sirien
24.8.2023 00:10
Podzimní Dálava 28. září - 1. října 2023
.



ORG SHEET:
- RPGčkovej rozpis
- Vezené deskovky
- Nákupy jídla pokud vezete cokoliv málo navíc!


  1. ST sirien
  2. ST Hroch
  3. ST Hanka
  4. ST Demonica
  5. ST Dukolm
  6. ST Nachtrose
  7. ST Peťo
  8. ST MiaStar
  9. ST Michal
  10. ST Gurney
  11. ST-PÁ Loki
  12. Sathel
  13. Kryštof
  14. Ugy
  15. Pepa
  16. RoVan
  17. Log
  18. rocik
  19. Elfax
  20. Erin
  21. Merlin
  22. Babaj
  23. ČT-PÁ Nina
  24. PÁ Jerson
  25. PÁ Ebon
.

SWN - Ugy
Omega - Jerson
Vetřelec - Demonica
Dishonored - Elfaxik
Avatar - sirien
H5? - sirien
DnD 5e - Merlin
DnD 5e - Log
CoC 7e - Elfax
Příšera týdne - RoVan
EDnD záporáci - Ebon
14.9.2023 18:54 - Merlin
Neboj, já se vesměs odepíšu. Babaj se bude psát zítra
14.9.2023 21:41 - Jerson
Jen bych tedy podotkl, že přijedu asi až v pátek odpoledne, takže v současném rozpisu si ani Avatara, ani Vetřelce nezahraju.
16.9.2023 14:47 - sirien
ok, tak ten rozpis už asi moc líp udělat nejde, tak ho prohlásim za final

U Travelera je nenulová šance, že se možná stihne odehrát už ve středu přes půlnoc - jinak se plánuje dohrát (ráno)dopoledne / přes poledne. Nacht to nikdy netrál a netuší jak dlouho to zabere, kdyby se to ukázalo být rychlý tak případně může udělat ještě jeden termín (asi ve čtvrtek) pokud by byly zájemci. Ty čtvrteční odpolední hry (Merlinovo DnD a Elfaxovo Dishonored) skoro určitě nalákaj nějaký lidi co budou přítomný ale tabulku nám ignorujou nebo se na ně nezapsali (od oka bych tipnul že si třeba Gurney bude chtít zkusit Dishonored)


Jerson: ne no :( Ale ono když tam si na 3 sloty a máš zájem o 4+1 hru, tak to se dost dobře nedá :)

Jinak se to tam stlouklo Merlinovi v sobotu na Příšeře a DnD (podobně co Jerson - 6+1 hra se beze ztrát moc neposkládaj) a Elfaxovi s Erin a Nachtem ve čtvrtek na Hunterech a Vetřelcovi - to sou bohužel dvě hry který byly ale odsouzeny se střetnout (já i Demonica je chceme mít večer a tam se to už prostě neseskládává :/ )
16.9.2023 15:02 - LokiB
sirien: díky za rozpisy. jen jsem se v něm odebral z Omegy, ta je až v pátek večer, kdy už budu pryč
16.9.2023 15:20 - sirien
Tams byl bez šance, odjíždíš dřív než Jerson přijíždí :)
17.9.2023 18:51 - Merlin
Sirien: já vím, něco zruším, jsa neschopen být na více než třech místech současně
17.9.2023 20:10 - Log 1=0
Merlin+Babaj
Když půjdete ke mě, tak RoVan má 4 hráče a já 3, což jsou fajn počty.
Když půjdete k němu, tak on má 6 hráčů, což je na PbtA už hodně, a já 1, což bych musel lepit na místě.
Ale žádný nátlak...
18.9.2023 08:02 - Merlin
Log: tomu se pochopitelně nedá odolat :)
18.9.2023 08:06 - Merlin
Prokletí Grimmwaldu
Pro urychlení začátku hry (protože přijedu ve čtvrtek po poledni, dají-li bohové D1), bych poprosil účastníky, aby si připravili postavu na 3. úrovni.
Požadavek: Člověk
Pro ty co se přidají až na místě budu mít předpřipravené.
20.9.2023 15:31 - MiaStar
Ahoj, fakt rádi bychom si něco já i Michal zkusili, ale jsme úplný začátečníci. Je u některý hry možnost se zapojit, aniž bychom ostatní prudili a zdržovali?
20.9.2023 17:56 - Nachtrose
MiaStar píše:
Ahoj, fakt rádi bychom si něco já i Michal zkusili, ale jsme úplný začátečníci. Je u některý hry možnost se zapojit, aniž bychom ostatní prudili a zdržovali?


