Jarik
3.8.2011 19:55
DrD II - hraní by Jarik
Tak jsem si rikal, ze bych si rad zahral DrD II.
A proc to nespojit s vytvorenim herni skupinky - lokalizace: C.Budejovice, Kolin, Praha (pripadne Pardubice).
Takze se hlaste :)
I ja si chci hru uzit. Nechci hledat duvody proc nehrat, ale zpusoby jak hrat.
Autorská citace #1
3.8.2011 23:07 - Sparkle
Jsme tři z Prahy a chtěli bychom zkusit aspoň oneshot, na kampaň mít sílu nebudem, ale jestli by ti oneshot pro začátek stačil...
Autorská citace #2
4.8.2011 13:04 - noir
Mě by to teda taky docela lákalo vyzkoušet - už jen proto, abych si udělal názor. Ale taky spíš one-two-three shot :)
Autorská citace #3
4.8.2011 15:54 - Jarik
jeste nema v hlave zadny pribeh hotovy, ale zkusit to chci.
termin hrani mi vychazi realne na 28.8. (nedele) ci pak v zari (ale nevim zda nebudu muset na sluzebni cestu nebo na skoleni kvuli VS).
Jediny drobny problem s hranim v Praze je ten, ze nemam prostory.
Pokud je nekdo z vas zaridi, tak to klidne prubneme.
Autorská citace #4
4.8.2011 20:12 - Shako
Hrani v Praze taky podporuju - zahral bych si urcite aspon "tvorbu postavy", kdyz se to zvrhne ve vetsi kampan, tak to vadit nebude... Ve vhodnych terminech jsem schopen nejaky prostor k hrani zaridit tj. kdyz se dohodneme dopredu, tak muzu rict, zda jsem schopen zajistit prostor k hrani.

Jariku, chapu to dobre, ze chces (si ochoten) delat PJ, tedy pruvodce (dle nove terminologie)?
Autorská citace #5
4.8.2011 21:22 - Jarik
je to lehce silene, kdyz ten system vubec neznam, ale... tezko na cvicisti, lehko na bojisti :)
Nejspis pro zacatek vezmu nejake old-dobr z GameCONu :) a zkusim jej predelat do systemu DrD II (ta dobr. co jsou na webu necekejte).

Kdyz se to zvrhne, tak s tim klidne seknu :)
Tvorba postavy je pohoda. I ja si svou udelal za 15 minut :D
a pak jsem jeste 15 minut zkoumal schopnosti (ktere jsem neznal) :D
Autorská citace #6
4.8.2011 21:35 - Shako
O to vic se tesim:)

Jo a jak vypada novy Jarik?:) Nahod aspon zakladni pravidlovy popis:)
Autorská citace #7
4.8.2011 22:18 - Almi
Jarik: Nedělej žádný quest, dopadne to mizerně. A už vůbec ne nějaký z GC. Vlastní zkušenost - nastuduj si pravidla a odehraj ten příběh, co je v knize - Návrat do Bílého hradu. Na něm se lidi naučí, neodradíš je třeba dlouhým soubojem v době, kdy nikdo nezná ještě pravidla pro boj. Navíc je docela hezkej. A hlavně - opakuju znova - pravidla si nastuduj. Protože, ač se říká co chce, jsou docela hodně nepřehledná, aspoň 1-2 lidi u stolu by je měli znát.
Autorská citace #8
4.8.2011 22:31 - Sparkle
Já jsem spíš pro září a buď v průběhu týdne nebo o víkendu až bude venku ošklivo... prostory by taky byly, pokud se to domluví dopředu.
Autorská citace #9
4.8.2011 22:31 - alef0
Ja tiež hrám zajtra prvýkrát a plánujem dať Jarika; ten sa dá dobre naškálovať podľa ostávajúceho času. Uvidíme ako pôjde hra, možno na začiatok vynechám manévry.
Autorská citace #10
4.8.2011 22:38 - noir
U nás by se taky dalo hrát - teda pokud nevadí občas se hemžící děti. I když tři díly Zvonilky by je mohly zmáknout. Datum je mi relativně fuk, ale víkendy raději ne.
Autorská citace #11
5.8.2011 06:20 - Ulrik
Pokud sháníte prostory na hraní, tak by možná šlo využít "jeskyni" v herně Outpost. Mají tam místnost přímo určenou pro hraní DrD,DnD atd. Je nutno si ji včas zarezervovat - http://www.hernaoutpost.cz/rpgs.html
Autorská citace #12
5.8.2011 06:42 - noir
TO místo je takřka ideální!
Autorská citace #13
5.8.2011 07:32 - andtom
V outpostí "jeskyni" jsme hráli ve středu, trochu vyšší vlhkost vzduchu, ale jinak OK.
Autorská citace #14
5.8.2011 08:20 - Jarik
Shako píše:
Jo a jak vypada novy Jarik?:)

zalezi na tom, jak ho vidis ves vych ocich. Urcite ma zaklad v Lovci. MOzna tak 4-5 urovni. a k tomu tak 1 uroven bojovnika.

to Almi: Nekteri jiz Bily hrad hrali :)
a ja sam uz mam pravidlovy elaborat na 20 stran toho podstatneho :)
Autorská citace #15
5.8.2011 08:21 - Jarik
ja jen vim, ze pres tyden jsem zabity praci a v sobotu skolou.
Autorská citace #16
15.8.2011 10:40 - Shako
Padnul uz nejaky termin? Treba tento tyden nebo ten pristi? V Praze samozdrejme:)
Autorská citace #17
15.8.2011 10:51 - noir
Příští by byl fajn čtvrtek nebo pátek. Ale Jarikovi za chvilku začíná školní rok, tak uvidíme...
Autorská citace #18
15.8.2011 11:03 - Sparkle
V nejhorším můžu nějaký dobrodružství uklohnit já... mám nějaké oneshoty co jsme hráli v DnD, třeba nebudou v DrD2 fungovat ale aspoň se tím ukážou mantinely systému...
Autorská citace #19
15.8.2011 11:05 - Jarik
jde o to, ze 28.8. vezu material do Kolina a zabydluji se. a vikend potom musim do Budejc.
Realny je termin 10.-11.9. nebo ten 17.-18.9.
V srpnu to jiz nestihnu.
A rozhodl jsem se, ze v tydnu hrat nebudu. Jedine o vikendu.
Kdo chce hrat, necht se tu sam napise na jeden z terminu (10.,11.,17.,18.9.).
Pokud hovorite za vic osob, napiste svuj nick a verzi +x(za x dosadte cislo) :)

Pokud mate jiz predstavu, jaka postava vas zaujala, napiste. Hrat budeme umyslne od zacatku (takze level 3).
Autorská citace #20
15.8.2011 12:05 - Shako
Jarik: Vyhovuje zatim 11. a 18., mozna i 10. a 17. (zalezelo by na case zacatku). Jeste jsem ty pravidla presne nestudoval - odhadem me zaujal vedmak (tusim bojovnik+mastickar), laka me zkusim magie (zarikavac).

Sparkle: Klidne, nahod nejake jine terminy nez Jarik a treba se dohodneme na DrD II by Jarik bez Jarika.:) Ja muzu do konce srpna vcelku libovolne, kdyz se dohodnem (urcite od 18.8. ctvrtka az do nejakeho utery/stredy..), pak zalezi na terminech.:)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088195085525513 secREMOTE_IP: 52.14.240.178