Dalcor
22.3.2010 21:04
DnD Encounters
Autorská citace #1
22.3.2010 21:10 - Meldin
Proč ne? Zkusíme a uvidíme :-)
Autorská citace #2
22.3.2010 21:12 - Alnag
A už máte všichni DCI? (Jinak jsem se koukal, a zřejmě by to měla vyhlásit a sankcionovat herna, nebo každopádně někdo, kdo má daleko vyšší úroveň organizátora, než na kterou já momentálně dosáhnu. Jo a Wizardi v tom mají hrozný bordel... jako obvykle.)
Autorská citace #3
22.3.2010 21:19 - Dalcor
Ano dělalo by se to přes DCI herny...
Autorská citace #4
22.3.2010 21:49 - Jarik
streda je pro mne zabita.
ale kdyz mi nekdo pomuze se k tem materialum na hru dostat , tak budu jeho kamarad :D (protoze se v Wizardich strankach vazne nehodlam babrat, na to mi moje EN a IQ nestaci :) )
Autorská citace #5
22.3.2010 22:33 - wlkeR
Praaahaaa *flail* Že já nešel na ČVUT :(
A jak čtu, nemůžu se o nix podobnýho pokusit tady v ČB, můj nejvyšší RPGA rank je Herald DM XD
Autorská citace #6
22.3.2010 22:55 - Almi
Alnag: J8 mám pocit, že DCI zaregistrovaný mám. Ale je to dlouho..klidně si založím nový. A majitel Dungeonu je ochotný do toho jít.
Autorská citace #7
22.3.2010 23:11 - wlkeR
Almi: Máš pocit..? Mít DCI/RPGA je dost dobrý, když si na wizárdsech uděláš DM zkoušky (jednoduchý, máš-li po ruce PHBčko) a budeš jim reportovat hry o 4-6ti hráčích, jsou z toho taky odměny, a vůbec to nemusí bejt veřejná hra jako encounters.

Co se těch odměn týče, já zatim dostal jen dobrodružství (4E remake Temple of Elemental Evil) + mapy za registraci (páč jsem blbě nareportoval asi 20 sezení a už to nešlo opravit.... takže si všichni hlídejte potvrzení o sanctionu), ale ani tak to neni špatný.
Autorská citace #8
23.3.2010 06:38 - Nachtrose
Je mne, jakozto ciste soukrome osobe a DM k necemu DCI vubec? Ted tak na to koukam, a chce to po me i adresu herny, kde budu vest hry totiz...
Autorská citace #9
23.3.2010 07:29 - wlkeR
Nachtrose: Musíš rozlišit WPN a ... to druhý. Když se přihlásíš do DCI centra, rozklikni si Judge Center, Exams, v záložce Create, RPGA Dungeons & Dragons, a odklikej to. Dostaneš test, kde je X otázek který se daj snadno zodpovědět, když máš po ruce PHBčko (možná i zbytek core pravidel, teď přesně nevim). Test lze opakovat po hodině, pak po dvou, atd.

Jakmile úspěšně složíte Herald DM zkoušky, můžete z DCI centra rozkliknout Event Sanctioning, Dungeons & Dragons (NE public play), Even type: D&D Private Play, nastavit datum, vybrat dobrodružství (body dostanete i za Home Campaign), Add/Remove selected adventures, Next, a konečně Submit.
Po odehrání hry, když přes Report Event namlátíte do systému svý DCI a čísla 4-6ti hráčů, dostanete bod.
Každých půl roku (myslím že v lednu a červenci/září), když máte aspoň 6 bodů, máte nárok na odměny - dobrodružství, mapy, nějaký žetony a bůhvícoještě.

