sirien
28.7.2012 02:42
d20 sraz podzim 2012
27. - 30. Září 2012 (čtvrtek - neděle), pátek je státní svátek

info o Dálavě

Potvrzená účast:
  1. Sathel
  2. Sirien
    • Gordon
    • Brix
  3. Andi
  4. Colombo
  5. Nerhin
    • Žížala
  6. Gurney
  7. Dukolm
  8. Demonica
  9. Nachtrose
  10. Ebon Hand
  11. Mongol
  12. Wlker Kýblohlav školní
  13. Merlin
  14. Almi
  15. Almi - Kuba (z Černé)
  16. Almi - Matouš
  17. Almi - další 1-3 lidé (wtf Almi? Kryptičtějc to už neumíš?)
  18. Babaj
  19. Kin
  20. StorMCrusher
  21. Jakub (aktuálně Traktor)
  22. Treven
    • Sven
  23. Treven +1
  24. Quasit
  25. Nina
    • ovce 1
    • ovce 2
  26. Beltar
    • Mája
  27. Beltar +1
  28. Arya
  29. Jerson
Účast zatím nejistá:
  1. Faskal (bude-li možná přitažen traktorem)
Odpadlíci:
  1. Alnag
  2. Pjotr
  3. Sethi (jen kvůli té tradici)
  4. Dalcor
  5. noir
  6. Vojtěch
  7. Shako
  8. Sparkle
21.9.2012 20:06 - wlkeR
Existuje maličká pravděpodobnost, že ve čtvrtek nebudu stíhat a dohrabu se až v pátek. Doufám že na mě přinejhorším Almi s hrou počká, mám rukojmí!
23.9.2012 11:13 - Almi
wlker: Neboj, počkám :))
24.9.2012 06:48 - Jerson
vypadá to, že přijedu na jeden den, buď v pátek nebo v sobotu, odjížděl bych večer. Kdo by si v brzkém odpolední zahrál Omegu a který den by byl lepší?
24.9.2012 11:49 - Almi
ALL: Docela vážně řeším dopravu. Potřebuji vědět - jede někdo ve čtvrtek z Prahy a má místo pro 3 lidi? pokud ne, jede někdo z Budějic? Při nejhorším budu/budem potřebovat vyzvednout z nádraží v Kaplici...

..což mne vede k další otázce - na kolikátou načasovat příjezd na Dálavu? Kdy tam kdo bude? Myslím, reálně (všichni víme, že Sirien bude mít tradiční incident po cestě atp.)
24.9.2012 12:34 - Colombo
Merlin: dáš mi na sebe nějaký přímější kontakt? Rád bych se domluvil.

All: Jak s jídlem? Bude něco společného, kde se každý domluvíme, uděláme seznam, ti s auty to pak nakoupí a pak se vypořádáme?

Velmi bych byl ochotný v tomto stylu řešit zejména maso.
24.9.2012 14:05 - sirien
Almi: Sathel (=klíče) jede se mnou; Přítulka mi přijede snad na třetí, Treven pokud vím říkal že se přizpůsobí, takže budeme odjíždět podle Sathel - ze zkušenosti tudíž cca kolem třetí, max čtvrté.
V Budějovicích vyzvedneme klíče a já si tam potřebuju udělat ještě jednu krátkou (cca 20 minut) zastávku, takže na Dálavě bysme měli být snad kolem sedmé. Kolem šesté když bude dobře doprava.

V autě mám Sathel, Trevena, Andi a tři psy, takže se mi tam už nikdo moc nevejde. V Kaplici Tě přinejhoršim někdo vyzvedne.
24.9.2012 16:02 - Nachtrose
Jak na to tak koukam, muzu byt pred sestou v Kaplici nebo po pul osme na Dluhosti ( mam to takhle spravne? ). Je tam celkem prodleva v navaznosti dopravy.
24.9.2012 16:45 - Almi
Tak, doprava momentálně vypadá typicky Almiovsky - do Kaplice vlakem, z Kaplice..taxíkem! :) Už jsem to i obvolal...mají pohodlnou Zafirku a nestojí moc...jen, asi ho nebudu nutit jezdit za brod. Na to někoho zneužiju.. (a namotivuju něčím dobrým), lze? Ještě totiž nevím, kolik toho potáhnu...

