Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
24.7.2017 18:10 - tony
za mne je pálení FP v pohodě když děláš něco co umíš nebo čemu rozumíš.Když něco dělám "poprvé" jako např.zastrašování tak mi tam prostě nesedí že dám FP a mám 20+.......Možná kdybych to chtěl v budoucnosti umět tak pak jo,skusím to dám fp,vidím výsledek a řeknu si fíha to bylo hustý to ted budu dělat.....Takhle si to umím představit.

Ty bys jí možná neřešil ale postavy ano,kord když jsem si házel na percepci a uspěl.
24.7.2017 19:09 - Elvid
Hunter píše:
ze nekdo nepouziva FP pote

To nebylo myšleno nějak zle, nebo že měl FP použít...pouze,že tam ta možnost taky byla. ;-)
Jinak já nepoužíval na přípravu skrýše FP, ne kvůli tomu, že bychom měli jistý úspěch, ale protože mi nepřijde vhodné používat na takovouto věc FP. Jinde nevím, kde by se používaly, ale to je celkem jedno. ;-)
Rozhodně do toho nebudu mluvit hráči, kdy použít o to jsem se nesnažil a ani jsem nechtěl, aby to tak vyznělo. Tam jsem chtěl jen lehce popíchnout Tondu k delším zápisům, než pár větama... O:-)

tony píše:
Ty bys jí možná neřešil ale postavy ano,kord když jsem si házel na percepci a uspěl.
Tohle není o postavách. Tam jsem právě ani nechápal jako hráč, čeho si můžeš všimnout, nehledě na to, že by se to tam pak odehrálo trochu jinak.
Jestli jsi zaznamenal, tak jsem tam jako hráč řešil, ke komu jdeme provézt ten výslech, abych se ujistil, že právě nemusím za postavu nic dělat a ani říkat, abych výslech odvedl na druhého strážného.

Něco jiného by bylo, kdybych to ukrytí následků aktivně neřešil, případně aktivně neřešil, kam a jak jdeme.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13145995140076 secREMOTE_IP: 54.198.104.234