Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
Autorská citace #41
27.5.2017 09:01 - Elvid
Zápis není nutné nějak řešit, je to stejně jen maličkost ;-)
Podle mne bys poznala, že není člověk (to by to musel minimálně zkoušet maskovat nějakým makeupem, což nedělal) a on se i bude vydávat za Near Humana z okrajové planety. Rasa řekněmě Akardian (ať to není o tolik jiné jméno). Ohledně těch "zavřených pus" v tvářích Ti řekne, že tam mají další čichové receptory, protože na jejich světě existuje dravá zvěř, která splývá s okolím a nevydává žádný zvuk při pohybu, takže je skoro jediná možnost ji objevit díky pachové stopě, na což se tam adaptovali. (Něco v tomto směru, aby to nebylo daleko od pravdy, ale přitom úplně zcestné...ještě budu muset vymyslet nějakou okrajovou planetu, ale tu nebude mít tendenci říkat.)
Jinak ho nemusíš označovat Anzati, ale přímo jménem...schválně jsem ho ve svém zápisu přidal, jen jsem neznal jména ostatních krom Pavlova. :-) Sukko Leris (jen možná otočím přijmení a jméno, takže Leris bude jméno...O:-) )
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10742211341858 secREMOTE_IP: 23.20.157.174