sirien
28.7.2012 02:42
d20 sraz podzim 2012
27. - 30. Září 2012 (čtvrtek - neděle), pátek je státní svátek

info o Dálavě

Potvrzená účast:
  1. Sathel
  2. Sirien
    • Gordon
    • Brix
  3. Andi
  4. Colombo
  5. Nerhin
    • Žížala
  6. Gurney
  7. Dukolm
  8. Demonica
  9. Nachtrose
  10. Ebon Hand
  11. Mongol
  12. Wlker Kýblohlav školní
  13. Merlin
  14. Almi
  15. Almi - Kuba (z Černé)
  16. Almi - Matouš
  17. Almi - další 1-3 lidé (wtf Almi? Kryptičtějc to už neumíš?)
  18. Babaj
  19. Kin
  20. StorMCrusher
  21. Jakub (aktuálně Traktor)
  22. Treven
    • Sven
  23. Treven +1
  24. Quasit
  25. Nina
    • ovce 1
    • ovce 2
  26. Beltar
    • Mája
  27. Beltar +1
  28. Arya
  29. Jerson
Účast zatím nejistá:
  1. Faskal (bude-li možná přitažen traktorem)
Odpadlíci:
  1. Alnag
  2. Pjotr
  3. Sethi (jen kvůli té tradici)
  4. Dalcor
  5. noir
  6. Vojtěch
  7. Shako
  8. Sparkle
1.10.2012 08:24 - Merlin
áále..škoda mluvit..ztráta času...neměl jsem pomalu co jíst, hry stáli za dvě věci a lidi? raději bych je už nikdy neviděl..co chceš slyšet...? o snídani jsem se Ebona musel prosit, počasí stálo z prd...prostě opruz
1.10.2012 08:25 - Nachtrose
Merlin píše:
počasí stálo z prd...


co si stezujes? sam jsi ho privezl...
1.10.2012 10:17 - Jerson
naučil jsem cizího psa, aby mě poslouchal, tak to byl příjemný bonus. Jinak škoda, že jsem neměj víc času.
1.10.2012 10:27 - Merlin
jerson: to se pleteš..cizí pes Tě naučil abys mu házel klacík...to není žádná výhra
1.10.2012 10:48 - Nachtrose
Neni cizi, je muj! navic, ona poslouchat umi. teda jak na co... Prikazy typu "nech toho", "staci", "neotravuj" a pod. nejakym zahadnym zpusobem odfiltrovava uz na vstupu.
1.10.2012 14:28 - Arya
A navíc poslouchala skoro každýho... Každopádně bys jí měl naučit povel "unav se" :)
1.10.2012 14:47 - Nachtrose
Arya: ten umi, jen ho FAKT dlouho zpracovava ;-)
1.10.2012 16:14 - Arya
Víc jak 4 dny evidentně ;)
1.10.2012 18:09 - Nachtrose
Zalezi na terenu prostredi, od ceho se odviji rychlost osoupani tlapek. Proto uz v sobotu odpoledne/podvecer nebyla az tolik akcni.
1.10.2012 22:08 - Almi
Merlin píše:
áále..škoda mluvit..ztráta času...neměl jsem pomalu co jíst, hry stáli za dvě věci a lidi? raději bych je už nikdy neviděl..co chceš slyšet...? o snídani jsem se Ebona musel prosit, počasí stálo z prd...prostě opruz


Ty si fakt koleduješ! :))))))

Za sebe musím říct - jedním slovem SKVĚLÝ! V životě jsem nejedl lepší stejky, lidi taky fajn, žádný skandál, taneční večer taky docela crazy (Ebon je nezmar)..počasí kupodivu docela přijatelné a v noci jsem nemrznul (díky Nachte!).. takže nakonec příjemná akce.

Litovat mohou Ti, co slibovali a nepřijeli. Na druhou stranu tím pádem umím o pár deskovek víc a Dungeon Command velmi příjemně překvapil :)
1.10.2012 22:12 - Merlin
Almi píše:
Ty si fakt koleduješ! :))))))


:) naděláš :P..
jinak cesta zpět do civilizace na Moravu byla překvapivě rychlá a bez komplikací :)
1.10.2012 22:16 - Vojtěch
Litují :'(
1.10.2012 22:44 - sirien
Almi: Tak víš co, kdyby nebyli lidé na srazu tak méněcenní, byl by sraz pro Merlina o tolik přínosnější... :P

což mi připomíná - pokud si někdo náhodou nevšiml, tak jsem si už našel čas k tomu postnout sem jak hlášky ze hry, tak popis dvou podle mě vydařených scén, nebojte se kdyžtak doplnit nebo jakkoliv komentovat.


EDIT: jinak děkuji všem za hru, byla suprová. Hrozně se mi líbilo, jak jste se postupně hezky protáčeli v tom, kdo je nebo není morální a oddaný Církvi - byl to příjemně nemonotónní roleplaying s hezky vykreslenými charakterovými vývoji - kdyby byly všechny oneshoty takovéhle, tak bych byl mnohem nadšenější je dělat i jinde než na srazech Kostky :)
1.10.2012 23:08 - Colombo
J, Engel byl super. Kvůli těmhle histerickým výstupům hraju.

Super byla ta scéna, jak jsme se všichni hádali, Merlinovi Andi mluvila do ucha, ten se začal hrozivě nafukovat... všichni jsme stichli, už to vypadalo, že to tam celé odpálí a nakonec...
vydechl.
2.10.2012 00:51 - A15
Siriene, ten nápad s oficiálním zákazem MtG na Dálavě je po zralé úvaze docela dobrý.
Nebyla by to krásně geeky věc, kdyby se v šeru plížily postavy do jedné chatky, tys tam kontrolně vpadl a nalezl tam skupinku nenápadně se tvářících lidí kolem stolu s ubrusem, na kterém by bylo náhodně hozených pár deníků a kostek? A pod ubrusem by se rýsovaly sestavy karet.
Takováto konspirační setkání by jistě přivedla novou krev do spárů barevných kartiček.
Víš, kam vede prohibice! ... k medovině. Ale ty víš, jak to myslím!
2.10.2012 00:55 - Nachtrose
Neco mi uniklo? o.O
2.10.2012 01:06 - A15
No jéje, třeba jsem poprvé viděl Ebona s přísnou a nekompromisní tváří. Když před hrou prohlásil: "Jestli se mi někdo z toho pokusí udělat frašku, tak TVRDĚ zasáhnu".
Pak následoval první hod prvního boje... a pak už to jen hezky sumarizoval Merlin, hledě do křišťálové koule: "Bože! Čelím gengu klaunů."
3.10.2012 16:40 - Nachtrose
Tak dnes konecne muj pes povstal ze sveho "srtelneho loze" :-)
4.10.2012 12:31 - Ebon Hand
Merlin: Měl by jsi s tím prosením být opatrnější. Nezapomeň, že jsem se stoickým klidem přijal tvou vycucanou historku a osudu kreseb...

Mongol: To ale nebyla fraška, to byli dokonale zahraní skřetí lopaťáci. Sice byli totálně tupý, ale jako jediný předvedli charakter. :-)
4.10.2012 13:17 - Merlin
Ebon: prdlajz..mě se prostě nedalo odolat...skromnost, charisma, přehled...nemohl jsi pořádně argumentovat :) a dlužíš mi steak :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067686080932617 secREMOTE_IP: 18.217.4.206