Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
9.9.2014 12:57 - Vojtěch
Nepomáhají alespoň trochu ty power kartičky?
9.9.2014 13:02 - noir
Vojtěch: Vůbec. Mít pakl je složitější než mít deník. Těch power je prostě moc a jsou na sobě často hodně navázané. Aspoň pro mě... Obecně mi vadí i to, že se musí na epicu už postava hrozně vybalancovávat - musíš si dávat bacha na to, aby to nebyl úplný superman, ale současně, aby byla k něčemu. Příliš voleb, možností, potenciálu... (jo, je to divný, že brblám nad tímhle, obecně mám možnosti rád. Ale tady je toho moc)
9.9.2014 14:18 - Meldin
Pokud se pamatuju, tak původní záměr byl střídat DnD a 13th Age. Takové možnosti bych se já osobně vůbec nebránil. Kromě mě a Alnaga už je Beltar třetí člověk (plus ještě možná Sethi), který říká, že mu 4e vyhovuje víc a tak bych takovou možnost prostě znovu zvážil. Myslím si že důležitý je si zahrát než řešit, který systém je lepší :) Pokud jde o mně, tak můžu hrát klidně obojí. Pokud by takhle uvažovali i ostatní, tak by třeba byli spokojeni všichni ;)
9.9.2014 14:21 - Beltar
Almi: Rozhodl jsem se, že ten čas na AE jednou za 14 dní prostě bude a basta. :-)
9.9.2014 14:25 - Shako
Beltar: Super. :)
9.9.2014 18:45 - Almi
Beltar píše:
Almi: Rozhodl jsem se, že ten čas na AE jednou za 14 dní prostě bude a basta. :-)


Takovýho Tě mám rád! :)

Obecně - AE (AA) jsem na 4e začal a z nejrůznějších důvodů ji tam i dohraju. Minimálně hlavní kampaň (dovedu si představit občasné příběhy s těma postava hrát podle jiných pravidel - může to být zajímavé, stejně jako hrát s jinýma postavama v příběhu hlavních postav etc.). Zároveň vím, že se příběh uzavírá. Původní záměr byl ukončit ji po podzimní sezoně (tj. do konce roku). Uvidíme, jak to půjde, vzhledem k opožděnému startu. Nicméně - Už delší dobu převažuje vyprávění (i za pomoci Ikonických mechanik) nad soubojem. Takže bych se toho nebál. Beru to prostě jako výzvu :)).

Budu rád, když stávající účastníci (včetně "staronového" Beltara) dohrají příběh, ale nikoho nebudu nutit. Jen to chci vědět dopředu, abych se podle toho připravil příběhově, protože chci, aby si každý epic užil podle svého.

Co se Encounters projektu týče (tj. naší hry zde), nemám problém si kdykoli na přání většiny hráčů či po dohodě střihnout jakýkoli 4e příběh. Ať už pokračování původního, nebo Lair Assaultů, nebo nějaký z povedených jednorázových dobrodružství, co mám k dispozici z Dungeonů atd. pro nejrůznější levely. Ale do skončení hlavní části AE ode mne nečekejte super dokonalou přípravu na hru. Věnuji jí obvykle tak 1 večer v týdnu mimo hrací den. A - popravdě - 13th Age mi umožňuje nejefektivnější výkon jako DMa :)
9.9.2014 18:48 - Shako
Je mi to jedno, zda 4e (heroic tier určitě) nebo 13th. Netuším, jak na tom budu časově - zatím to vypadá tak různě. Ale pokud bych měl čas jen jednou za 14 dní, tak aktuálně se mi více libí hrání 13th Age než AE.
12.9.2014 18:00 - Meldin
Hrajeme pristi týden?
13.9.2014 18:13 - Smud
K diskuzi, mam rad oba systemy, ale jednoduchost a elegantnost 13th age preferuji. Ale pokud se bude hrat 4e, prijdu rad taky :)

Pristi tyden muzu kdykoliv pondeli az ctvrtek.
14.9.2014 11:59 - Almi
Příští (prostě ten týden, co te´d bude) týden jsem OK kdykoli mimo ÚT :)
14.9.2014 15:05 - Meldin
Takže jak jste na tom kdo ve středu?
14.9.2014 20:50 - noir
Zdar, za mě středa OK.
14.9.2014 21:26 - Smud
Aj prave koukam ze ve stredu mame nejakou seznamovaci party ve skolce. Stihal bych odhadem dorazit tak mezi sedmou a osmou.
14.9.2014 22:36 - Meldin
OK Takze ve středu u mě? Co Shako?
15.9.2014 08:59 - Shako
Středa 70%.
15.9.2014 12:24 - Smud
Ok stredu bych tam mel byt nakonec nejpozdeji v sedm. Lucka stihne prijit do skolky brzo cili ja se budu moct ztratit predcasne.
15.9.2014 12:53 - Almi
ALL: Fajně, budu se těšit ve středu u Meldina. Od 18. hodiny a Smud se připojí, OK? :)

Těším se!
17.9.2014 10:03 - Shako
Včera jsem odpasoval jinou akci a pověsil doma záclonu, tak dneska můžu dorazit. :-D

Alnag nebude? Takže můžu pokračovat s tím bardem...
17.9.2014 10:05 - Alnag
U mně zatím beze změn. Rodím knihu a firmu.
17.9.2014 10:14 - Almi
Shako, Alnag: To jste, koukám, docela úspěšní muži, oba! :)

ALL: Chcete dneska zahrát krátký příběh Burning Love s koboldama nebo chcete pokračování minulého s reverzním vodopádem? :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10385584831238 secREMOTE_IP: 3.138.204.8