sirien
24.8.2023 00:10
Podzimní Dálava 28. září - 1. října 2023
.



ORG SHEET:
- RPGčkovej rozpis
- Vezené deskovky
- Nákupy jídla pokud vezete cokoliv málo navíc!


  1. ST sirien
  2. ST Hroch
  3. ST Hanka
  4. ST Demonica
  5. ST Dukolm
  6. ST Nachtrose
  7. ST Peťo
  8. ST MiaStar
  9. ST Michal
  10. ST Gurney
  11. ST-PÁ Loki
  12. Sathel
  13. Kryštof
  14. Ugy
  15. Pepa
  16. RoVan
  17. Log
  18. rocik
  19. Elfax
  20. Erin
  21. Merlin
  22. Babaj
  23. ČT-PÁ Nina
  24. PÁ Jerson
  25. PÁ Ebon
.

SWN - Ugy
Omega - Jerson
Vetřelec - Demonica
Dishonored - Elfaxik
Avatar - sirien
H5? - sirien
DnD 5e - Merlin
DnD 5e - Log
CoC 7e - Elfax
Příšera týdne - RoVan
EDnD záporáci - Ebon
Autorská citace #81
11.9.2023 21:52 - Erin
Merlin: jo, můžu dojet do Přerova.
Autorská citace #82
13.9.2023 13:41 - Ebon Hand
Zdravím všechny. Rád bych dojel na pátek, v sobotu bohužel máme dětskou oslavu, to je neřešitelné. Nina přijede buď v pátek se mnou, nebo od čtvrtka do pátku, když nevyjde hlídání. (když vyjde extrémně dobře, mohlo by to být více dní (st/čt) do sobotního dopoledne)

Kdyby byli zájemci po minulých šílenostech. Tak bych potřeboval odehrát jednu drsnější hru za záporáky. Dračí kult se chystá na finále, oživení nenáviděné a nejzlejší bytosti království, starého podlého draka.
Hra v pátek.

EDIT: Siriene, překonal jsem se a dneska ti pošlu pravidla.
Autorská citace #83
13.9.2023 13:47 - sirien
Ebon Hand píše:
Siriene, překonal jsem se a dneska ti pošlu pravidla.

Shiny!
Sem ti řikal, že to zvládneš :)
Autorská citace #84
13.9.2023 14:37 - Merlin
Ebon: jééé..už se na tebe těším a zájemce pochopitelně jsem, jako vždy
Autorská citace #85
13.9.2023 14:47 - LokiB
Ebon: ajvaj ... pátek nedám, to už svištím zas na jinou akci :( škoda přeškoda.
Autorská citace #86
13.9.2023 15:16 - Ebon Hand
Merlin: rád tě uvidím kámo!
Loki: tak to je škoda, se zlotřilým Wessanem jsem počítal. Hotl se nedá nic dělat. :-(
Autorská citace #87
13.9.2023 18:00 - Merlin
Hele, ptám se otevřeně, nabídka je fakt velká. Mám vůbec řešit ten oneshot? Myslím, že nebude tolik času a hlavně zájemců
Autorská citace #88
13.9.2023 18:26 - sirien
Výborná otázka. Já se teda obětuju a budu hrát škatulata...

Prosím všechny ať vyplní druhý list tabulky následovně:
- kdo nabízí hru ať do sloupce "časy" napíše své případné preference na to kdy to ne/uvádět - plus jak předpokládá že bude dlouhá (odpoledne nebo večer / odpoledne + večer je nejspíš dostatečně jemné rozlišení :D )
- všichni kdo mají o nějakou hru zájem ať se napíší do dalších sloupců

...já to pak vezmu a zkusim nějak optimalizovat :)
Autorská citace #89
13.9.2023 18:36 - sirien
Jinak sem tam teď přepsal to co padlo tady v diskusi a těch her je 11 - když vezmu že máme 3 plný dny, což je 6 herních slotů (plus případná rána pro zájemce...) a bude nás podle všeho přes 25, tak myslim že se tam ty hry užijou v pohodě všechny :)
Autorská citace #90
13.9.2023 19:19 - Merlin
Dal jsem termín to odhadem. Přijedu ve čtvrtek kolem poledne, takže od té doby...
Autorská citace #91
14.9.2023 08:00 - Jerson
Možná by to už chtělo přidat i nějaký systém priorit pro hry, nebo to ne?
Autorská citace #92
14.9.2023 08:55 - Nachtrose
Jerson píše:
Možná by to už chtělo přidat i nějaký systém priorit pro hry, nebo to ne?


Taky jsem přemýšlel, jak si označit, kterou hru bych určite chtěl hrát a kterou pri přetlaku klidne postoupím. Nebo tak něco.
Autorská citace #93
14.9.2023 10:05 - Merlin
To je jak přihlášky na školy :D, dám to všude a budu ubírat
Autorská citace #94
14.9.2023 10:11 - sirien
Se vytučněte tam kde o to fakt hrozně moc stojíte a dejte se kurzívou tam kde jsem rybaříte.
Autorská citace #95
14.9.2023 10:18 - Nachtrose
Merlin píše:
To je jak přihlášky na školy :D, dám to všude a budu ubírat


Tak sám jich máš 6 + NPC + DM ;-)

Ale je pravda, že většina GM zatím psala neco ve smyslu " od čtvrtka kdykoli". To se pak špatně něco plánuje a konflikty jsou očekávané.
Autorská citace #96
14.9.2023 11:10 - Nachtrose
Tak po nezrale uvaze jsem se rozhodnul taky prihodit polinko na vatru nabidek. A to konkretne:

Traveller 2e ( Mongoose publishing )
Herni okno kdykoli ct-so; ocekavany cas: netusim, hadam 8h+; pocet hracu: idealne asi 4

/edit: ohledně herního času: ~8h je počítáno i s tvorbou postav, což je kooperativní "minihra" tak na 1-2h odhadem. Stále je možnost si udělat "session 0" na tvorbu postav když bude zrovna pomalej den a pak naplno hrát v jiném termínu.
Autorská citace #97
14.9.2023 12:47 - Merlin
Nachtrose píše:
Tak sám jich máš 6 + NPC + DM ;-)


Samozřejmě :), třeba se dostanu alespoň na toho DM

Edit: na svou vlastní hru jsem se jako hráč nenapsal :D, to mě tam někdo šoupnul, takže jen 5+NPC+DM
Autorská citace #98
14.9.2023 13:14 - Nachtrose
Merlin píše:
Edit: na svou vlastní hru jsem se jako hráč nenapsal :D, to mě tam někdo šoupnul, takže jen 5+NPC+DM


To tam dopisoval Sirien a GM dané hry dal do rámečku. Nicméně tam máš pořád 6 her + NPC + GM.
Autorská citace #99
14.9.2023 14:01 - Merlin
Nachtrose píše:
To tam dopisoval Sirien a GM dané hry dal do rámečku. Nicméně tam máš pořád 6 her + NPC + GM.

Ještě bych se někam napsal :), ale nemůžu se rozhodnout
14.9.2023 18:23 - sirien
Udělal sem první provizorní (!) nástřel (!) rozložení a docela se to seskládat dá...

Merlin, Elfax, Erin: doporučuju použít tu prioritizaci, protože ste se napsali na tolik her že se to fakt nedá seskládat abyste dostali všechno :)


Taky bych rád poznamenal, že ne všichni lidi co jedou to tu aktivně sledují popř. něco vyplňují, takže to že se někam připsali dva nebo tři lidi neznamená, že z toho na místě nebude čtyři až pět.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067263126373291 secREMOTE_IP: 3.142.98.108