Jakub
  14. Jerson
  15. Kin
  16. Kubulinek
  17. Kýblohlav školní
  18. Lokken
  19. Meldin
  20. Mongol
  21. ?Nachtrose?
  22. Naoki?
  23. Nerhinn
  24. Pjotr
  25. Sathel
  26. Sirien
1.9.2010 13:15 - Lokken
Chci se zeptat: mám na Sraz připravit obvyklý Star Wars Saga one-shot? Ptám se jak lidí kteří obvykle hrají (Gurney, Sirien), tak i eventuelních dalších zájemců...
1.9.2010 13:40 - wlkeR
Pojede někdy někdo nějak z Budějc?
1.9.2010 13:43 - Nachtrose
Lokken: jak jsem psal vyse, pokud vubec prijedu, tak az v nedeli v odpolednich hodinach. Kazdopadne pokud vyjde cas, zkusil bych si to rad.
1.9.2010 13:45 - Nachtrose
Kýblohlav školní: ja bych mel jet pres Budejice, ale az v nedeli a hromadni dopravou.
1.9.2010 14:12 - noir
Já bych si určitě SW rád vyzkoušel. Teda pokud dorazím, což bych ale docela rád...
1.9.2010 14:22 - Ebon Hand
Alnagu plánuješ nějakou hru, rád bych si s tebou po delší době zahrál?!.. :-)
1.9.2010 14:25 - noir
Ebon: Doporučuju! Alnag GMsterovsky stárne jako víno!
1.9.2010 14:29 - sirien
Lokken: nezapomeň, že chci lightning... f grip je pro socky :)
1.9.2010 14:43 - Ebon Hand
noir: Neboj, dávám si pravidelnou ochutnávku každý rok či dva, takže nyní jsme někde na hranici pozdní sběr/výběr z hroznů.
Kdo jiný mi měl představit 4e.. :-)
1.9.2010 15:20 - Lokken
Sirien: ok, i když jsem tentokrát uvažoval o tom, že budete pro změnu "ti hodní". Tak asi ne všichni :-D

Noir: vysvětlíme, vyzkoušíme.

Nachtrose: uvidíme, kdy na hraní dojde, teoreticky můžu odehrát stejný one-shot vícekrát...
1.9.2010 15:32 - sirien
Lokken píše:
Sirien: ok, i když jsem tentokrát uvažoval o tom, že budete pro změnu "ti hodní". Tak asi ne všichni :-D

ále, nenech se omezovat, dobře rozváženej lightning v kladný skupince vytváří to správné sociální pnutí mezi postavami.
Bych si moh zahrát k dobré straně konvertujícího záporáka... byla by to trochu změna oproti obvyklým temnotou korumpovaných klaďáků
1.9.2010 16:06 - Sosáček
Ze bych udelal ctvrtej darek? :)
1.9.2010 17:30 - Alnag
Lokken píše:
mám na Sraz připravit obvyklý Star Wars Saga one-shot?


Tak, že bych si tu hru jednou taky zahrál? :)

Ebon píše:
Alnagu plánuješ nějakou hru, rád bych si s tebou po delší době zahrál?!.. :-)


Je "možná" odpověď? Nevím. Asi se nakonec k něčemu dokopu.

Ebon píše:
noir: Neboj, dávám si pravidelnou ochutnávku každý rok či dva, takže nyní jsme někde na hranici pozdní sběr/výběr z hroznů.


Nechte si ty řečičky. Za chvíli ze mne bude co? Vinný ocet? Nebo "na ocet"?
1.9.2010 17:39 - Jerson
ZAčínám přemýšlet, co budu hrát - konkrétně u airsoftu, zda elektriky nabo manuály, natrvdo počítám s Wings of War, aby si je Alnag vyzkoušel, mohl bych vzít i Space Alert, pokud někdo přiveze laptop s dostatečným zvukem, a zda bude zájem o Omegu. Jinak protektorát bych si chtěl zahrát RPG i jako hráč.
1.9.2010 17:52 - Jarik
Tak si rikam, jestli se taky nestavim.
Na tentyz vikend jsem mel planovanou navstevu rodicu v Budejcich.

Vadilo by, kdybych dorazil az v sobotu? [alespon jeden vecer a rano bych doma rad pomohl]
1.9.2010 18:11 - Lokken
Alnag píše:
Tak, že bych si tu hru jednou taky zahrál? :)
Ok, to abych si fakt dal záležet...

Jerson: Já bych si konečně zahrál ten Space Alert, laptop vezmu, pokud pojedu autem.
1.9.2010 20:00 - wlkeR
Nachtrose: Nedele neni vubec problem -vlastne je skoro idealni. Verejna doprava rovnez.
1.9.2010 23:53 - Merlin
pokud by to nikomu nevadilo, byl bych rád tentokrát spíš hráčsky aktivní...Alnag, jerson,lokken...:) jako hráč jsem skutečně nehrál už moooc let (nepočítám chvilkový úlet, kdy mě Alnag donutil hrát tupého trpaslíka vykopávajícího dveře)

pravda..lehce koketuji s one shotem se zlými postavami....ale to mě přejde
2.9.2010 00:51 - sirien
Fink Ployd píše:
Ze bych udelal ctvrtej darek? :)

Že bych si ho KONEČNĚ zahrál? :)

Jerson píše:
ZAčínám přemýšlet, co budu hrát - konkrétně u airsoftu, zda elektriky nabo manuály

Elektro prosím... (u toho je větší šance že si ho budu moct vůbec nějak rozumně zahrát)

Laptop beru vždycky, jak je známo... (od toho sem si ostatně pořizoval laptop...)
2.9.2010 10:20 - Sosáček
sirien píše:
Že bych si ho KONEČNĚ zahrál? :)

Akorat potrebuju 212 lidi. Ale Alnagovi dluzim hru, tak (pokud nema zrovna fazi mesice kdy me nesnasi) tak by si to mohl vybrat :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.057844161987305 secREMOTE_IP: 18.191.240.80