hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
16.4.2014 06:38 - Winnie
Díky všem za hru :-)

Tabulku doplním později, epic ještě netuším.
16.4.2014 09:01 - hadrian
Aha, Peblíg tedy přezbrojí na obouruční kosu, od hand crossbow malý krůček pro středně velké bytosti, pro malé bytosti však velký skok! :DDD
(Zeditoval jsem příspěvek 1061, tak aby bylo jasné, že se čeká, co ty na to.)

Ne, vážně, podělí se Peblíg, nebo řekne družince, že je to jeho "miláček"? ;)
Vyžaduješ něco jako oslovování "Božský, moudrý, Peblígu"? Ovšem to ti chybí harfička... ;)
16.4.2014 10:21 - Endrey
Po uvazlivem premysleni, co s kosou udelat, se Peblig rozhodl, ze se se skupinkou rozdeli. Neni totiz lakomec a pro sve pratele by se rozkrajel...:)
16.4.2014 10:24 - Nerhinn
Vážně ji chceme ničit? To mi přijde jako docela škoda...
16.4.2014 10:27 - Winnie
Založme si v Alfrédově dimenzi reprezentativní sbírku trofejí, kosa shadovarského prince bude dobrý začátek :-)
16.4.2014 10:27 - Nerhinn
Jo a děkuji všem za hru. Včera byla imo mimořádně povedená :)

Assassin: Nemám v plánu to takhle využívat. Když se Allyks zasoustředí, "zeptá", tak zjistí, že je Mephasm naživu. No a možná ten emocionální stav, to je cool :D Nechci se jako zbavovat těch dalších věcí, ale nemám v plánu je kontrolovat ani kontrolovat Mephasma, když jsme u toho. Pro mě je to hlavně příběhové vyrovnání se s věcmi.
16.4.2014 10:40 - Endrey
Tak mohla by se vystavit nekde na cestnem miste, ale pak jsme bez penez...
16.4.2014 10:58 - hadrian
Hra byla opravdu výborná, i s tím rozuzlením, Mephasm je opravdu cool. :)
Nerhinn, nejde o ničení, ale o "využití" - výměnu za výbavu.

Takže hlasování?
Endrey: vyměnit za výbavu
hadrian: vyměnit za výbavu
Nerhinn: vystavit do sbírky v dimenzionální kapse
Deputy: vyměnit za výbavu
Winnie: vystavit do sbírky v dimenzionální kapse
16.4.2014 11:02 - Nerhinn
To není jenom "vystavit do sbírky". Je to imho něco, co by se nám později mohlo hodit.
16.4.2014 11:23 - Winnie
Souhlasím s Verčou... pokud budeme pokračovat v tažení proti Shadovaru, tak mít speciální zbraň proti stínům nebude k zahození. Jen teda nevím, kdo si dobrovolně bude brát "sekáčské" lekce :-)
16.4.2014 12:04 - Deputy
Delgar se neúčastnil získání artefaktu takže berte jeho názor pouze jako radu. Je rozumnější využít zdrojů okamžitě než je schovávat na později, kteréhož se nemusí nikdo dožít.
16.4.2014 12:27 - Nerhinn
Sekáčských lekcí není potřeba, používat ji může například Allyks bez problémů už teď.
16.4.2014 12:57 - Endrey
Corleonova knezka s kosou...:D

Ciste herne bych kosu prodal a rozdelil se, ale jako Peblig bych si ji nechal.. do sbirky.
16.4.2014 13:18 - hadrian
Endrey: Tedy do sbírky nebo rozdělit? (tvůj názor rozhodne, jsi ten kdo rozhoduje ;)) ) Nechci tě nejak ovlivňovat, nebo ti kecat do postavy, odky Peblíg nesyslí výhody pro něj a dal se na sběratelství? Začalo to "Alfrédem"? ;D

Nerhinn:
no nemáš náhodou na melee powerách hraničáře popis, že musíš mít dvě zbraně? (twin strike a jiné schopnosti hraničáře) Takto by ji nejspíš nejlépe mohl využít Hirkal - Avengeři obecně používají obouruční manga zbraně. ;) Ale jako jak chceš. Je to Rare předmět, ty máš zatím jen jeden. Takže na když tomhle tieru získáš další, tak je to v pohodě. Když ti nebude vadit, že s tím nepoužiješ polovinu schopností (ty od hraničáře, kde musíš mít dvě zbraně), tak tu kosu používej, mě stačí můj falchion.

Jinak souhlasím s Deputym: Použij ke zlepšení co máš hned, jinak se se sbírkou může kochat jen tvůj duch.
16.4.2014 13:25 - chrochta
to Endrey: To jméno boha v tvém minulém příspěvku je asi překlep, že? :)
16.4.2014 14:03 - Nerhinn
hadrian: Tak jako samozřejmě, že bych si pak nenechala Twin Strike :D Ale já to neříkala tak, že ji chci. Jenom jsem říkala, že by nebyl až takový problém ji používat a že by to šlo už teď. Kdyby ji mohl používat Hirkal, byla bych jen ráda :)
16.4.2014 14:18 - hadrian
Nerhinn: Hraničář bez twinstrajku - hereze!!! Ty jsi Rebel. :DDD Hele v pohodě, mě se kosa nehodí do konceptu postavy (jasně že mechanicky +2 do zásahu a do damage než na co bych měl mít nárok by bylo fajne, ale nejni to úplně všecko, že?). Kosa je taková divná, copak sem smrťák? Oboruruční šavloidní čepel je to pravé pro Hirkala.

Úplně nejlepší zbraň proti stínům je jiná - a to ta, co jim po zásahu zakáže teleportaci.
16.4.2014 14:29 - Winnie
S předstihem avizuji, že za 14 dní v úterý (tj. 29. 4.) nebudu moct hrát... O něco lepší vyhlídky mám na pátek (2. 5.), ale ani tam nemůžu nic na 100% slíbit :(
16.4.2014 14:31 - Nerhinn
Pátek by byl pro mě v pohodě, ale pokud se nepletu, je trochu ošemetný, co se Pavlovy účasti týče.
16.4.2014 14:36 - Winnie
Rozhodně kvůli mně nepřehazovat termín... jen kdyby to nááááhodou sedlo :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098378896713257 secREMOTE_IP: 3.129.208.25