Hlášky

Kterak být úspěšným Zlým krutovládcem
Stát se Zlým krutovládcem je zdánlivě výhodné povolání. Plat je přiměřený, nabízí se řada zaměstnaneckých výhod. Leč každý zlý krutovládce, kterého znám byl nakonec svržen a zničen. A tak, kdybych se náhodou stal Zlým krutovládcem...
[#136] Mé muže, kteří (fatálně) nesplnili svůj úkol nebudu zabíjet okázale před jejich kolegy, ale zajistím, aby sjeli autem z hodně vysokého útesu. Do toho auta pro jistotu nechám nainstalovat sto litrů benzínu. Co kdyby. U smuteční večeře pak jen tak jakoby náhodou prohodím, že je to smutné, že zrovna nějakou pitomou shodou náhod umřel zrovna ten, co to před tím tak zvoral.

Drobnější prohřešky trestat snižováním platu, to funguje leckdy spolehlivěji než zabíjení.
[#135] Můj generátor štítu bude natolik výkonný, že bude štít poskytovat i sobě.
[#134] Důležitá hesla do mého počítačového systému NEBUDOU podle jmen mého mazlíčka, členů rodiny, nepřátel ani nikoho jiného. Budou to náhodná slova ze slovníku prohnaná vypatlátorem.
Pokud zjistím, že nějaký z mých pracovníků má snadno prolomitelné heslo, bude nejprv varován, ať jej změní. Neučiní-li tak do jedné hodiny, budou mu odebrána veškerá přístupová práva a pro výstrahu bude zabit.
[#133] 133. nebudu zotročovat ani vykořisťovat lidi v blízkosti mé pevnosti, ale naopak budu jim dodávat veškerý blahobyt, aby potom nepomáhali hrdinovi mne zničit, ale místo toho aby ho hned nahlásili, nebo lépe zabili.
[#132] Moja bomba nebude mať žiadne drôty. Žijeme v modernej dobe a plošné spoje ich celkom dobre nahrádzajú.
[#131] O činčilu nebo králíčka se bude starat nějaký loajální imbecil, který nemá šanci cokoli z mých výlevů pochopit nebo si alespoň zapamatovat. Ten bude zároveň hlídat, jestli nikdo neposlouchá za dveřmi, a v případě odposlechu mě upozorní snadným a rychlým zatáhnutím za provaz poplašného zvonu, k čemuž bude pochopitelně vycepován (radši ať občas vyzvání bez vyzvání, než aby někdo slyšel můj proslov). Místnost vyhrazená pro mé zvířátko bude samozřejmě zajištěna a pravidelně kontrolována proti technickým či magickým odposlechům.
[#130] Když se mermomocí někomu budu chtít svěřit se svým geniálním a ďábelským plánem na ovládnutí světa, který překvapivě, narozdíl od plánů ostatních Temných pánů, funguje, nebudu se svěřovat lidem. Pořídím si činčilu nebo králíčka.
[#129] Buď budu mluvit, nebo budu bojovat, ale nikdy nebudu zkoušet stihnout obojí najednou. Pokud mám šanci zabít hrdinu, zabiji ho okamžitě a nebudu, opakuji, nebudu se vyžívat v hrdinově bezmocnosti a pronášet před jeho zabitím dlouhé proslovy o své genialitě/šarmu/moci apod. Pokud mne takové tendence přepadnou, nejdříve zabiji hrdinu, zničím veškeré jeho ostatky a potom teprve začnu řečnit.
[#128] Neseberu padlému hrdinovy jeho amulet a nedám si ho na krk, dokuď ho moji mágové neprověří. Zvlášť né v době kdy hrdina teprve umírá.
[#127] Zároveň nechám své nejdůvěryhodnější spolupracovníky vybrat tajné agenty, kteří budou hlídat, zda se z některých členů komand nestávají hrdinové. Aganty budou proti stejnému nebezpečí hlídat ti, kteří je vybrali (a samozřejmě se všichni budou hlídat mezi sebou).
[#126] Najmu si smrtící komanda křížem krážem prohledávající mé území a okamžitě likvidující kohokoliv s úrovní bojovníka, čaroděje, hraničáře, či jiného potenciálně nebezpečného povolání.
[#125] Nebudu tak hloupý, abzch svúj řídící počítačový systém připojoval k internetu, dobrý hacker je vždy lepší, něž nejlepší zabezpečení. Dále terminály na chodbách budou jen terminály a nebudou mít vstup usb, irda atd. atp.
[#124] 124. Pokud mě hrdina odzbrojí, daruje mi život a otočí se ke mě zády. Tak zůstáván bezbranný a malou schovanou zbraň nechám schovanou. Použiju ji jen v případě: 1)Když se OPRAVDU, ale opravdu nikdo nekouká. Pozn: a budu mít šanci hrdinu přežít alespoň déle než o 1 hodinu 2)Bude mi slíben spravedlivý soud za mnohonásobnou vraždu, velezradu a genocidu od právě osvobozené lůzy, kterou jsem deset let zotročoval.
[#123] Chtělo by tošku opravit: Žádný z mých počítačů v mám tajném doupěti ve kterých jsou uloženy supertajná data nebde mít vypalovačku. Ani disketovou mechaniku! Ani USB, bluetoot, infra port, připojení k internetu a... Nebudu mít počítač. Raději si všechno zapamatuju.
[#122] Budu konat a nebudu jen kecat.
[#121] Žádný z mých počítačů v mám tajném doupěti ve kterých jsou uloženy supertajná data nebde mít vypalovačku. Ani disketovou mechaniku!
[#120] Nemá cenu dávat varování před mým útokem na YouTube. Sice se na to podívá spousta lidí, ale nikdo mě nebude brát vážně.
[#119] Vím, kam přijdou všechny kalkulačky. Prostě umřou.
[#118] Dám si pozor, aby se mi nenarodilo jediné dítě, kterému se nedostane mé osobní výchovy, protože by mně jinak mohlo zabít. To by znamenalo přiznat se k otcoství a doplatit alimenty za uplynulá léta. Takový parchanti budou zabiti ihned při porodu.
[#117] Pár vylepšení: 5) Zastřelení je dostačující pro všechny mé nepřátele; nevím, čím by si měli zasloužit komplikovanější popravu.
65. Pokud budu mít počítačové systémy s veřejně přístupnými terminály, mapy mého komplexu budou mít jasně označenou Hlavní kontrolní místnost. Kdo tam dojde, na obrazovce naskočí nápis "SEŠ V PYTLI!" A to bude poslední, co uvidí. Žádná kontrolní místnost ve skutečnosti nebude. A v systému stejně nebude vůbec nic důležitého.
94. Jakýkoliv datový soubor, který bude důležitý bude zvětšen na nejméně 1.45Mb. A vůbec - nebude důležitých datových souborů.
99. Jakákoliv magie a nebo technologie, která dokáže záračně oživit člověka, který se obětoval pro druhé bude zakázána a zničena. V případě, že se to nepodaří, budou těla nepřátel okamžitě anihilována. Vzorky jejich DNA, zapomenuté při lékařské prohlídce, budou anihilovány také, s tím, kdo je zapomněl.
117. Veškeré tajné organizace a spiknutí k mému odstranění založí moje tajná policie, aby byl přehled, kdo se přidá.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15362405776978 secREMOTE_IP: 3.208.22.127