Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
Autorská citace #21
24.3.2010 06:26 - Nachtrose
Dalcor píše:
Zatím se všichni zajímají o registrace ale nikdo ještě nenapsal jestli by to taky hrál...


Ja se o registraci zajimam zcela zistne a pro vlastni prospech. A ne, Encounters asi hrat nebudu. Nevim o zadne herne do cca 20km, kde by to hravali. Vlastne... do tech 20km nevim o vubec zadne herne. A se skupinou se schazim prilis na ridko, abych misto kampane zabijel cas necim takovym.
Autorská citace #22
24.3.2010 10:23 - Smud
Pokud dobre pocitam, tak "ano" nebo "ano nepravidelne" reklo 8 lidi. To vypada jako ze by se to dalo zkusit! :)
Autorská citace #23
24.3.2010 11:21 - andtom
Středa je pro mě dobrý den a pokud to poběží, budu chodit.
Registrován zatím nikde nejsem, ale to se dá narovnat.
Autorská citace #24
24.3.2010 11:46 - Nachtrose
Andtom: jako hrac bys mel dostat kartu s cislem na prvni navsteve, jako DM musis na wizardi stranky.

Ja se zkusil registrovat dnes rano, ale nejak mi neprisel mail s DCI cislem zatim. :-(
Autorská citace #25
24.3.2010 15:12 - Dalcor
Ja zacal registraci s WPN a cekam na DCI cislo abych se zaregistroval na Judges. Musim zjistit jak je to s registraci obchodu...

Mimcohodem jakej je rozdil mezi WPN a Encounters?
Autorská citace #26
24.3.2010 16:12 - Nachtrose
Encounters muzes vest pod WPN. Pokud budes oficialne regnutej DM muzes si z toho sbirat body a vyhody atd. Co vsechno ale, to jsem nijak do podrobna nestudoval zatim.
Autorská citace #27
24.3.2010 18:45 - wlkeR
Ony ty stránky ohledně té RPGA tématiky jsou takové strašně zábavné, co chvíli dostanu 404ku :/
Autorská citace #28
24.3.2010 18:50 - Meldin
Ahoj, jsou nějaké novinky?
Je reálné hrát už příští středu?
Bude se hrát v Dungeonu?

A co se domluvit na nějakém dalším hraní? Pokud jsem rozuměl dobře, tak se jedná pouze o jeden Encounter za večer. Když už se tam sejdeme, tak bych si raději zahrál déle než hodinu. Co si o tom myslíte?
Autorská citace #29
25.3.2010 07:54 - Dalcor
Novinky nejsou, včera jse se zaregistorval na WPN i s Dunegonem, s tím že v popisu bylo psáno že mi přidělí DCI číslo...

No dneska se koukám na customer service, vidím že reqeust solved, ale DCI number nikde...

Tj předpokládám že se stavím v herně a vyzvednu si standartní DCI registrační kartičku a pošlu jim to standartní cestou.
Autorská citace #30
25.3.2010 09:36 - Nachtrose
Dalcor: nevim, jake maji spozdeni, ale ja se registroval vcera rano a mail s DCI cislem jsem si nasel az po prichodu domu tj. po 16.h.Zabavne na tom bylo, ze ani v jednom z tech 3 mailu nebylo heslo k memu DCI, tak jsem ho musel resetovat pres "forgot password?", ale jinak to uz slape. Jen mi to nesezralo mou domaci adresu jako misto hrani no...

Nemate tuseni, jestli kdyz si zaregistruju hernu, jestli mnou vyzadane materialy budou chodit tam, nebo na moji domaci adresu?
Autorská citace #31
25.3.2010 16:49 - Dalcor
ja nedostal zadnej email.cool
Autorská citace #32
25.3.2010 20:09 - Nachtrose
Tak oprava, prave koukam na timestamp mailu a prisli az 20:18 prvni dva. Hmm... to jsem se driv nedostal k poste?

Btw. Dalcore, vim, ze je to nejspis pitomost, ale koukals do junk/spam kose? Ono kdyz je odesilatel DCIAutoEmailer at wizards.com, mohou si to nektere filtry mylne vysvetlit mozna.
Autorská citace #33
25.3.2010 23:16 - Smud
Tak mam DCI ucet a dokazu se na nej prihlasit, ale za boha nemuzu najit ten odkaz, kde se muzu zaregistrovat do DM rewards programu. Nevite nekdo?
Autorská citace #34
26.3.2010 15:32 - Dalcor
nachtrose - Spam koukam a to mam dokonce nastavenou nizsi kontrolu spamu (takze mi chodi 5 spamu na WOW ACCOUNT denne :) )

Asi jim napisu Whiskey Tango Foxtrot
Autorská citace #35
28.3.2010 12:15 - Smud
Trosku offtopic, ale podarilo se mi najit ten DM rewards program a prihlasit se do nej... i kdyz nevim jestli to vubec fugnguje.
Autorská citace #36
28.3.2010 15:05 - wlkeR
Smud: ještě v létě fachal, dostal jsem remake Temple of Elemental Evil, v pomačkané a zpřekládané obálce s nápisem "Do not fold." Ať žije Česká pošta.

Wizárdí help je taky strašně veselej, j se s nima hádal, přišlo "zašlete tyhle a tyhle soubory" a někdo strašně chytrej uzavřel diskusi.
Autorská citace #37
30.3.2010 12:59 - Smud
Je treba s necim pomoct? Nebo je to stale zasekle na registraci DCI?
Autorská citace #38
30.3.2010 13:30 - Colombo
To jako že se registruju na Wizárdích stránkách, budu tam uploadovat svoje hry nebo budu hrát v herně někde veřejně a za to budu dostávat nové příručky atp.?
Autorská citace #39
30.3.2010 15:52 - Alnag
Colombo: Ne. Protože to je jen pro lidi, co mají rádi DnD. :)
Autorská citace #40
2.4.2010 15:13 - Meldin
Ahoj, navrhuji prozatím udělat seznam účastníků ať se pohneme z místa.

A kdyby snad někdo měl odpověď na nějakou z otázek v mém minulém příspěvku, tak se vůbec nebudu zlobit :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086146116256714 secREMOTE_IP: 18.188.241.82