Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
5.3.2015 15:33 - Almi
Děkuji všem za včerejší hru, snad jste si oslavu DM´s Day užili měrou vrchovatou a těším se zase příště!

BTW: Ale zabití Dungeon Mastera Vám nedaruju...tak jsem se snažil Vás co nejdéle mást. Kdyby to Noirovi metagejmově nedošlo, asi bych vydržel déle... :DD

Bylo pro mne osvěžující, nejen splnit Meldinovo přání o tom, že tu "někde přece musí být Pozorovatel" (pro Smuda - Beholder... - no, není lepší využití pro Ikonickou 5ku? :D

Shako: OSobně si myslím, že včerejší doba konce hry je tak nějak optimální. Smud prchá někdy už v půl jedenácté a to je moc brzo... každopádně se mi každá z postav ve 13th Age líbí tím, že mnohem silněji, na rozdíl třeba od DnD, umožňuje zprostředkovat silný herní zážitek a hlavně - skutečně dělá to, co dělat má a co od ní hráč očekává.

Takže - Paladin opravdu skvěle tankuje a nezná strach.. Comander skutečně velí a umožňujin jiným neskutečné věci, a není to tolik na úkor sama sebe. Druid je opravdu pánem mnoha podob a barbar? Mno, to je skutečný bitevní kolos :)

A - přestože stojíte na prahu epicu - tak je vše stále hratelné, vyvážené a souboje stále stejně rychlé, svěží a - smrtící! :D

Smud: Včera jsi přišel o 2 nádherný ikonický boje. A navíc o souboj s družinou NPC (krásně se ukázalo, jak jednoduše to i u nich funguje).
5.3.2015 17:10 - Shako
Dojel jsem trošku pozdě, tak žena skřípala zuby, ale nějak to půjde... když ne každý týden, tak aspoň na E.
Jo a sorry, že jsem tě tam nechali uklízet - to příště musíme líp naplánovat.


Zkoumal jsem ty varianty commandera a dá se to hrát hodně jako bojovník (téměř bez CP, jen a taktiky + válečnické bonusy pro všechny a mánevry). A kupodivu se to dá hrát ještě více na rozkazy (je tam další talent a command, který jsem nedocenil, dokud jsem to nehrál). A ještě je tam spousta možností, jak poladit save hody - včera jich tam bylo fakt hodně, ale ty nejsilnější commandy (ala rovnu ukončit kondici) stejně neplatí na last gasp.
9.3.2015 17:37 - Shako
Kdy budou další E? A jak to vychází s tím střídáním s AE? Tento týden se něco hraje nebo Almi (a captain) jede pryč?
9.3.2015 17:43 - noir
Jojo, mohly by být Encounters, co?
9.3.2015 18:04 - Almi
Shako, Noir: Bohužel, rád bych si zahrál, ale ve ČT odjíždím pryč a do té doby budu lítat jako fretka... takže bych to rozumně nestihl připravit, už takhle připravuju 2 open-gamingy na Hostýnské vrchy.

Jak je to další týden, to dám vědět, jak se domluvím s Nerhinn (během zítřka).
12.3.2015 18:19 - Smud
Cauky, uz jsem zpet, stredy mam na hrani rezervovane cili se mnou pocitejte :)
12.3.2015 19:08 - Meldin
jj. počítáme s tebou :D
14.3.2015 14:22 - Meldin
Hrajeme teď ve středu ne?
14.3.2015 22:47 - Shako
Pokud jsem pochopil diskuzi v AE, tak příští týden budou AE, další E.
15.3.2015 13:31 - Meldin
Aha. Tak to je fajn že to vím ;)
15.3.2015 17:13 - Almi
Meldin: Ano, jak píše Shako s tím, že Nerhinn ještě definitivně povrdí (neví, zda ve středu něco rodinného nemá).
17.3.2015 09:38 - Shako
Takže tenhle týden nic a příští budou AE? Takže E až za 14 dní?
17.3.2015 09:59 - Meldin
Hele asi jak kdo chce :D Já bych hrál klidně zítra ;)
17.3.2015 14:50 - Almi
ALL: Hola, tak pokud chcete, zítra, tj. ve ST 18.03.2015 se mohou hrát Encounters.

Od 18. hod, místo ještě bude upřesněno.
17.3.2015 14:54 - Shako
Zítra jsem plánoval něco jiné hraní (a chtěl jsem tam stáhnout i Captain), ale tak možná to úplně nedopadne, pak bych měl čas. Upřesním snad večer.
17.3.2015 15:02 - Almi
Shako: OK, vím, že je to na poslední chvíli, ale tak - uvidíme.

Příští týden nejspíš budou také E, protože Nerhinn bude pryč...
17.3.2015 15:29 - Meldin
No tak snad to zitra dame prinejhorsim v sestave smud noir a meldin ne?
17.3.2015 17:56 - Shako
Takže Captain v tom jede se mnou tj. bude budeme oba nebo ani jeden. :-D Nicméně ta pozice je stále nejasná. Ale dneska kolem 22h bych měl vědět jasný výsledek.
17.3.2015 20:29 - Shako
Poslední update: Zítra hrajeme dle plánu, takže se s Captainem neobjevíme na 13th Age (ale fakt je to škoda, kdybych to věděl dřív, tak to uděláme jinak).
17.3.2015 20:34 - Meldin
To je skoda. Taky me mrzi ze to domlouvame takhle na posledni chvili ;)

Almi: hrajeme tedy zitra?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091315031051636 secREMOTE_IP: 18.217.8.82