Žižcon 2017

Festival deskových a rolových her 14. - 17.9. 2017 v Žižkovském kostele v Praze.
Napsal Demonica

Žižcon je festival rolových a deskových her, který se koná v netradičních prostorách jediného kostela Československé církve husitské na Žižkově, což mu dává unikátní atmosféru.


Druhý ročník proběhne ve dnech 14.-17. září 2017. Vzhledem ke komornímu charakteru se festival nese v duchu "udělej si sám", díky svému nekomerčnímu zaměření totiž spoléhá na zapojení účastníků. Návštěvníky čeká bohatý program plný rozličných různých aktivit a přednášek, v rámci něktěrých navštívíte i temná zákoutí Žižkova.


Deskové hry
Vybaví se Vám Člověče, nezlob se! ? Tak to u nás nečekejte! Na festivalu ŽižCon představujeme nerdovské i široké veřejnosti moderní zábavu jakou deskové hry nabízejí.


Rolové hry
“Kolik má ten drak ještě žívotů? Ještě 42? Vrhnu po něm obouručák a šest kostek!” Hry na hrdiny se od těchto dob poněkud posunuly ale princip je stále stejný – stůl, fantazie, kamarádi.


Larpy
Divadlo bez scénáře, diváků a chlebíčků o pauze. Hráči se ponoří do předem napsaných rolí v předem napsaném světě s nepředvítelným výsledkem.


Doprovodný program
Čajovna? Zahrádka? Přednášky? Šifrovačky? Pohybové aktivity? Workshopy? Tak tomu všemu my na ŽižConu říkáme doprovodné aktivity!


Více se dozvíte na stránkách Žižconu

Napsal Demonica 25.08.2017
Diskuze k tomuto článku již probíhá, můžete se přidat zde.
Obsahuje 4 příspěvky.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12943887710571 secREMOTE_IP: 44.201.97.0