hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
16.12.2015 13:27 - Assassin
Děkuji za hru, líbila se mi a navíc jsem zjistil, že hrát psionika je ohromná zábava. Omlouvám se jen, že jsem byl ke konci tak unavenej, poslední dny pro mne byly hodně náročný, příště to snad bude lepší. Alespoň měly holky více prostoru a navíc myslím, že jsem to zařízl ve správnou chvíli. Z pozice DMa mi vždy přišlo, že je mnohem lepší složitými soubojovými encountery hru začínat, nežli jimi končit. A taky jsem si ujasnil pár otázek okolo Évarista.
16.12.2015 14:19 - hadrian
Dík, já se taky bavil.

Já si zas uvědomil, že v jedné věci jsem se spletl - otázka kdy přišel Algol do vesnice - nebylo to samozřejmě před 200 lety, ale před 50 lety a od té doby se nezměnil. (Protože Charkal tam nemohl přijet před 200 lety). Sorry jsetli vás to zmátlo, má chyba. :(
16.12.2015 14:24 - Winnie
Ta nesrovnalost s Algolem a jeho příchodem mi docvakla až dodatečně, takže díky za vyjasnění :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07996392250061 secREMOTE_IP: 18.208.203.36