Vše naplánováno tak, že tam nebudem dřív jak v 19. hodiny. Spíš později.
24.9.2012 18:07 - Merlin
Byl jsem týden mimo net na služebce..takže odpovím v průběhu dneška a zítřa vespolek...
24.9.2012 18:15 - sirien
Práci v utajení mezi pašeráky methanolu se teď říká prostě “služebka“?
24.9.2012 21:04 - Arya
Sirien:
Prosím pryč z těch odpadlíků, já jedu...
24.9.2012 22:06 - Almi
sirien píše:
Práci v utajení mezi pašeráky methanolu se teď říká prostě “služebka“?


Snad nepřišel o zrak...představa, jak hraje poker poslepu mne děsí...
24.9.2012 23:31 - sirien
Arya: Ale psala si že nejedeš, ne? Někdo určitě psal že nejede... a post 164 chybí... teď v tom mám zmatek :/
24.9.2012 23:32 - Merlin
:) můžu vás ubezpečit, že můj zrak je naprosto ve stejném stavu jako předtím..páčto když zapíjíte pančák slivkou, tak se vám nemůže nic stát :)
25.9.2012 00:35 - Merlin
Tak koukám, že mi na výběr moc nezůstalo :)nicméně "duchovní vůdce a hlasatel Božího slova" by pro mě jako poměrně zarytého pohana byla zajímavá výzva :D
25.9.2012 09:12 - sirien
Michaelité nejsou jen duchovní vůdci - oni jsou tak nějak i faktičtí vůdci. Jsou dost orientovaní na různé leadershipování, strategické a taktické myšlení, učí se jak rychle dělat správná rozhodnutí atp., kromě toho drží celé Společenstvo pohromadě, urovnávají spory a předcházejí jim a tak.
A co se Božího slova týče, tak oni zase až tak moc nekážou - resp. ne moc víc než ostatní andělé. Ostatně od kázání jsou v církvi kněží, andělé jsou od toho aby následovali církevní vůli a podle ní jednali. Michaelitům je spíš přisuzováno to, že nesou Boží slovo svým příkladem
25.9.2012 10:19 - Almi
Hola, pokud ještě platí zájem níže uvedených, budu na Dálavě vést nějaké DnD session. Co je na výběr?

experimentální funny hra s názvem Gumídci a medvěd.

- postavy na 0. levelu, doporučuji jakoukoli malou postavu, příp. nějak přefluffovanou. Pokud znáte kreslenou pohádku o těch malejch modrejch šmejdech, určitě si některou z postav vyberte, myslím, že Nachtorose by byl fajn taťka šmoula (rasa trpaslík? :)))
Pravidla pro postavy na 0. levelu vyšla v Dragonu č. 403 v článku Unearthed Arcana: A Hero´s First Steps, na vyžádání pošlu hodím i na Stříbrný podnos do Dropboxu).

Můj záměr je, že já dodám zápletku, boje nebude mnoho, resp. snažte se, aby nebyl, protože postavy moc nevydrží, takže jsou preferovány nápady, spolupráce, zábava.

Dále lze jakýkoli Lair Assault, pokud se tu najdou zájemci (hardcore hra, takže preferuju zkušenější či zkušené hráče);

Případně pak dobrodružství z letošního Free RPG Day s názvem Dead in the Eye určené pro postavy na 10. levelu. Nač se lze v tomhle případě těšit? Zajímavé souboje, zákeřné hádanky, drsná vyjednávání a setkání s jedním z nejobávanějších protivníků DnD vůbec.

Zájem o hraní (ať už čehokoli) projevili: Nerhinn, Nachtrose, Arya, wlker, Merlin (?)

Preferuji hráče, co budou mít už hotovou postavu. U hry pro 0. level je to záležitost pár minut.
25.9.2012 10:42 - wlkeR
Áááá... už to začíná jít do háje. Do programu naskočil zpátky sobotní Magic a minimálně jedna deadlajna.( Uvidíme co to udělá, ale netváří se to moc hezky.
25.9.2012 10:54 - Colombo
Znovu bych se rád zeptal na to jídlo a maso.
25.9.2012 11:31 - sirien
Almi Gumídci != Šmoulové

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.043168783187866 secREMOTE_IP: 13.58.25.75