Deskovky nebo RPG? Jako i když to vypadá, že už je téměř vše rozebráno, určite se bude dát na místě někam připojit operativně a vetší část her počítá s tím, že minimálně někteří zúčastnení to ještě nikdy nehráli.

Když tak v organizačním sheetu je tabulka, se do ní připište a ono se to nějak seskládá.
20.9.2023 21:50 - sirien
Ty čtvrteční hry přes den vypadají v pohodě. Popř. je dost možný že se něco dá dohodnout něco dalšího na místě.
20.9.2023 22:26 - Log 1=0
Ta moje hra vypadá dost volně a nováčky snese.
20.9.2023 22:47 - Nachtrose
MiaStar: a mozna by pomohlo trochu upresnit o co by jste meli zajem, pokud mate nejaky preferovany zanr nebo tak. Nabidka sama o sobe je pomerne ruznoroda.
21.9.2023 13:43 - Gurney
Na sobotu 10:00-14:00 nabízím Spire: The City Must Fall, rpg o spiklencích/kultistech z řad temných elfů, kteří se snaží osvobodit svoje technomagické město od nadvlády dekadentních high elfů. Vítáni jsou všichni, komu nevadí násilí až body horror, provádění nemorálních a hnusných věcí ve jménu revoluce, a spíš než poslouchat předpřipravený příběh se chtějí poprat se zadanou misí a nečekanými zvraty, které hra přinese. Přijde mi nicméně fér přednostně nabídnout místa lidem, které jsem v rámci této Dálavy požádal o ukázkovky (Demonica, Sirien a Tomislav, dorazí-li), úplným rpg začátečníkům, případně lidem, co jsou na Dálavě poprvé. Postavy mám připravené (deníky jsou v AJ, ale není toho moc), jen dotvoříme vzájemné vztahy, a pravidla jsou velmi jednoduchá.

21.9.2023 17:36 - MiaStar
tak se budem těšit, dík za reakce
Nachtrose: napoprvé asi nebudeme na žánr nijak vybíravý. Já inklinuju spíš k fantasy... magie, elfové... nejsem moc fanoušek válečných a politických věcí. Za Michala v tomhle uplně mluvit nemůžu.
21.9.2023 19:15 - sirien
Gurney: díky za nabídku, zní to cool, ale já fakt chtěl zkusit Monster of the Week :)
21.9.2023 20:54 - RoVan
Koukám, že ve čtvrtek večer je docela dost zájemců na Huntery a Vetřelce. Kdyby tam byl přetlak (jakože už teď je tam 12 hráčů na 2 hry + lidi co se nevyjádřili a možná si budou chtít zahrát taky), tak bych mohl na místě nabídnout něco z her níže, když bude zájem.

- Další běh Vetřelce - Kočár bohů (stejný scénář jako Demonica)
- Call of Cthulhu - Mlha v brně
- Příšera Týdne
- JaD/DnD
26.9.2023 09:29 - Tomislav
Ahoj - dávám vědět že dorazím (cca v pátek v poledne). A Demonica s Gurneym mě požádali o City of Mist. Tak ho prosím uvést do RPG tabulky. Věřím že na tohle se najdou hráči.
26.9.2023 19:00 - Dukolm
City of Mist mám na seznamu co bych zkusil takže věřím že se najdou.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089599847793579 secREMOTE_IP: 18.224.59.231