Znova upozorňuju, dejte si bacha, aby se Sanction event provedlo až do konce. Známkou úspěchu je potvrzovací mail. I o reportu myslím přijde potvrzení.
Jinak kdokoli má zkoušky a updatuje jednou do roka svý info, dostane taky odměnu, ikdyž neDMuje. Nebo tak to aspoň bylo před rokem, teď už se to mohlo změnit :)
Autorská citace #10
23.3.2010 07:53 - Nachtrose
Kýblohlav letně-semestrový: to druhy myslis RPGA?
Autorská citace #11
23.3.2010 08:17 - Nachtrose
Wizards FAQ píše:
We no longer distinguish between Senior and other types of DMs - we simply consider them WPN Organizers. ... We continue to offer the Herald exam as a courtesy to those that would like to test their D&D knowledge... If one already has a DCI/RPGA number, the instructions for becoming a WPN Organizer are located here: http://www.wizards.com/default.asp?x=dci/wpn


Mam pocit, ze od te doby, co jsi se registroval doslo k jistym zmenam.
Autorská citace #12
23.3.2010 09:31 - Smud
Ja DCI cislo mam, a urcite mam zajem chodit si zahrat, pripadne muzu i DMovat (asi radeji na stridacku s ostatnimi, jak se navrhovalo v nedeli). Streda mi kupodivu vyhovuje, z prace utecu v 5 cili v pul sesty tam muzu byt :) Zeptam se dnes me skupiny, jestli by mel nekdo zajem chodit, kdyby se tady nesehnalo dost hracu.
Autorská citace #13
23.3.2010 10:18 - Dalcor
Zatím se všichni zajímají o registrace ale nikdo ještě nenapsal jestli by to taky hrál...
Autorská citace #14
23.3.2010 10:27 - Jarik
Ja ve stredu nemuzu :(
Kdyby byla nejaka touha hravat o sobotach, tak by to z me strany mozna slo.
Ale protoze jsem se porad jeste nenaucil anglicky, tak s DMovanim moc nepocitam :D

Mam dokonce takovou buricskou myslenku (1/14 dni odehrat rovnou 2 encounterovky najednou) :)
Autorská citace #15
23.3.2010 10:36 - Beltar
Tak já tedy officiálně prohlašuji, že bych si rád jednou za 14 dní za hrál. Pokud to tedy bude ve středu, jiné dny by byli horší nebo lepší.
Autorská citace #16
23.3.2010 10:41 - Sethi
Což o to, to já bych i mohla... A jsem vždycky pro každou špatnost... Jen si nejsem jistá, jestli bych měla.

Říkají lékařské výzkumy něco o škodlivém vlivu nadměrného množství her?
Autorská citace #17
23.3.2010 11:58 - Quentin
Ušisko píše:
Říkají lékařské výzkumy něco o škodlivém vlivu nadměrného množství her?

Myslím, že se nemáš čeho bát. Pozoruju na sobě jen malé vedlejší účinky. Kruhy pod očima, bledost, nesoustředěnost (zejména při práci), syndrom if-you-keep-eating-this-much-junk-food-you-will-die (možná nesouvisí s hraním), alergie na všechny sporty vyjma šermu, velmi specifická slovní zásoba a občasné abstinenční příznaky. Nic, co by za to hraní nestálo ;-)



Ontopic: Někdy bych se zastavil, každou druhou středu mívám čas.
Autorská citace #18
23.3.2010 13:19 - wlkeR
Aaha. Ale zvláštní, private play je porát k reportu povolená, ikdyž nemám WPN ani nix podobnýho...
Autorská citace #19
23.3.2010 14:09 - Geralt
Statistika říká, že mám 3 ze 4 středečních podvečerů v měsíci volné, takže se rád připojím.
Autorská citace #20
23.3.2010 15:16 - wlkeR
No každopádně, až to vyjednáte, doufám že se tu objeví nějaké info, jak to vypadá s tou organizací, pro nás, kteří bysme se třeba rádi přidali v místech 200 kiláků od Prahy.)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079605102539062 secREMOTE_IP: 3.145.111.125