hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
19.10.2015 05:42 - Endrey
Za me Diavola..
19.10.2015 10:48 - hadrian
Už se těším na zítra. :) Jako bych slyšel cupitání pavoučích nožek?
19.10.2015 11:33 - Assassin
Já bych jen poprosil, abyste své deníky přinesli aktualizované a kompletní. Příští hra by měla být výzva. Na druhou stranu některé z vás snad potěším tím, že by nemělo jít o výzvu pouze bojovou, ale půjde také o roleplaying, týmovou kooperaci a přesné rozhodování.
19.10.2015 12:02 - Winnie
Znovu jsem si Akashu vystavěla, takže sice není tak skvělá, jako verze s hláškou o chybném vstupním řetězci, ale "funguje".
19.10.2015 14:26 - hadrian
To bude maso. Otázka je z koho.
19.10.2015 15:08 - ShadoWWW
O víkendu jsem našel krabicovku Monster Vault a Azagar's Book Of Rituals vytištěnou na barevné laserovce. Jestli to chcete, tak napiště.
21.10.2015 10:49 - Assassin
Příště nás čeká poslední hra kampaně.

Hoďte si level 30, libovolnou výbavu*. Akasha má navíc novou at-will schopnost si Baneovo kopí přiteleportovat do ruky jako free akci. Nehledejte v tom prosím dvojsmysly, z některých interpretací této schopnosti by Bane mohl být smutný :)

* Přesto to lehce omezím: můžete si doklikat pouze slotový předměty, žádný boony atd. a pouze 2 nové předměty na postavu mohou být rare (Akasha 2 + kopí).
21.10.2015 11:10 - hadrian
ShadoWWW - díky za nabídku, ale Monster Vaulty mám dva. (A ještě se některým nelíbí a to jsou ty placičky taaaaak hezky vymalovaný...)
21.10.2015 11:23 - hadrian
Assassin a spoluhráči:

Díky za včerejší hru. Assassine fakt dost dobrej bojovej encounter. Možná vás to překvapí, ale nejenže mi nevadilo být dost osekanej, já se bavil.
Bestovní narozky. Jsem rád, že i osud se připojil a nechal mě zasadit poslední ránu, i když uděleným zraněním by si to bývala spíš zasloužila Allyks.

Moc se těším na poslední hru kampaně s vámi.

Vzhledem k tomu, že bude poslední, navrhnul bych, aby byla výjimečná i jinak - teda, že se domluvíme na takovým termínu, aby nebyl nikdo z nás omezen časem a to ani příchodu a ani odchodu. Takže buď klasicky v týdnu, nebo vyjímečně v pátek/sobotu/neděli.
Poslední hra kampaně si to zaslouží, Assassin za skvělou zábavu, co pro nás chystal, Nerhinn za skvělé zázemí a my všichni prostě proto, že proto.


Co vy na to?
21.10.2015 11:31 - Winnie
Děkuji za hru; jak obvykle moc neprožívám bojové encountery, tak tentokrát se mi vše líbilo :-)

Ad Mirkův návrh: teoreticky ano, jsem pro všema deseti. Prakticky... je to za mě mizerné, omlouvám se. Listopad: včasný příchod během týdne nehrozí, protože dovolenou nazbyt už nemám a z práce se prostě dřív nedostanu. Pátky a víkendy mám plné.
21.10.2015 11:35 - Winnie
A než někdo začne mít trefné poznámky o vůli si čas zařídit ;-) Jeden pátek + víkend Praha, druhý pátek + víkend Berlín. Rušit ubytování a program fakt nebudu :-) Zbylé dva tu bude malá, takže pokud nechcete hru mít okořeněnou pobíháním a povykováním pětiletého špunta (ne, nechcete), tak s tím chtě-nechtě opravdu nic neudělám.
21.10.2015 14:22 - hadrian
Jsme to s Terkou pořešili a není problém ji dovézt "na čas".
21.10.2015 14:32 - Assassin
Když mi dopředu řeknete, že potřebujete, aby hra byla od 5 do 9, tak ji takovou udělám. Asi by mne trochu mrzelo, kdyby někdo odešel v půlce závěrečné hry několikaleté kampaně. Jsem cíťa no :P
21.10.2015 14:42 - hadrian
Omezovat závěrečnou hru kampaně časem např. od 5 do 9, tak abys ji takovou udělal, to by mrzelo mě. Měl bych pocit, že hraju demo místo full pařby, ze které to bylo sestříháno. Jsem fajnšmekr, no. :D Ale pokud to tak většina bude chtít...

EDIT: abych byl správně pochopen, je mi jasný, že by to byla super čtyřhodinová hra, ale je mi jasný, že Assassin má příběh na příště už nějak namyšlenej a omezovat to limitem bych fakt nechtěl - kór když mu to tam můžem natáhnout v místech, kde by to nikdo neočekával - a na to jsme experti. :)
22.10.2015 14:14 - sephi
Sad děkuje za to, že jste si na něj vzpomněli a vlastně měl podobné plány, takže děkuje i za jejich realizaci ;)
2.11.2015 16:53 - hadrian
V kolik se zítra sejdeme? Resp. v kolik tam budeš Assassine?

Podle toho buď dovezu Winnie na čtvrtou, nebo dáme obligátně srázek "o něco dřív".
S tím, že by Winnie dorazila později po vlastní ose.
2.11.2015 16:54 - Assassin
Já přijdu až na čtvrtou.
3.11.2015 12:02 - Endrey
Ahoj, nevim jak dneska budu stihat, ale v praci se nam to trosku podelalo.. Budu davat hlaseni jak jsem na tom...
3.11.2015 12:07 - Assassin
Endrey: Mohl bys mi případně hlášení přeposílat i na mobil SMSkou? Nevím, jak moc teď budu u netu. Díky.
3.11.2015 12:20 - Endrey
Jo, jasne, neni problem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077543020248413 secREMOTE_IP: 3.135.183.1