Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
Autorská citace #61
13.6.2010 20:06 - Jarik
23.6. bych mohl uricte i ja :D
Autorská citace #62
14.6.2010 16:04 - Beltar
Ahoj,
tak já bych si vzal na starost léčení. Budu sice trochu neoriginální, ale to mi nevadí - trpasličí Moradinův kněz (hybrid Cleric/Fighter)
Autorská citace #63
14.6.2010 20:18 - Jarik
a ja bych si vzal neco z psioniky... cokoliv co nebude vyuzito :D (myslim zamerenim kategorie)
Autorská citace #64
14.6.2010 22:42 - Meldin
Ahoj, jestli jsou nějaké předdefinované postavy, tak bych si vzal wizarda pokud bude.
Autorská citace #65
14.6.2010 23:12 - Naoki
jsem si jist, že ti předdefinovanou postabu někdo určitě rád připraví ;)
Autorská citace #66
14.6.2010 23:34 - Meldin
Naoki píše:
jsem si jist, že ti předdefinovanou postabu někdo určitě rád připraví ;)


Pokud nebudou předdefinované postavy, tak si nějakou samozřejmě udělám sám :-)

Neříkal někdo, že by se mělo začínat od 1 LVL?
Autorská citace #67
15.6.2010 12:08 - wlkeR
Předdefinovaný postavy pro současnou sezónu D&DE jsem někde viděěěl... Ha! Tady (zhruba uprostřed stránky je odkaz na PDFko ke stažení): http://www.wizards.com/dnd/Event.aspx?x=dnd/4new/event/dndencounters
Autorská citace #68
15.6.2010 12:13 - Almi
ALL: Co se týče encounters, tak zatím o postavách žádné info nemám.

Co se týče mého DMování The Slaying Stone, které startuje příští týden ve středu 23. června, tak jediné, co je předepsáno, je 1. level postav. Dále povoluji běžné vybavení (bez sunrods), každému do začátku 20 gp a 1 magic item lvl. 1 :o))

Speciality do PM, prosím.

Předpokládaná sestava je: Meldin, Smud, Beltar, Sethi, Andtom.

Jarik: Vzheldem k tomu, že se jedná do jisté míry o one-shot, nikoliv o Encouters, tvé časové možnosti jsou omezené (tvá účast na jedné hře nic neřeší) a hlavně - chci vidět, jak dobří budou výše zmínění v téhle sestavě (a jak oni uvidí mne), s tebou do téhle hry nepočítám. Věřím, že ti to nevadí. Pokud však budeš mít cestu kolem, klidně se zastav.

Co se týče samotného questu (doufám, že jste ho nečetli, byť úpravy ode mne tam budou, to se spolehněte).

Je to plánované opravdu na 2-3 sezení (max. 4, ale to jen, kdybyste fakt krutopřáísně roleplayovali i mezi sebou). Hra se odehrává v červnu, místo - Nentirské údolí, čas - desítky let po pádu lidské říše Nerath.

Z toho vyplývá, že se používá generický svět, včetně božstev a pozadí.

Knížečka říká, že na koncei budete mít 2. level, ale uvidíme, jak moc dobří budete. Sám můžu slíbit mix akce, zajímavých nebojových střetnutí a vyjednávání. Budete muset strategicky plánovat i se takticky rozhodovat, neb quest není lineární a může se stát, že dobré rozhodnutí některé věci urychlí a špatné zase ztíží.

Každá postava bude moci získat svůj osobní minor quest (v závislosti na typu povolání), což jí dodá povrchovou motivaci. Jak moc se do příběhu ponoříte dál a budete své charaktery rozvíjet je na vás. Nicméně zrazuji od solování, byť si myslím, že v této hře nehrozí.

Nenabízím žádný exotický quest, ale šanci užít si zajímavý příběh pro ty, kteří jinde vedou hru a chtějí se podívat na věc i z pohledu hráče pod evdením (snad) zkušeného DMa :o))

Průběžně sem pište, co si kdo berete za postavy (viz Beltar). A dejte mi o tom zprávu do PM (kdybych přehlédl).

Budu se těšit.. :-)
Autorská citace #69
15.6.2010 12:37 - Smud
Ahoj, omnlouvam se za pozdni reakci, byl jsem jako rozhodci v Parizi na turnaji WoW TCG.

Stredy mi obecne vyhovuji vsechny, cili urcite dorazim. Prinesu postavu barbariana, cili role striker. :)
Autorská citace #70
15.6.2010 14:49 - Sethi
Mám nějaké hrubé nástřely postav, ale radši bych si počkala na váš výběr (včetně rasy) a až pak se rozhodovala, každá z nich je tak nějak... míněná pro určité složení party.
Autorská citace #71
15.6.2010 15:57 - Jarik
Vnucovat se nebudu.
Sam jsem rad, kdyz pocet hracu neprekroci 5 :D

Kdyz se uvolni misto,.. tak mi dej Almi vedet (mobilem).
teoreticky bych mel byt s to 2-3 hry stihnout, nez mne dozene cas :D

(pripadne bych si volil roli Runepriest nebo Psion) :D
Autorská citace #72
15.6.2010 16:52 - noir
Jarik: psiona neber, je nudnej.
Autorská citace #73
16.6.2010 18:38 - wlkeR
No krása, TEĎ nám řeknou, že tuhle sobotu je Free RPG day :|
http://www.freerpgday.com/ Jak o tom mam Raptora informovat, když se to dozvim 3 dny před eventem? A ještě ke všemu z fejsbuku Xx
Autorská citace #74
19.6.2010 19:11 - andtom
Almi píše:
Nenabízím žádný exotický quest, ale šanci užít si zajímavý příběh pro ty, kteří jinde vedou hru a chtějí se podívat na věc i z pohledu hráče pod evdením (snad) zkušeného DMa :o))

Jen škoda prvního levelu. To je pokud jde o paletu zdrojů postav přehledná mateřská školka. Nechceš někdy později dát něco třeba kolem dvacátého?

Deva cleric ... pokud to nebude v kolizi se zbylými postavami.
Autorská citace #75
20.6.2010 20:06 - Almi
andtom: První level proto,že vás ještě neznám a quest je tak připraven..ono na levelu moc nezáleží... ale bude-li zájem, klidně. Jedno dobrodružsví pro 22.level by se našlo.. ;o) uvidíme.
Autorská citace #76
21.6.2010 07:04 - Beltar
On vysoký level s nesehranou skupinou je spíš k pláči, protože ti lidé nevědí jak spolupracovat se schopnostmi ostatních.
Autorská citace #77
21.6.2010 07:21 - noir
Přesně. Lidi se musí nejdřív naučit spravovat svoje zdroje a teprve potom se jim smí dát do rukou ty fakt velký hračky. To by dopadlo, jako kdyby někdo nechal ožralýho Rusa obsluhovat jadernou elektrárnu. Hm, to se vlastně stalo...
Autorská citace #78
21.6.2010 07:26 - Sethi
Vy děláte, jako by to měla být kooperativní hra, nebo co...
Autorská citace #79
21.6.2010 07:54 - Jarik
Vy delate, jako by to mela byt hra... :D
Autorská citace #80
21.6.2010 07:57 - noir
Vy děláte...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090939998626709 secREMOTE_IP: 18.191.223.123